no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

#960LED XMAS CLUSTER 7,2M WW

Pasūtīšanas kods D4BW08
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4BW08
Produkta numurs 1550040040
EAN 8592920121788

Paplašināts saturs

KLASISKĀS Ziemassvētku ežu ķēdes

Klasiskās Ziemassvētku ežu ķēdes ir acīmredzama izvēle mājīgas atmosfēras radīšanai dažādos svētku pasākumos. Papildus to tradicionālajam lietojumam svētku eglītes rotāšanai, tās brīnišķīgi izskatās arī uz durvju rāmja vai spoguļa. Tos var arī aptīt ap margām, siju, koka stumbru utt. Šāda veida ķēdēs gaismiņas ir izvietotas blīvāk, spīd intensīvāk un rada lauksusa iespaidu.

Ķēdēm CLASSIC ar ezīšiem ir IP44 izturība pret mitrumu, tāpēc tās ir piemērotas visiem interjera un eksterjera dekoriem. Kombinējot ar klasiskajām ķēdēm ar standarta gaismas blīvumu, ir iespējams panākt ļoti interesantus efektus, gatavojot svētku rotājumus.

KLASISKĀS ķēdes

Klasiskās LED ķēdes no EMOS ir pieejamas vairākās formās - klasiskās ķēdes, klasteri un stalaktīti. Tās ir neaizstājamas pareizas svētku atmosfēras radīšanai. Tās lieliski izskatīsies uz tradicionālās Ziemassvētku eglītes, tās ir piemērotas mēbeļu, margu, siju vai durvju dekorēšanai interjerā. Tās var izmantot arī ārā, lai apgaismotu krūmus, kokus, pergolas, lapenes u.c.

Izvēlētajiem ķēžu veidiem ir 8 līdz 64 gaismas režīmi, mirgojošs, pakāpeniska krāsu maiņa, animācija vai tālvadības pults. Timeri ir praktiski modeļi, kas var izgaismot koku regulāros intervālos, un jums nav jāuztraucas par to ieslēgšanu un izslēgšanu. Jūs varat izvēlēties no plaša garuma un krāsu klāsta, turklāt ir pieejami gan no elektrotīkla, gan ar baterijām darbināmi modeļi. 

Sadariet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam plašu EMOS zīmola LED ķēžu klāstu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties no ķēdēm, kas paredzētas tikai iekštelpām (IP20), āra gaismām (IP44) vai ar baterijām darbināmām ķēdēm, kuras ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas ķēžu sērijas, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, LED skaits un gaismas krāsa.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ezis
gaismas krāsa silti balta
izmēri 7,2 m
funkcija astoņi režīmi (daudzfunkcionalitāte)
forma nav norādīts
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 960
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs nav norādīts
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana 8,4 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 31 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai