no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

Akumulatora lādētājs BCN-41D + 4 AA, 2700

Pasūtīšanas kods N9331
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods N9331
Produkta numurs 1603028000
EAN 8592920110010

Paplašināts saturs

<

Fast Track to Energy 

Atkārtoti uzlādējamās NiMH/NiCd baterijas var izmantot atkārtoti, tāpēc tās ir finansiāli efektīvākas nekā vienreizlietojamās baterijas, Tajā pašā laikā to izmantošana ir draudzīgāka videi. Lai optimizētu to veiktspēju un pagarinātu to kalpošanas laiku, ir svarīgs kvalitatīvs lādētājs, un tas noteikti ir EMOS BCN-41D. 

Lādētājs EMOS BCN-41D ir ideāli piemērots ātrai un saudzīgai AA un AAA bateriju uzlādei. Arskaidru LCD displeju, Neatkarīgi uzlādes kanāli un uzlabotas funkcijas nodrošinās akumulatoru ātru un drošu barošanu gadiem ilgi. To īpaši novērtēs tie, kuriem uzlāde irjaupazīstamaunregulāradarbība.

Dvě rychlosti nabíjení 

JūsuNiMH/NiCd uzlādējamās baterijas būs gatavas piegādāt enerģiju jau pēc 3 uzlādes stundām. Uzlādes slotu izvēle ietekmē uzlādes ātrumu. Izvēlieties divus ārējos slotus maksimālajam ātrumam (1 A uzlādes strāva) vai divus iekšējos slotus lētākai uzlādei (0,5 A). 

Uzlādētājam ir caurspīdīgs LCD.contrast="auto">pierādītun tādējādi jumsir pastāvīgspārskats, kad jūsbūsiet pilnībā uzlādējuši akumulatorusy 

<

Jauns bateriju izmērs un skaits 

ArlādētājuEMOS BCN-41D var ātri un viegli uzlādēt jebkuru ievietoto AA un AAA bateriju skaitu un kombināciju.S četriem neatkarīgiem uzlādes kanāliem, nav nepieciešama pāra uzlāde, kā to pieprasa daži vecāki lādētāju modeļi. 

četri gabali A AA 2600 mAh baterijas ir tieši lādētāja iepakojumā, tāpēc nekas netraucē jums nekavējoties izbaudīt visas priekšrocības, ko sniedz uzlādējamās baterijas. Pateicoties tiem, jūs ietaupāt līdz pat 2500 gabalu klasisko vienreizlietojamo bateriju iegādi. Un tas atmaksājas! 

<

Komfortabla uzlāde 

Lādētājs EMOS BCN-41D garantē jums pilnīgi brīvu uzlādi. Nnav jāseko līdzi uzlādes laikamvai jāuztraucas par nepietiekamu vai pārāk lielu akumulatoru uzlādi. Lādētājs automātiski nodrošina lādēšanas uzsākšanu, drošu norisi un savlaicīgu pārtraukšanu. Drošības taimeris, enerģijas uzturēšana un ΔV funkcija aizsargā akumulatorus no pārmērīgas uzlādes. Šādā veidā jūs varat nodrošināt tiem lielu jaudu, vienlaikus saglabājot tos lieliskā formā.     

Lādētāji pārkarst un bojājumus novērš viedā bojātu un atkārtoti neuzlādējamu akumulatoru identificēšana. Uzlāde vienmēr ir pilnīgi droša. 

<

Pateicoties USB, tas patiešām darbojas visur 

Jā vairs nav vietas nevienā elektrības rozetē un joprojām nepieciešams uzlādēt izsīkušās baterijas? BCN-41D lādētāja iepakojumā ietilpst praktisks mikro USB kabelis, kas ļauj sākt uzlādēt akumulatorus no jebkura barošanas avota (powerbank, klēpjdators, uzlāde ar tīkla adapteri utt.) aprīkots ar USB-A barošanas ligzdu. Tātad nav svarīgi, vai esat mājās, darbā vai pat automašīnā. Jūs varat uzlādēt akumulatorus burtiski jebkur.  

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
uzlādēto šūnu izmērs AAA, AA
vienlaicīgi uzlādējamo bateriju skaits #
uzlādes ierīces uzbūve USB
uzlādes ierīces veids viedais
Citi parametri
iepakojumā esošo šūnu veids AA NiMH 2 700
uzlādes kanālu skaits 4
sārmu bateriju detektēšana
uzlādes laiks 9 V 200 mAh nav norādīts
uzlādes laiks AAA 1000 mAh 1:15 - 2:00
uzlādes strāva C baterijām nav norādīts
uzlādes strāva D baterijām nav norādīts
uzlādes strāva AAA baterijām 1 000/500 mA
uzlādes laiks AA 2700 mAh 3:00 - 4:00
uzlādes laiks C 3500 mAh nav norādīts
strāvas padeve USB 5 V/1 A
šūnu skaits iepakojumā 4
uzlādējamo bateriju veids NiMH
bojātu bateriju detektēšana
uzlādes laiks D 4500 mAh nav norādīts
slēgto šūnu uzlādes laiks 4:00
strāvas kabelis ir iekļauts komplektācijā Micro USB
uzlādes strāva 9 V nav norādīts
uzlādes strāva AA baterijām 1 000/500 mA
pretējas polaritātes aizsardzība
īpašas funkcijas nav norādīts
zīmols EMOS
izmēri 100 × 68 × 27 mm
iepakojums 1 gab. mazā kartona kastītē
Lejupielādējamie faili