no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Antenas un RF tehnoloģija Antenas Āra antena EM-030, 0–100 km, DVB-T2, DAB, LTE/4G filtrs

Āra antena EM-030, 0–100 km, DVB-T2, DAB, LTE/4G filtrs

Pasūtīšanas kods J0666
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods J0666
Produkta numurs 2703106000
EAN 8595025394125

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Barošanas avots tiek vadīts pa koaksiālo kabeli.

Tiešām, barošanas bloks ar strāvas slēdzi atrodas pie televizora.

Lai uztvertu horizontālo vai vertikālo polarizāciju, nav nepieciešams pagriezt antenu.
Pastiprinātājs jau ir iebūvēts antenā.
Ir iespējams izmantot jebkuru adapteri, ko izmantojat mobilo tālruņu uzlādei ar 5 V/1 A parametriem. Sākotnējais antenas barošanas avots ir 5 V/550 mA, bet tas ir 1A nominālais.

Vēlams izmantot platjoslas pastiprinātāju: J0400 + sadalītāji J0102 / J01032 / J0104

Uzstādīšana uz istabas (aktīvajām) antenām nav iespējama. Pasīvajām antenām izstrādājums ir piemērots visiem produktiem.
Nav nepieciešams. Šī ir antena, kas darbojas UHF joslā.
Priekšrocības: 1. Pašiedarbības un traucējumu neesamība, jo šādā antenā faktiski nav nekā, kas varētu tikt inducēts. Faktiski tās konstrukcijā nav elementu, kas varētu radīt elektromagnētisko starojumu. 2. Izcili vienkārša uzstādīšana un ekspluatācija. Viss, kas ir nepieciešams, ir pareizi orientēt pasīvo antenu. 3. Pasīvajai antenai nav nepieciešams atsevišķs barošanas avots. 4. MĒRĶI: 1. Tas ir jutīgs pret dažāda veida traucējumiem, un signāla kvalitāte ir ļoti atkarīga no atrašanās vietas. 2. Tas ir jutīgs pret dažāda veida traucējumiem, un signāla kvalitāte ir ļoti atkarīga no atrašanās vietas. Ir rūpīgi jāizvēlas vieta un jāveic precīza orientācija, jo īpaši, ja instalācija atrodas sliktas uztveršanas zonā. 3. Signāla kvalitāti var ietekmēt daudzi faktori: ēkas, koki un reljefs, kā arī laika apstākļi.
Priekšrocības: 1. Tos var izgatavot gandrīz jebkura izmēra un formas. 2. Aktīvās antenas var uzstādīt gandrīz jebkurā telpā vai ārpus tās. Darba kvalitāti maz ietekmē reljefa reljefs, kā arī koku, ēku utt. radītie traucējumi. 3. Pat zems signāla līmenis aktīvai antenai nav šķērslis: to uzlabo papildu aprīkojums. 4. 4. Daudzās aktīvajās antenās var regulēt pastiprinājuma līmeni un trokšņu samazināšanu. 5. Traucējumus, kas var rasties, izmantojot aktīvo antenu, novērš arī īpašas trokšņu slāpēšanas ierīces. MĒRĶI: 1. Augstākas izmaksas. 2. Augstāka cena. 3. Aktīvās antenas pareizai darbībai ir nepieciešams pastāvīgs barošanas avots. 4. Dažkārt aktīvās antenas uzstādīšana un konfigurēšana ir diezgan sarežģīta.

Aktīvā antena var būt jebkura antena ar integrētu signāla pastiprinātāju tieši antenā. Aktīvās antenas var izmantot gan uztveršanai, gan pārraidei, taču parasti tās var redzēt kā uztveršanas antenas. Ja to izmanto signāla uztveršanai, integrētais pastiprinātājs pastiprina uztverto radio signālu, ļaujot izmantot daudz garāku kabeli.
Ja aktīvā antena tiek izmantota kā raidīšanas antena, tā palielina radio signāla jaudu. Aktīvās platjoslas TV antenas ir paredzētas uztveršanai vietās, kur signāls ir vājš. Pasīvās antenas ir antenas, kurām nav pastiprinātāja. Mēs vienmēr saviem klientiem iesakām iegādāties pasīvās antenas un, ja nepieciešams izmantot kabeli, kas garāks par 30 m, vienkārši pievienot kabeļa pastiprinātāju, lai kompensētu līnijas zudumus. Jebkuras pasīvās antenas pazīme ir tā, ka tā saņem signālu tikai tās ģeometrijas (formas) dēļ. Tāpēc, jo lielāka ir šādas antenas platība, jo uzticamāks būs signāls.

Antenu var pieslēgt divos veidos - 1. Izmantojot komplektā iekļauto barošanas avotu un strāvas slēdzi. No antenas pievadiet kabeli uz pārmiju, pieslēdziet strāvas padevi pie pārmijas un pievienojiet pārmiju televizoram. / 2. Ja izlaižat strāvas padevi un pagrieziena slēdzi, jums ir nepieciešams ieslēgt antenas strāvas padevi televizorā. Nav iespējams ieslēgt antenas un televizora strāvas padevi. Tāpēc, ja ir atsevišķs 12 V barošanas avots, nav iespējama barošana no televizora/stabiņa.
LNB īsais ziņojums norāda, ka ir īss barošanas avots. STB iestatījumos ir aktivizēta strāvas padeve, izmantojot STB, nevis iekļauto barošanas avotu. Lūdzu, mainiet barošanas avota opciju STB iestatījumos, un kļūda tiks novērsta.

Jūsu aprakstītā problēma atbilstu 5G signāla pārklājumam jūsu reģionā. 626 MHz frekvence ir diezgan tuvu mobilo sakaru operatoru frekvenču joslai, un tad rodas traucējumi. Mobilo sakaru operatori pakāpeniski aizņem arvien vairāk frekvenču joslu, tāpēc vecākām antenām šajā gadījumā nav pietiekamu līdzekļu, lai filtrētu.

Jā, tā būs, jo tā ir tā pati frekvenču josla.

Lai saņemtu TV signālu treilerī, iesakām izmantot antenu J0664. Antenu darbina ar 5 V USB kabeli vai tieši no STB vai televizora.

LTE filtrs tiek izmantots, lai filtrētu tā saukto nogriezto signāla joslu, ko aizņem telefona operatori. Pateicoties filtram, antena uztvers/noskaņosies tikai attiecīgajā joslā ārpus telefona joslas, tā tiks filtrēta.

Antenu var pieslēgt divos veidos.
1. Izmantojot komplektā iekļauto barošanas avotu un strāvas slēdzi. No antenas pievadiet kabeli uz pagrieziena slēdzeni, pieslēdziet barošanas avotu pie pagrieziena slēdzenes un pievienojiet pagrieziena slēdzeni televizoram.
2. Gadījumā, ja jūs izlaižat strāvas padevi un slēdzi, jums ir jāieslēdz antenas strāvas padeve televizorā.
Nav iespējams, ka antenas strāvas padeve ir pieslēgta un televizora strāvas padeve ir ieslēgta.

Satelīta signālu nevar sadalīt, jo tas satur ne tikai pašu signālu, bet arī sprieguma komandas. Lai to izmantotu vairākiem uztvērējiem, VĒL ir nepieciešams pagarināt kabeli tieši no vairākiem LNB uz uztvērēju.

No alumīnija.

Izmantojamas tikai visas pasīvās antenas bez ārējā pastiprinātāja (J5838, J0679, J0669, J0680, J0690). Citus nav iespējams izmantot, jo tiem ir pastiprinātājs, kas tiek darbināts ar USB līdzstrāvas adapteri.

Svarīgākie parametri
izmantošana periodiskā logaritmiskā tīkla antena lietošanai ārpus telpām
antenas veids aktīvs ar pastiprinātāju
ieteicamais attālums no uzstādīšanas vietas līdz TV tornim #
pastiprinātājs iebūvēts pastiprinātājs ar zemu trokšņa līmeni (ar atsevišķu avotu)
Citi parametri
signāla uztveršana DAB/DVB-T/T2
piemērots Full HD pārraides uztveršanai
piemērots uztveršanai no vairākiem raidītājiem
uztveršanas leņķis 30°/40°
polarizācija horizontāla vai vertikāla
piemērots uztveršanai lielā attālumā
LTE filtrs
frekvenču joslas VHF/DAB/UHF
iepakojumā iekļautā koaksiālā kabeļa garums nav norādīts
savienotāja veids F savienotājs
pastiprinātājs metāla korpusā, izturīgs pret traucējumiem
strāvas padeve 12 V/100 mA (iekļauts komplektācijā)
frekvences diapazons 170–790 MHz
pastiprinājuma vadība
piemērots treileriem, dzīvojamajām piekabēm
iepakojumā iekļautie savienotāji nav norādīts
STB (pierīce)
izejas RF pretestība 75 Ohm
elementu skaits bez elementiem
uzstādīšana nav norādīts
priekšpuses un aizmugures attiecība nav norādīts
izejas signāla maksimālā jauda nav norādīts
5G filtrs
izmēri 178 × 560 × 780 mm
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an