no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Spoles un dārza pagarinājumi Āra pagarinātāja spole, 15 m / 4 kontaktl. / gumijas ‒ neoprēna / 1,5 mm2, ar LED gaismu

Āra pagarinātāja spole, 15 m / 4 kontaktl. / gumijas ‒ neoprēna / 1,5 mm2, ar LED gaismu

Pasūtīšanas kods P08215
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P08215
Produkta numurs 1928441500
EAN 8592920091821

Paplašināts saturs

Pagarinātājs uz cilindra ar LED prožektoru

Neputu pagarinātājs 15 metrus garš ar jaudīgu LED prožektoru izmantošanai mājsaimniecībās, darbnīcās, vieglās darbnīcās un būvlaukumos. SCHUKO kontaktligzdu un dakšu sistēma ļauj vienlaicīgi pieslēgt līdz pat četrām elektriskajām ierīcēm un nodrošina patīkamu apgaismojumu darbam. Tā ir ideāli piemērota visiem mājražotājiem un amatniekiem, kuri novērtē kvalitāti un daudzfunkcionālus risinājumus. 

Nodrošināts partneris sarežģītos apstākļos

Vinča ir piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, un tā droši iztur sniegu, ūdeni un putekļus. Tās priekšrocība ir arī augstais darba temperatūras diapazons no -25°C līdz +60°C. Arī prasīgie testi ir pierādījuši augstu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un garantē ilgu kalpošanas laiku. Integrēts termiskais drošinātājs nodrošina drošību un droši aizsargā vinču no pārslodzes. 

Mocīgs LED prožektors 

Īpaša vinča, kas pilda arī prožektora funkcijas? Jā, šis parocīgais pagarinātājs faktiski aizvieto divas detaļas uzreiz. Turklāt tas ietaupa jums darbu, kas saistīts ar pārnēsāšanu, un ietaupa uzglabāšanas vietu. Par apgaismojuma komfortu parūpēsies 20 W LED gaisma ar efektivitāti, kas sasniedz skaistus 1600 lm. Atstarotājs izstaro vēsu baltu gaismu ar 6500 K temperatūru, kas ir ideāli piemērota darbam. 

 

15 m garais H07RN-F3G zemais neoprēna kabelis ērti nodrošina, ka elektrība ir pieejama visur, kur tā nepieciešama. Turklāt tas spēj izturēt mehānisku slodzi un izturēt mitru vidi. Ja meklējat uzticamu partneri, kas kalpos ilgus gadus, paļaujieties uz kvalitatīvu EMOS spolīti ar augstākās kvalitātes 5 gadu garantiju.

Drošība pirmajā vietā

Pagarinātāja kabeļa rullis ar LED atstarotāju ļauj vienlaicīgi pieslēgt līdz pat 4 elektriskajām ierīcēm. Kontaktligzdas atbilst spriegumam 230 V~. Termiskais drošinātājs pasargā pieslēgtās elektroiekārtas no bojājumiem, ko var radīt spoilerim pieslēgto ierīču pārslodze. Ja tomēr rodas pārslodze, termiskais drošinātājs automātiski pārtrauks ķēdi, un jūsu iekārtas paliks drošas.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
garums 15 m
vadītāja šķērsgriezums 1,5 mm²
produkts kabeļu spole ar mobilo centru
spriegums 230 V
strāva 13 A
IP vērtējums IP44
ligzdu skaits 4
izolācijas veids gumija/neoprēns
Citi parametri
citas funkcijas LED reflektors 20 W/1 600 lm/6 500 K
termiskais drošinātājs
elektriskais vadītājs H07RN-F
krāsa melns
maks. slodze izritinātā veidā #
maks. slodze neizritinātā veidā 4,35 A maks./1 000 W
bērnu aizsardzība
svars nav norādīts
izmēri nav norādīts
garantijas periods 5 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai