no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Spoles un dārza pagarinājumi Āra pagarinātāja spole, 25 m / 4 kontaktligzdas / melna / gumijas / 230 V / 1,5 mm2

Āra pagarinātāja spole, 25 m / 4 kontaktligzdas / melna / gumijas / 230 V / 1,5 mm2

Pasūtīšanas kods P08225
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P08225
Produkta numurs 1928242500
EAN 8595025324924

Paplašināts saturs

Bungu pagarinātājs 25 m

Tā laikā, kad mēs tērējam laiku ar darba rīkiem, kas nav tā vērti, nauda un dzīve aizbēg no mums. Apgādājiet sevi tikai ar tādu rīku, kas piedāvā kaut ko ekstra salīdzinājumā ar citiem. Kvalitatīvais EMOS gumijas pagarinātājs ar 25 m garumu piedāvā 4 kontaktligzdas, termisko drošinātāju un disku, kas izgatavots no gandrīz nesalaužamas ABS plastmasas. Tas būs izturīgs pret nevēlamiem kritieniem un, pienācīgi kopjot, kalpos jums daudzus gadus.

Profi trumuļa gumijas pagarinātājs ir paredzēts tiem, kas pelna iztiku kā būvnieki, elektriķi vai montieri, taču tas būs arī ideāls partneris prasīgākajiem mājražotājiem.

EmOS trumuļa pagarinātājs ar 1,5 mm2 vadu šķērsgriezumu un 25 m garumu ir izgatavots tikai no augstas kvalitātes materiāliem un izturēs lietošanu āra apstākļos. Rotējošais cilindrs padara darbu ar to ērtu, ātru un vienkāršu.

Aizsargā pat vissarežģītākajos apstākļos

Ar IP44 aizsardzību šis darba rīks pasargās jūs no nelieliem priekšmetiem vai ūdens šļakatām no dažādiem virzieniem, ja esat neuzmanīgs.

Kvalitatīvs gumijas kabelis H05RR-F3G

Iztur mehānisku slodzi, karstu un aukstu, mitru un mitru vidi. Ar 1,5 mm2 stieples šķērsgriezuma laukumu var viegli pieslēgt iekārtas līdz 16 A/ 3680 W, kad vads ir atvilkts.

Nosniedzas patiešām tālu

S savienojuma kabeļa garumu nav problēmu strādāt pat 25 metru attālumā no kontaktligzdas, un jums nebūs visu laiku jāskraida apkārt darba vietai. Turklāt ar 4 kontaktligzdām uz cilindra varēsiet pieslēgt līdz pat 4 darba rīkiem vienlaicīgi.

Drošība pirmajā vietā

Šis profesionālais pagarinātājs ir aprīkots ar termisko drošinātāju, lai droši aizsargātu visas jūsu ierīces no pārkaršanas. Ja bungas iekšpusē esošā pagarinātāja temperatūra pārsniedz termiskā drošinātāja iestatīto robežu, ķēde nekavējoties tiek pārtraukta. Šis drošinātājs nebojā jūsu iekārtas un aizsargā jūs no bīstamiem negadījumiem. Ja tas notiek un drošinātājs pārtrauc ķēdi, ir pienācis laiks nelielam pārtraukumam. Pēc tam vienkārši ļaujiet drošinātājam atdzist, un tad varēsiet atsākt darbu.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
garums 25 m
vadītāja šķērsgriezums 1,5 mm²
produkts kabeļu spole ar mobilo centru
spriegums 230 V
strāva 16 A
IP vērtējums IP44
ligzdu skaits 4
izolācijas veids gumijas
Citi parametri
citas funkcijas
termiskais drošinātājs
elektriskais vadītājs H05RR-F3G
krāsa melns
maks. slodze izritinātā veidā #
maks. slodze neizritinātā veidā 4,8 A maks./1100 W
bērnu aizsardzība
svars nav norādīts
izmēri 263.5 mm
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai