no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Spoles un dārza pagarinājumi Āra pagarinātāja spole, 40 m / 4 kontaktligzdas / melna / gumijas ‒ neoprēna / 2,5 mm2

Āra pagarinātāja spole, 40 m / 4 kontaktligzdas / melna / gumijas ‒ neoprēna / 2,5 mm2

Pasūtīšanas kods P19224
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P19224
Produkta numurs 1928544000
EAN 8592920096406

Paplašināts saturs

Rullveida pagarinātājs 40 m

Visu profesionāļu uzticams palīgs - šis ir rullveida pagarinātājs ar izturīgu spoles konstrukciju un metāla spoles korpusu. Tas ļauj pieslēgt līdz četrām elektriskajām ierīcēm, un, pateicoties 2,5 mm² vadu diametram, kabelis pilnā atvilkumā spēj izturēt pārslodzi līdz 3 680 W (16 A). Liela priekšrocība ir 40 m garums, kas ļauj elastīgi strādāt bez ierobežojumiem. H07RN-F kabelis spēj izturēt vidēji lielu līdz lielu mehānisku slodzi. Pagarinātāju var izmantot arī mitrā vidē, jo kabelis ir ūdens un temperatūras izturīgs no -25 °C līdz +60 °C.

 

Bungas bungas virzošās acs funkcionalitātes demonstrēšana

Kabeļa garums 40 m

Vai nepieciešams pieslēgums elektrotīklam un nevēlaties, lai jūs ierobežotu kabeļa garums? 40 m pagarinātājs piedāvā plašas izmantošanas iespējas daudzās profesijās - neatkarīgi no tā, vai strādājat celtniecībā vai lauksaimniecībā.

 

Robusta vinčas konstrukcija

Vadošā acs nodrošina gludu troses uztīšanu, ietaupot jūsu laiku un nervus. Praktiskā bremze ar bloķēšanu novērš troses atritināšanu.

Rullītei ir izturīga konstrukcija, un kopā ar metāla spoles korpusu tā nodrošina ilgu kalpošanas laiku un uzticamību lietošanā. Priekšrocības ir arī stabila konstrukcija un viegla lietošana.

 

4 kontaktligzdas 2P + PE

Darbojoties jūs novērtēsiet iespēju vienlaicīgi pieslēgt līdz pat 4 elektriskajām ierīcēm kontaktligzdās ar 230 V~. Termiskais drošinātājs darbojas kā pieslēgto ierīču aizsardzība. Ja rodas strāvas pārspriegums, termiskais drošinātājs pārtrauks ķēdi un pasargās jūsu iekārtas no bojājumiem.

 

IP44 kategorija

Vai strādājat vidē, kur kabelis var nonākt saskarē ar ūdeni? Nav jāuztraucas. IP44 kategorija garantē ūdens šļakatu noturību visos virzienos. Turklāt ierīces ar šo kategoriju ir aizsargātas pret svešķermeņu, piemēram, nelielu instrumentu vai vadu (> 1 mm), iekļūšanu. Tādējādi jūs varat lietot pagarinātāju bez bažām par bojājumiem vai ievainojumiem. Aizsardzības pakāpes ir noteiktas standartā EN 60529.

 

H07RN-F vads ar 2,5 mm² šķērsgriezumu

Izcili izturīgais H07RN-F vads ar 2,5 mm² šķērsgriezumu spēj izturēt mitrumu un temperatūras svārstības diapazonā no -25 °C līdz +60 °C. Uz to var paļauties visur, kur ir vidēja līdz augsta mehāniskā slodze un dažādas temperatūras un mitruma svārstības. Kabeļa ar tinumu slodze 230 V maiņstrāvas maiņstrāvai ir 5,2 A max./1 200 W, pilnībā atvienota kabeļa maksimālā slodze 230 V maiņstrāvas maiņstrāvai ir 16 A max./3 680 W.

 

Pagarinātā garantija 5 gadi

Labā vinčas konstrukcija un visu sastāvdaļu kvalitāte pagarina izstrādājuma kalpošanas laiku, tāpēc mēs pagarinām garantijas termiņu līdz 5 gadiem.

 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
garums 40 m
vadītāja šķērsgriezums 2,5 mm²
produkts kabeļu spole ar mobilo centru
spriegums 230 V
strāva 16 A
IP vērtējums IP44
ligzdu skaits 4
izolācijas veids gumija/neoprēns
Citi parametri
citas funkcijas #
termiskais drošinātājs
elektriskais vadītājs H07RN-F
krāsa melns
maks. slodze izritinātā veidā #
maks. slodze neizritinātā veidā 5,2 A maks./1 200 W
bērnu aizsardzība
svars nav norādīts
izmēri nav norādīts
garantijas periods 5 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai