no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Spoles un dārza pagarinājumi Āra pagarinātāja spole, 50 m / 4 kontaktl. / melna / gumijas ‒ neoprēna / 1,5 V / 1,5 mm2

Āra pagarinātāja spole, 50 m / 4 kontaktl. / melna / gumijas ‒ neoprēna / 1,5 V / 1,5 mm2

Pasūtīšanas kods P19223
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P19223
Produkta numurs 1928245003
EAN 8592920096390

Paplašināts saturs

Izvada pagarinātājs uz cilindra 50 m

Nodrošinātais pagarinātājs ar šķērsgriezumu 1,5 mm² iztur ūdeni, mitrumu un augstu un zemu temperatūru no -25 °C līdz +60 °C. Tādējādi tas piedāvā daudz iespēju profesionālai lietošanai, piemēram, būvniecībā vai lauksaimniecībā, kur ir vidēja vai augsta mehāniskā slodze. Priekšrocība ir līdz četru elektrisko ierīču vienlaicīga pieslēgšana vienlaicīgi un aizsardzības pakāpe IP44. Vieglu kabeļa uztīšanu nodrošina vadotnes acs un stingrais vinčas metāla korpuss, kas kopā garantē ilgu kalpošanas laiku un vieglu lietošanu darba laikā.

Pavadoņa acs funkcionalitātes demonstrācija

Kabeļa garums 50 m

Vai ir nepieciešams pieslēgties elektrotīklam lielās platībās būvniecībā, lauksaimniecībā vai dārzkopībā? Ar 50 m kabeļa palīdzību jūs varēsiet būt pilnībā elastīgs un pieslēgt elektroiekārtas bez ierobežojumiem visur, kur tas ir nepieciešams.

Robusta vinčas konstrukcija

Robustā vinčas konstrukcija un metāla spoles korpuss padara spolīti par uzticamu un spēcīgu partneri ar ilgu kalpošanas laiku. Vadošā acs nodrošina vieglu un vienmērīgu kabeļa uztīšanu. Spoles bloķēšanas bremze novērš spontānu uztīšanu un fiksē kabeli tieši tā, kā nepieciešams. Spoles ir arī viegli lietojamas un vienkārši lietojamas.

4 kontaktligzdas 2P + PE

Vienlaicīgi pieslēgiet līdz 4 elektriskajām ierīcēm vienlaicīgi pie 230 V maiņstrāvas kontaktligzdām. Termiskais drošinātājs aizsargā pieslēgtās elektroiekārtas no pārslodzes tīklā, kas var izraisīt ierīču bojājumus. Ja pārslodze tomēr rodas, termiskais drošinātājs automātiski pārtrauc ķēdi, nodrošinot elektroiekārtu drošību.

Kvalitāte IP44

Vai strādājat mitrā un slapjā vidē? IP44 kategorija nozīmē izturību pret ūdens šļakatām visos virzienos. Tāpēc varat droši lietot pagarinātāju arī šādos apstākļos. Turklāt šī aizsardzība attiecas arī uz svešķermeņu iekļūšanu, piemēram, nelieliem instrumentiem vai vadiem (> 1 mm). Aizsardzības pakāpe ir noteikta standartā EN 60529.

H07RN-F 1,5 mm² vads

Izcili izturīgs kabelis ar šķērsgriezumu 1,5 mm² iztur mitrumu, slapjumu un temperatūras svārstības no -25 °C līdz +60 °C. Jaudas vadītājs H07RN-F spēj izturēt vidējas līdz smagas mehāniskās slodzes, kas parasti sastopamas būvniecībā vai lauksaimniecībā. Kabeļa slodze uz tinuma kabeļa ir 230 V maiņstrāvas maiņstrāvas: maks. 4,35 A / 1 000 W, slodze uz pilnībā atvienota kabeļa ir 230 V maiņstrāvas: maks. 13,04 A / 3 680 W.

Paplašinātā garantija 5 gadi

Masīvā uztīšanas cilindra konstrukcija un visu komponentu kvalitāte nodrošina lielu produkta kalpošanas laiku, tāpēc mēs varam garantēt 5 gadu garantiju.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
garums 50 m
vadītāja šķērsgriezums 1,5 mm²
produkts kabeļu spole ar mobilo centru
spriegums 230 V
strāva 16 A
IP vērtējums IP44
ligzdu skaits 4
izolācijas veids gumija/neoprēns
Citi parametri
citas funkcijas #
termiskais drošinātājs
elektriskais vadītājs H07RN-F
krāsa melns
maks. slodze izritinātā veidā #
maks. slodze neizritinātā veidā 4,35 A maks./1 000 W
bērnu aizsardzība
svars nav norādīts
izmēri nav norādīts
garantijas periods 5 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai