no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Spoles un dārza pagarinājumi Āra pagarinātāja spole, 50 m / 4 kontaktligzdas / melna / gumijas / 230 V / 1,5 mm2

Āra pagarinātāja spole, 50 m / 4 kontaktligzdas / melna / gumijas / 230 V / 1,5 mm2

Pasūtīšanas kods P08250
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P08250
Produkta numurs 1928245000
EAN 8595025324931

Paplašināts saturs

Bungu pagarinātāja kabelis 50 m

Tā laikā, kad mēs tērējam laiku ar darbarīkiem, kas nav tā vērti, nauda un dzīve mums aiziet garām. Aprīkojiet sevi ar darbarīku, kas piedāvā kaut ko vairāk ar citiem. Augstas kvalitātes gumijas EMOS pagarinātājs ar 50 m piedāvā 4 kontaktligzdas, termisku drošinātāju un disku, kas izgatavots no gandrīz nesalaužamas ABS plastmasas. Tas būs izturīgs pret nejaušiem kritieniem un, pienācīgi kopjot, kalpos jums daudzus gadus.

Bungas pagarināšanas gumijas kabelis ir paredzēts tiem, kas pelna iztiku kā būvnieki, elektriķi vai montieri, taču tas būs arī ideāls partneris prasīgākajiem mājražotājiem.

EmOS bungu pagarinātājs ar 1,5 mm2 vadu šķērsgriezumu un 50 m garumu ir izgatavots tikai no augstas kvalitātes materiāliem un izturēs lietošanu āra apstākļos. Rotējošais cilindrs padara darbu ar to ērtu, ātru un arī ļoti vienkāršu.

Sargā pat skarbos apstākļos

Dēļ IP44 aizsardzības šis darba rīks pasargās jūs no nelieliem priekšmetiem vai ūdens šļakatām no dažādiem virzieniem, ja esat neuzmanīgs.

Kvalitatīvs gumijas kabelis H05RR-F3G

Iztur mehānisku slodzi, karstu, aukstu, kā arī mitru vai mitru vidi. Ar 1,5 mm2 šķērsgriezuma vadu var ērti pieslēgt ierīces līdz 16 A/3 680 W, kad vads ir atvilkts.

Nosniedzas patiešām tālu

S savienojuma kabeļa garumu jums nebūs problēmu strādāt pat 50 metru attālumā no kontaktligzdas, un jums nebūs jāskraida nepārtraukti pa darba vietu. Turklāt, pateicoties 4 kontaktligzdām uz cilindra, jūs varēsiet pieslēgt līdz pat 4 darba rīkiem vienlaicīgi.

.

Drošība pirmajā vietā

Šis profesionālais pagarinātājs ir aprīkots ar termisko drošinātāju, lai droši aizsargātu visas jūsu ierīces no pārkaršanas. Ja bungas iekšpusē esošā pagarinātāja temperatūra pārsniedz termiskā drošinātāja iestatīto robežu, ķēde nekavējoties tiek pārtraukta. Šis drošinātājs nebojās jūsu iekārtas un aizsargās jūs no bīstamiem negadījumiem. Ja tas notiek un drošinātājs pārtrauc ķēdi, ir pienācis laiks nelielam pārtraukumam. Pēc tam vienkārši ļaujiet drošinātājam atdzist, un tad varēsiet atsākt darbu.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
garums 50 m
vadītāja šķērsgriezums 1,5 mm²
produkts kabeļu spole ar mobilo centru
spriegums 230 V
strāva 16 A
IP vērtējums IP44
ligzdu skaits 4
izolācijas veids gumijas
Citi parametri
citas funkcijas
termiskais drošinātājs
elektriskais vadītājs H05RR-F3G
krāsa melns
maks. slodze izritinātā veidā #
maks. slodze neizritinātā veidā 4,8 A maks./1100 W
bērnu aizsardzība
svars nav norādīts
izmēri 300 mm
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai