no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Powerbankas, lādētāji un barošanas bloki Powerbankas Ārējais akumulators Alpha2 20, 10 000 mAh, 10 W, melns

Ārējais akumulators Alpha2 20, 10 000 mAh, 10 W, melns

Pasūtīšanas kods B0527B
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods B0527B
Produkta numurs 1613052700
EAN 8592920109847

Paplašināts saturs

Efektīvi uzlādējiet visas ierīces 

Powerbank EMOS Alpha2 20atbrīvojas no nevajadzīgā šoka, ko rada izlādējies telefons, kad esat prom no mājām. Tas nonāks jūsu rokās jau uzlādēts, lai jūs uzreiz varētu izmantot tā dāsno maksimālo jaudu 20 000 mAh un 3 USB izeju jaudu, lai vienlaikus darbinātu 2 ierīces. Turklāt, lai jūs būtu mierīgs, to nepārtraukti aizsargā 6 viedās drošības funkcijas, kas neļaus ne tam, ne jūsu elektronikai tikt apdraudētai. Tomēr šis nav monstrozs ārējais lādētājs. Lai gan tas ir kabatas izmēra, tas izturēs nevēlamus kritienus, pateicoties aizsardzības vairogam, kas izgatavots no augstas kvalitātes rūdītas ABS plastmasas. Un pats labākais - komplektā ir iekļauts ātrgaitas USB-C kabelis, pa kuru var ne tikai pārsūtīt datus, bet arī barot. 

Palīdz jebkurā situācijā 

Šodien ikvienam no mums pieder tik daudz elektronikas, ka ir grūti visu laiku visu uzlādēt. Gadījumā, ja jūsu mobilais telefons, tablets, ātrais pulkstenis, bezvadu austiņas, grāmatu lasītājs vai Bluetooth skaļrunis piemēros, kad tas ir visvairāk nepieciešams, ir vērts līdzi nēsāt enerģijas banku. Tā acumirklī nodrošina jūsu ierīci ar jaunu enerģijas pieplūdumu - no mugursomas, maku un džinsu aizmugurējās kabatas. 

Maksimāla izturība un drošība 

Visas EMOS Alpha barošanas bankas ir aprīkotas ar modernākajiem aizsardzības līdzekļiem, lai nodrošinātu to nevainojamu un drošu darbību - gan jūsu elektronikai, gan pašiem. Tāpēc jums vairs nav jāuztraucas par tādām bailēm kā pārmērīga izlāde, uzlāde vai pārslodze. 

Uzlādē sevi un mobilo tālruni vienlaikus 

Izgudrotās funkcijas vairs nav tikai mobilo tālruņu domēna, nedrīkst trūkt arī kvalitatīvu portatīvo barošanas bloku. Pateicoties passsthrough funkcijai, jūs varat uzlādēt powerbanku un 3 pieslēgtās ierīces vienlaicīgi - no vienas rozetes un bez nepieciešamības nomainīt (ko īpaši novērtēsiet naktī) 

Automātiski sāk un pārtrauc uzlādi 

Jums nav jānospiež neviena poga. Vienkārši pievienojiet powerbanku elektrotīklam vai pievienojiet to elektronikai, un tā pati sapratīs, kas jādara. 

Nabíjení pod kontrolou 

Izmantojot minimālistisko balto LED gaismiņu, jūs vienmēr varat viegli redzēt, kas notiek ar jūsu barošanas banku - vai tā patiešām uzlādējas vai cik daudz sulas tai vēl ir palicis. 

Atmetīsim rūpes 

Powerbank darbojas kāuzticams rezerves barošanas avots - tāda pārnēsājama rozete, kuru var paņemt līdzi, kur vien tas nepieciešams. Nav svarīgi, vai dodaties pāri valsts robežām, pāri pilsētai vai vienkārši pārkāpjat mājas slieksni. Kad jebkuras ierīces akumulators uz jums uzmirdzēs brīdinājuma signālu, kliedzienu vētru nomainīs apmierināts smaids. Jums vairs nebūs jāuztraucas par to, ka atrodaties tālu no elektrotīkla vai ka svešā valstī nav īstā strāvas adaptera. Minūtes laikā jūsu elektroniskās rotaļlietas atkal darbosies, un jūs turpināsiet baudīt dzīvi. 

Reálná kapacita powerbanky 

Rozhodně nejde o klamání zákazníka. Jebkuras labas kvalitātes barošanas bankas akumulatora ietilpība patiešām atbilst norādītajām vērtībām, bet, tā kā barošanas bankai ir jāpielāgo uzkrātā enerģija lielākam izejas spriegumam,, un arī parasto zudumu dēļ, ko rada pati enerģijas pārvade,, tā faktiski sniegs aptuveni 2/3 no norādītās ietilpības. 

Tātad, cik reāli reāli šī powerbankauzlādēs jūsu iPhone, "ne-smart" mobilo tālruni, planšetdatoru vai iPad, aplūkojiet zemāk redzamās tabulas, kurās uzskaitīti šobrīd pārdotākie modeļi... 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
automātiska ieslēgšanās/izslēgšanās
baterijas kapacitāte 20 000 mAh/74 Wh
akumulatora veids litija polimēru akumulators, 3,7 V
maks. izejas jauda 10 W
Citi parametri
uzlādes laiks 12 stundas
passthrough funkcija
krāsa melns
LED uzlādes indikators
LED akumulatora statusa indikators
kabelis ir iekļauts komplektācijā USB-A/USB-C, data
ātrā uzlāde
svars 412 g
materiāls ABS plastmasas
maks. ieejas jauda 10 W
minimālā spriegumaizsardzība
pārslodzes aizsardzība
pārslodzes aizsardzība
īsslēguma aizsardzība
darba temperatūra #
ievades saskarnes veids 1× micro USB, 1× USB-C
izvades saskarnes veids 2× USB-A, 1× USB-C
garantijas periods 2 gadi
izmēri 142 × 67 × 27 mm
iepakojums 1 gab. mazā kartona kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai