no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Durvju zvani Bezvadu durvju zvani Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5729B, spraudņa tipa

Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5729B, spraudņa tipa

Pasūtīšanas kods P5729B
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5729B
Produkta numurs 3402121000
EAN 8592920105948

Paplašināts saturs

 Bezvadu durvju zvans EMOS

Kad jūs meklējat durvju zvanu, jums ir nepieciešama ātra uzstādīšana, liels darbības rādiuss, nulles apkopes un uzticamība. To visu kopā atradīsiet šajā bezakumulatora pogu un mājas durvju zvana komplektā. Ar durvju zvanu var savienot līdz sešām pogām un var iegādāties atsevišķi.

 Tas atskaņos jūsu iecienītāko dziesmu pēc pieprasījuma

Tas jūs nepamodinās ar klasisko "crrr" vai "ding dong". Jums ir iespēja izvēlēties kopumā 36 melodijas četros skaļuma līmeņos. Ja noteikti nevēlaties, lai zvana signāls tiktu pārdzirdēts, šis durvju zvans var atskaņot melodiju, kuras skaņa ir līdz pat 90 dB. Turklāt aktivizēšanas laikā durvju zvaniņš par sevi informē ar zilu LED.

Izpako, pievieno, zvana

 
Automātiska savienošana, pateicoties self-learning mode, nodrošina ļoti ātru uzstādīšanu. 25 sekunžu laikā pēc durvju zvana savienojuma ieslēgšanas kontaktligzdā gan poga, gan durvju zvans zina viens par otru. Tiklīdz tie ir savienoti, varat izbaudīt sistēmas izcilo darbības rādiusu līdz 180 metriem, ko nodrošina saziņaenerģija, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu, tiek ģenerēta, pieskaras vienai pogai, tādējādi novēršot nepieciešamību regulāri mainīt bateriju. Vēl viena lieliska P5729 bezvadu durvju zvana P5729 īpašība ir tā ilgtermiņa atmiņa, kas nodrošina netraucētu darbību pat pēc strāvas padeves pārtraukuma. Jūs novērtēsiet arī tās nulles uzturēšanu.

 Jebkurš var dzirdēt

Novairs nav jāvelk vadi un jāurbj sienas. Ūdensizturīgā poga un mājas durvju zvans sazinās savā starpā attālumā līdz 180 metriem. Iespraudiet mājas durvju zvanu izvēlētajā kontaktligzdā un pēc savienojuma veikšanas ievietojiet pogu vajadzīgajā vietā, izmantojot komplektā iekļauto divpusējo lenti. Viss ir gatavs un darbojas dažu minūšu laikā.

Viens šeit, viens tur...

Vai vajag vairāk pogu vienam durvju zvanam? Mums ir vienkāršs risinājums. Savienojiet EMOS P5729B ar līdz sešām pogām, kuras var iegādāties atsevišķi. Vienu var novietot uz vārtiem, otru - uz ieejas durvīm, bet trešo - garāžas vai terases priekšā. Iztēlei šajā gadījumā vienkārši nav robežu.

Elegants dizains

Mūsdienīgajam EMOS durvju zvanam elegantā melnā krāsā ir noapaļotas formas, un, lai signalizētu par tā nevainojamo darbību, pasaulē spīd divas gaismas diodes. LED diode uz pogas ir sarkana, bet LED diode uz durvju zvana ir zila. Pēc tam abas komplekta daļas savā starpā sazinās, izmantojot 433,92 MHz radio viļņus.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Diemžēl melno pogu nevar iegādāties atsevišķi, to var iegādāties tikai komplektā. Atsevišķi var iegādāties tikai rezerves pogu baltā krāsā P5729T.

Iespējams, tā ir mitruma problēma - iesakām noņemt pogu. Varat arī atvērt pogu un apstrādāt uztvērēju ar kontaktā eļļu.
P5760, P5763, P5750.
Zvaniņi veido savu saziņas kodu, savienojot to ar pogu. Šādā veidā tie viens otram netraucē. Teorētiski tas varētu būt iespējams, ja rodas kādi traucējumi - ja šāds rets gadījums notiek, ir jāizdzēš pogas atmiņa un jāveic atkārtota savienošana ar zvanu. Katru reizi, kad tiek veikta savienošana pārī, tiek ģenerēts un atmiņā saglabāts cits saziņas kods. Procedūra ir aprakstīta instrukcijās.
Maksimāli 0,5 W.
Visus mūsu piedāvājumā esošos zvanus var savienot pārī ar vairākiem uztvērējiem. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Parasti to parasti nosaka no mīnus 20 līdz plus 40 grādiem pēc Celsija.
Diemžēl zvaniņus un pogas nevar brīvi kombinēt.
Tie ir izgatavoti no plastmasas.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), KO polaritāte, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet pogu uz metāla konstrukcijām.
Vienam komplektam var pieslēgt neierobežotu skaitu šo uztvērēju. Kad tiek nospiesta durvju zvana poga, signāls tiek izplatīts pa visiem uzstādītajiem uztvērējiem uz pašu durvju zvanu. Tādējādi tiek izveidots durvju zvans ar neierobežotu diapazonu.
Mēs iesakām nomainīt baterijas un nenovietot tās uz metāla. Diemžēl sals samazina akumulatora darbības laiku.
Pogas parasti ir ar IP44, kas ir noturīgas pret šļakatām.

Pogas ir aprīkotas ar gaismas diodi, kas mirgo, kad tās zvana.

Tām nav pastāvīga fona apgaismojuma.

Jā, tām ir atmiņa, tās tiek savienotas automātiski.
Varat novietot uztvērējus dažādās telpās, kurās vēlaties vai vēlaties dzirdēt, ka kāds zvana. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Pašmācīšanās funkcija - zvans (uztvērējs) spēj ģenerēt savu savienošanas kodu, ko saņem poga (raidītājs) un saglabā savā atmiņā. Tādējādi komplektu var paplašināt ar papildu raidītājiem. Pateicoties šai "pašmācīšanās" funkcijai, netiek ietekmēti arī blakus esošie zvani.

Poga izmanto elektromagnētiskā moduļa pārveidošanas tehnoloģiju, lai iegūtu enerģiju pogas iekšpusē, kur moduļa pārveidošana pārvērš preses enerģiju elektriskā enerģijā. Visos bezvadu durvju zvanos signāls starp pogu un uztvērēju (durvju zvanu) tiek pārraidīts, izmantojot radioviļņus. Elektriskā enerģija zvanīšanai tiek ģenerēta ar elektromagnētiskās indukcijas palīdzību, kad tiek nospiesta poga.
Pogas nospiešana ģenerē pietiekami daudz enerģijas, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu.

Bezvadu durvju zvanu sadaļā filtrējiet pēc parametra ("Power" poga - bez strāvas / uztvērēju skaits iepakojumā - 2 gab.).
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
galvenās iekārtas barošanas bloks 230 V maiņstrāva
ieslēgšanas poga bez barošanas
pogas aizsniedzamība 180 m
īpašas funkcijas poga, kas darbojas bez baterijas
Citi parametri
pogas optiskā signalizēšana
durvju zvana optiskā signalizēšana
iespēja pievienot vēl vienu pogu #
papildu (rezerves) poga P5729T
skaļuma regulators jā, četri līmeņi
maksimālais zvanīšanas skaļums 90 dB
melodiju skaits 36
uztvērēju skaits iepakojumā 1 gab.
pogu skaits iepakojumā 1 gab.
krāsa melns
pārī savienošanas metode automātiska savienošana pārī – self-learning
ūdensnecaurlaidīga poga IP44
pārraides metode bezvadu zvans
raidīšanas frekvence 433 MHz
iepakojums 1 gab. blisteriepakojumā
durvju gropes izmēri 73 × 73 × 81 mm
pogas izmēri 22 × 49 × 82 mm
Lejupielādējamie faili