no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Durvju zvani Bezvadu durvju zvani Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5750.2R, spraudņa tipa

Bezakumulatora mājas bezvadu durvju zvans P5750.2R, spraudņa tipa

Pasūtīšanas kods P5750.2R
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5750.2R
Produkta numurs 3402120000
EAN 8592920096949

Paplašināts saturs

<

Jūs vairs nepalaidīsiet garām nevienu vizīti

Vai jums ir nepieciešams durvju zvans un jūs meklējat vienkāršu un funkcionālu risinājumu? Vai vēlaties brīvi izvēlēties, kur novietot pogu un pašu durvju zvanu? P5750 bezvadu durvju zvans ir produkts, kuru meklējat. Tas atradīs pielietojumu gan mājās, gan arī birojā, uzņēmumā vai dzīvoklī. Papildus tam, ka tas ir gatavs ērtai un vienkāršai uzstādīšanai, jūs izbaudīsiet 10 īsas neuzbāzīgas melodijas.Noregulējamais zvana skaļums līdz 110 dB nodrošinās, ka jūs nepalaistu garām nevienu apmeklētāju.
Nūs jāuztraucas par to, kur novietot ūdensdrošo pogu, kas sasniedz līdz pat 150 m attālumā no durvju zvana. Jūs priecēs arī iespēja savienot ar durvju zvanu papildu pogas, kas, pateicoties "pašapmācīšanās" funkcijai, netraucēs citu tuvumā esošo durvju zvanu darbību.

<

Darbs un savienošana pāri

Vai tas ir tālu no vārtiem līdz uztvērējam? Durvju zvans var informēt par ienākušu apmeklētāju no attāluma līdz 150 m ar kādu no interesantajām melodijām, kas optiski signalizē gan uz pogas, gan uz durvju zvana. Prasīgos lietotājus iepriecinās arī tas, ka sistēmai var pievienot citus uztvērējus un pogas.

<

Melodija un skaļums atbilstoši jūsu gaumei

Vai pat durvju zvans var uzlabot jūsu garastāvokli. Durvju zvaniņā varat iestatīt vienu no 10 īsām un neuzbāzīgām melodijām. Izvēlieties sev piemērotāko no šīm iepriekš iestatītajām melodijām. Lai durvju zvana skaņa jums vienmēr būtu patīkama, varat arī iestatīt vienu no 5 skaļuma līmeņiem līdz 110 dB.

<

Vods viņam netraucē

Durvju zvana poga ar IP44 pakāpi ir pilnībā sagatavota nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Tātad to var novietot pie durvīm vai vārtiem. Komplektam ir tā sauktā "pašmācīšanās" funkcija - durvju zvans spēj ģenerēt savu savienojuma kodu, ko poga saņem un saglabā savā atmiņā. Pateicoties šai funkcijai, netiek ietekmēti kaimiņu zvani. Tādā veidā komplektu var paplašināt ar papildu pogām.

Bez baterijas

Durvju zvana poga sazinās izmantojot radio viļņus ar frekvenci 433,92 MHz. Turklāt tas var darboties bez akumulatora, tāpēc tas nav jāmaina. Kā poga var darboties bez akumulatora? Enerģiju signāla nosūtīšanai uz durvju zvanu rada pats pogas nospiešana. Beidzot vienkāršs un funkcionāls risinājums.

<

Volume

 EMOS P5750ir aprīkots ar pieciem iepriekš iestatītiem skaļuma līmeņiem, lai iestatītu optimālu zvanīšanas intensitāti. Tas nozīmē, ka jūs nedzirdēsiet pastnieku, ģimenes viesi vai, gluži pretēji, spēcīgi nesatrauksiet sevi ar katru zvanu.

 

EMOS dizains

Mūsdienīgajam EMOS durvju zvanam elegantā baltā un sarkanā krāsā ir noapaļotas un elegantas formas. Šim izstrādājumam ir oriģināls dizains, kas radīts tieši pēc izmēra. Dizainu un tehnisko izpildījumu izstrādāja mūsu eksperti Čehijā (ES). Tāpēc šī unikālā forma nav atrodama nevienā citā izstrādājumā.   

 

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Poga ražo nepieciešamo enerģiju, nospiežot pašu pogu. Poga sazinās ar zvanu, izmantojot 433,92 MHz radio viļņus.
Iespējams, tā ir mitruma problēma - iesakām noņemt pogu. Varat arī atvērt pogu un apstrādāt uztvērēju ar kontaktā eļļu.
P5760, P5763, P5750.
Zvaniņi veido savu saziņas kodu, savienojot to ar pogu. Šādā veidā tie viens otram netraucē. Teorētiski tas varētu būt iespējams, ja rodas kādi traucējumi - ja šāds rets gadījums notiek, ir jāizdzēš pogas atmiņa un jāveic atkārtota savienošana ar zvanu. Katru reizi, kad tiek veikta savienošana pārī, tiek ģenerēts un atmiņā saglabāts cits saziņas kods. Procedūra ir aprakstīta instrukcijās.
Maksimāli 0,5 W.
Visus mūsu piedāvājumā esošos zvanus var savienot pārī ar vairākiem uztvērējiem. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Parasti to parasti nosaka no mīnus 20 līdz plus 40 grādiem pēc Celsija.
Diemžēl zvaniņus un pogas nevar brīvi kombinēt.
Tie ir izgatavoti no plastmasas.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), KO polaritāte, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet pogu uz metāla konstrukcijām.
Vienam komplektam var pieslēgt neierobežotu skaitu šo uztvērēju. Kad tiek nospiesta durvju zvana poga, signāls tiek izplatīts pa visiem uzstādītajiem uztvērējiem uz pašu durvju zvanu. Tādējādi tiek izveidots durvju zvans ar neierobežotu diapazonu.
Mēs iesakām nomainīt baterijas un nenovietot tās uz metāla. Diemžēl sals samazina akumulatora darbības laiku.
Pogas parasti ir ar IP44, kas ir noturīgas pret šļakatām.

Pogas ir aprīkotas ar gaismas diodi, kas mirgo, kad tās zvana.

Tām nav pastāvīga fona apgaismojuma.

Jā, tām ir atmiņa, tās tiek savienotas automātiski.
Varat novietot uztvērējus dažādās telpās, kurās vēlaties vai vēlaties dzirdēt, ka kāds zvana. Tie zvanīs vienlaicīgi.
Pašmācīšanās funkcija - zvans (uztvērējs) spēj ģenerēt savu savienošanas kodu, ko saņem poga (raidītājs) un saglabā savā atmiņā. Tādējādi komplektu var paplašināt ar papildu raidītājiem. Pateicoties šai "pašmācīšanās" funkcijai, netiek ietekmēti arī blakus esošie zvani.

Poga izmanto elektromagnētiskā moduļa pārveidošanas tehnoloģiju, lai iegūtu enerģiju pogas iekšpusē, kur moduļa pārveidošana pārvērš preses enerģiju elektriskā enerģijā. Visos bezvadu durvju zvanos signāls starp pogu un uztvērēju (durvju zvanu) tiek pārraidīts, izmantojot radioviļņus. Elektriskā enerģija zvanīšanai tiek ģenerēta ar elektromagnētiskās indukcijas palīdzību, kad tiek nospiesta poga.
Pogas nospiešana ģenerē pietiekami daudz enerģijas, lai nosūtītu signālu uz durvju zvanu.

Bezvadu durvju zvanu sadaļā filtrējiet pēc parametra ("Power" poga - bez strāvas / uztvērēju skaits iepakojumā - 2 gab.).
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
galvenās iekārtas barošanas bloks 230 V maiņstrāva
ieslēgšanas poga bez barošanas
pogas aizsniedzamība 150 m
īpašas funkcijas poga, kas darbojas bez baterijas
Citi parametri
pogas optiskā signalizēšana
durvju zvana optiskā signalizēšana
iespēja pievienot vēl vienu pogu jā, maks. 8
papildu (rezerves) poga P5750T
skaļuma regulators jā, pieci līmeņi
maksimālais zvanīšanas skaļums 110 dB
melodiju skaits 10
uztvērēju skaits iepakojumā 2 gab.
pogu skaits iepakojumā 1 gab.
krāsa sarkana
pārī savienošanas metode automātiska savienošana pārī – self-learning
ūdensnecaurlaidīga poga IP44
pārraides metode bezvadu zvans
raidīšanas frekvence 433 MHz
iepakojums 1 gab. blisteriepakojumā
durvju gropes izmēri 66 × 57 × 107 mm
pogas izmēri 24 × 90 × 40 mm
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti

Saistītie produkti (2)