no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Powerbankas, lādētāji un barošanas bloki Powerbankas Bezvadu ārējais akumulators WI 1023D, 10 000 mAh, 22,5 W, melns

Bezvadu ārējais akumulators WI 1023D, 10 000 mAh, 22,5 W, melns

Pasūtīšanas kods B0543B
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods B0543B
Produkta numurs 1613054300
EAN 8592920119853

Paplašināts saturs

Tā piesaistīs jūs kā magnēts

Šī Mini Powerbank EMOS WI 1023D kļūs par jūsu noderīgu palīgu. Tā ietaupīs jums daudz laika, pateicoties tās neparastajam uzlādes ātrumam līdz 22,5 W un līdz 15 W bezvadu uzlādei.

Tā ir saderīga ar MagSafe tehnoloģiju, kas tika izstrādāta īpaši ātrās un drošās bezvadu uzlādes vajadzībām. mazā powerbank, kas bagātināta ar ērtu LED displeju, ir pārklāta ar īpašu virsmas aizsardzību pret skrāpējumiem, lai novērstu nevēlamus bojājumus tās skaistumā.

Lai uzlādē ātri un bezvadu režīmā

Laiks ir svarīgs!Īpaši jaudīgā 22,5 W USB-A izeja nodrošina ātru viedtālruņa, planšetdatora, e-lasītāja vai austiņu uzlādi. Tas var veikt arī bezvadu uzlādi ar ātrumu līdz 15 W izvēlētiem mobilo tālruņu veidiem.Power banka ir aprīkota gan ar standarta USB-A, gan ar jaunāko USB-C interfeisu uzlādei un izlādei.

Ietverts arī ātrs 3A USB-C kabelis, kas ļauj ērti uzlādēt tālruni, kā arī pašu power banku vai citas elektroniskās ierīces.

MagSafe - ideāls apvienojums vienā ierīcē

EmOS WI 1023D Power Bank ir saderīga ar Apple jaunāko patentēto MagSafe tehnoloģiju. Pateicoties magnētam, ar šo tehnoloģiju aprīkotie tālruņi viegli piestiprinās pie barošanas bankas virsmas un panāks vieglu un stabilu savienojumu uzlādes laikā. Power banka un tālrunis burtiski saplūst kopā par vienu elektronisko ierīci.

Ja jūsu tālrunis nav aprīkots ar MagSafe magnētisko mehānismu, nekrītiet izmisumā! Šīs powerbankas iepakojumā atradīsiet magnētu, kas noturēs tālruni pie powerbankas kā piesists.

Vienmēr esiet lietas kursā

Ar LED digitālo displeju jūs vienmēr laikus zināsiet, kad jāsāk uzlādēt barošanas banka, lai tā būtu gatava nodot enerģiju atpakaļ jūsu ierīcēm. Parādītā vērtība atspoguļo tās pašreizējo uzlādes stāvokli.

LED displejs var arī norādīt ātru uzlādi un parādīt bezvadu uzlādes statusu.

 

Daudz sīkrīku

Vai jums patīk skatīties videoklipus telefonā tikai pusdienas laikā? Ērtais statīvs powerbankas aizmugurē uztur tālruni vertikālā stāvoklī uzlādes laikā, tāpēc jums nav jāuztraucas par improvizēta paliktņa atrašanu, lai ērti skatītos savu iecienītāko seriālu.

Powerbankā ir USB-A un USB-C ligzda. Abi USB-C slots atbalsta ātrās uzlādes funkciju. Tādējādi tie vienlaikus kalpo kā ievade un izvade. Pateicoties Pass-through funkcijai, jūs varat vienlaikus uzlādēt power banku un citas tai pievienotās ierīces.

 

Izcili izturīgs un drošs

Dēļ īpašās pretskrāpēšanas apdares jūsu parocīgais palīgs paliks kā jauns pat tad, ja tas tiks neuzmanīgi iemests kādas sievietes rokassomiņā, kas pilna ar atslēgām. Tās matētā apdare arī piešķir powerbankai elegantu izskatu.

Powerbanka lepojas ar daudzkārtēju elektronisko aizsardzības sistēmu, kas uzlādes laikā aizsargā gan pašu powerbanku, gan pievienoto elektroniku. Tāpēc jums nav jāuztraucas par pārmērīgu izlādi, uzlādi, pārslodzi vai īssavienojumu.

Saderība


Lai nodrošinātu, ka magnētiskā uzlāde sasniedz maksimāli iespējamo ātrumu un darbojas pareizi, barošanas bankas mikroshēma galvenokārt ir saderīga ar jaunajiem tālruņu modeļiem. Tā galvenokārt ir paredzēta tālruņu bezvadu uzlādei, un ar to nevar uzlādēt, piemēram, bezvadu režīmā uzlādējamu viedpulksteni Apple watch. Kopumā noteikums ir vienkāršs - tā darbojas ar visiem Apple un Samsung modeļiem un citu zīmolu mobilajiem tālruņiem, kas ražoti, sākot ar 2020. gadu

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
automātiska ieslēgšanās/izslēgšanās
baterijas kapacitāte 10 000 mAh/38,5 Wh
akumulatora veids Li-Po 3,85 V
maks. izejas jauda 22,5 W
Citi parametri
uzlādes laiks 4 stundas (QC)
passthrough funkcija
krāsa melns
LED uzlādes indikators
LED akumulatora statusa indikators
kabelis ir iekļauts komplektācijā USB-A/USB-C, data
ātrā uzlāde #
svars 186 g
materiāls ABS plastmasas
maks. ieejas jauda 18 W
minimālā spriegumaizsardzība
pārslodzes aizsardzība
pārslodzes aizsardzība
īsslēguma aizsardzība
darba temperatūra #
ievades saskarnes veids 1× USB-C
izvades saskarnes veids 1× USB-A, 1× USB-C
garantijas periods 2 gadi
izmēri 109 × 68 × 20 mm
iepakojums 1 gab. mazā kartona kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai