no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Termostati un detektori Termostati Bezvadu telpas termostats ar OpenTherm P5616OT

Bezvadu telpas termostats ar OpenTherm P5616OT

Pasūtīšanas kods P5616OT
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5616OT
Produkta numurs 2101307000
EAN 8592920089323

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Maksimālā komutācijas slodze ir 10 A rezistīvā / 4 A induktīvā.

Termostats, ar kura vadības bloka palīdzību var kontrolēt vairākus uztvērējus (līdz 6), ir komplekts P5611OT.2R. Pateicoties pašmācības funkcijai, termostatam ir iespēja ģenerēt savu pāra kodu, ko katrs uztvērējs saglabā atmiņā.

Modeļiem P5611OT, P5601N, P5607, P5616OT, P5606OT. Pārējiem ir fiksēta histereze.

Tas ir iespējams ar programmējamiem termostatiem, kas ļauj vairākkārt mainīt temperatūru. Katrai dienai atkarībā no termostata modeļa varat izvēlēties vajadzīgo temperatūru un laiku līdz pat 6 temperatūras maiņām. Iespējams iestatīt režīmus (laika un temperatūras regulēšanu) pa dienām, vai arī pēc grafika no pirmdienas līdz piektdienai un atsevišķi no sestdienas līdz svētdienai, vai arī pēc nedēļas grafika no pirmdienas līdz svētdienai.

Visiem termostatiem, izņemot tos, kas atbalsta Opentherm funkciju, saziņa ir vienvirziena. Saziņa notiek, izmantojot radio (gan ar OpenTherm, gan ar WiFi tīkla protokolu), tāpēc mūrēšana samazina kopējo diapazonu.

95% katlu izmanto šādu bezsprieguma savienojumu. Ja katlam ir bezsprieguma pieslēgums, tam jābūt arī termostatam.

Ja katlam ir bezsprieguma pieslēgums, tam jābūt arī termostatam.

OpenTherm ir nosaukums divvirzienu komunikācijai starp katla moduli un termostatu. Termostats saņem nepieciešamo informāciju, kuru pēc tam apstrādā un nodod atpakaļ katlam, kas regulē ūdens temperatūru līdz visefektīvākajam līmenim. Pateicoties no OpenTherm termostata saņemtajai informācijai, tiek modulēta katla jauda, kas nepārtraukti pievieno un atņem jaudu atbilstoši vēlamajām un izmērītajām vērtībām. Priekšrocība ir tā, ka katla jauda tiek regulēta ne tikai atkarībā no telpas temperatūras, bet arī no sistēmas ūdens temperatūras un citiem mainīgajiem lielumiem. Turpretī parastais ieslēgšanas/izslēgšanas termostats ieslēdz katlu ar 100% jaudu vai 0% jaudu. Tādējādi OpenTherm paaugstina apkures sistēmas efektivitāti, samazina izmaksas (enerģijas rēķinus) un pagarina katla kalpošanas laiku.

OpenTherm termostats var regulēt jebkuru OpenTherm katlu. Ja jūsu katls neatbalsta OpenTherm vai jūs nevēlaties to izmantot, jūs varat pieslēgt termostatu bez šiem kontaktiem, un tā funkcionalitāte būs tāda pati kā termostatam bez Opentherm. Tādējādi termostatus ar Opentherm komunikāciju var izmantot tikai ar ieslēgšanas/izslēgšanas vadiem bez Opentherm vadības.

Tiešām, ir jānomaina arī nosūtīšanas bloks, kas ir pievienots katlam. Sākotnējās ierīces un jaunās ierīces ierīcei ir atšķirīgi saziņas protokoli vai arī tās nav savienotas pāri.

Ja, termostati ar iepriekš iestatītiem komforta un ekonomiskajiem režīmiem papildus fiksētajām programmām, kuras nevar mainīt, ļauj veikt vairākus lietotāja režīma iestatījumus. Procedūru skatiet konkrētā modeļa, piemēram, termostata P5611OT, lietošanas instrukcijā.

.

Termostatam nav nepieciešama atsevišķa aizsardzība. Ir jāaizsargā katls.

Kapilārtermostati var pārslēgties no 0 °C. Pārējiem ir pretaizsalšanas sistēma, sākot no 5 °C vai 7 °C atkarībā no modeļa.

Ja izmantojat vairākus termostatus, piemēram, vecais tiek izmantots kā termometrs, bet jaunais ir novietots uz apkures katla, tie savstarpēji nesadarbosies. Gan savienošanas pāra, gan atšķirīgo saziņas protokolu dēļ.

Diemžēl mūsu sortimentā nav šāda veida produktu.

Ja, viņi atceras. Viņi automātiski izveido pāri 5 minūšu laikā. Visi mūsu klāstā esošie termostati pēc strāvas padeves pārtraukuma un pēc tam atjauno strāvas padevi.

Ziņojums var nozīmēt sekojošo:

a. Izmērītā temperatūra ir ārpus diapazona (no 0 °C līdz 40 °C)
b. Temperatūras sensors ir bojāts
Mēģiniet nomainīt baterijas, tikai 1,5 V sārma baterijas. Ja tas nav izlabots, lūdzu, pieprasiet.

Tas palīdzētu atvienot termostatu no katla un atkal to pieslēgt. Ja šī kļūda atkārtojas biežāk, iesakām nosūtīt preci garantijas diagnostikai. 

Ja radiatoram ir termostata savienojums, no kura parasts kontaktdakša savienojums ved uz kontaktligzdu, tad jā (tas savienojas ar NO/COM spailēm).

Vieldrauda termostati, kad tie ieslēdzas, izdod skaņas signālu. Arī bezvadu termostati to dara, taču uztverošā ierīce parasti atrodas pie katla tālāk no dzīvojamās telpas, tāpēc klikšķis nav dzirdams citās telpās.

Diapazons atklātā telpā ir 60-100 m diapazonā, mūra daudzums samazina radiosignāla diapazonu. Izvēlieties saskaņā ar parametru "Range in open space" (Darbības diapazons atklātā telpā). Bezvadu termostata diapazonu nav iespējams palielināt.

Neviens no termostatiem nevar automātiski pārslēgt apkuri un noteikt ūdens temperatūru, pamatojoties uz tarifu. Iespējams, jūs varētu izmantot kādu no programmējamiem termostatiem, kuros augstā tarifa laikā iestatāt zemāku apkures temperatūru.

Lielākajai daļai apkures katlu pretestības slodze ir kritiska. Rezistīvā slodze ir slodze, kurā nav fāžu maiņas starp strāvu un spriegumu, parasti tas ir rezistīvās siltuma ierīces. Induktīvā slodze ir slodze, kurā ir fāžu nobīde starp strāvu un spriegumu, kad strāva atpaliek no sprieguma. Induktīvās slodzes ir, piemēram, elektromotori, transformatori utt. Katram termostatam ir norādītas maksimālās pārslēdzamās slodzes vērtības (rezistīvās/induktīvās), tas ir atkarīgs no tā, ko klients vēlas, lai termostats pārslēdz un kādas ir pārslēdzamās iekārtas vērtības. Piemērs: ja apkures katlam ir 7 A pretestības pārslēgšana, es nevaru izmantot termostatu, kura maksimālā slodze ir 6A.

Svarīgākie parametri
kontroles veids programmējams elektroniskais iekštelpu termostats
termostata veids bezvadu ar OpenTherm savienojumu
kontroles režīms apsildes un dzesēšanas sistēma
temperatūras regulēšana #
Citi parametri
temperatūras regulēšanas veids sešas temperatūras maiņas reizes dienā
regulējamas temperatūras novirzes #
temperatūras mērījumi #
kapilārā sensora garums nav norādīts
programmu skaits #
ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija
displejs ar apgaismojumu
krāsa balts
pārslēgšana 230 V maiņstrāva vai brīvs spriegums
diapazons atklātā teritorijā 80 m
pretsasalšanas aizsardzība
uztvērēja jauda 230 V maiņstrāva
brīvdienu režīms
atpakaļiestatīšanas funkcija
iespēja pievienoties citiem detektoriem nav norādīts
strāvas padeve nav norādīts
vārtejas jauda nav norādīts
raidītāja jauda 2 × 1,5 V AA (iekļauts komplektācijā)
darba frekvence 868 MHz
daļa no iepakojuma nav norādīts
pārslēgšanas slodze #
temperatūras kalibrēšana
#
raidītāja izmēri 26 × 126 × 84 mm
izmēri nav norādīts
uztvērēja izmēri 26 × 86 × 86 mm
vārtejas izmēri nav norādīts
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an