no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Ceļojuma adapteri Ceļojuma universālais adapteris ārzemēs (Āzijā, Āzijā, Āfrikā)

Ceļojuma universālais adapteris ārzemēs (Āzijā, Āzijā, Āfrikā)

Pasūtīšanas kods P0056N
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols SKROSS
Pasūtīšanas kods P0056N
Produkta numurs 1910000900
EAN 8592920120897

Paplašināts saturs

Ceļojumu partneris

Virzīlies atvaļinājumā uz ārzemēm? Neaizmirstiet līdzi paņemt ceļojuma adapteri, lai jūs nepārsteigtu dažāda tipa rozetes un jūs varētu viegli pieslēgt savu ierīci pie elektrotīkla. Jūs varat viegli pieslēgt savu ierīci elektrotīklam. Adapteris ir piemērots jaudīgākām ierīcēm, piemēram, klēpjdatoram vai matu fēnam (spriegums/strāva: 250 V maiņstrāva/7 A maks.). Šveices izstrādātais adapteris garantē drošu kvalitāti ceļā.

 

3 veidu kontaktdakšas

Neskatoties uz to, vai jūsu ierīcei ir SCHUKO vai FRANČU kontaktdakša, ceļojuma adapteris ļauj bez problēmām pieslēgties elektrotīklam. Šis adapteris ir paredzēts trīs dažādu veidu kontaktdakšu lietošanai: divpolu EURO (C tips),trīspolu FRENČU SCHUKO (E tips) un trīspolu SCHUKO (F tips).

 

6 veidu kontaktligzdas

Ja jūsu galamērķis ir ASV, Austrālija, Ķīna vai kāda cita no vairāk nekā 100 pasaules valstīm, tad ar universālo adapteri P0056N jūs būsiet lieliski sagatavoti 6 dažādu veidu kontaktligzdām: Btipa (ASV), Gtipa (Apvienotā Karaliste), Itipa (Austrālija/Ķīna), Jtipa (Šveice), Ltipa (Itālija), Ntipa (Brazīlija).

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
paredzēts eiropiešiem, kuri ceļo uz ārzemēm
izmantošana Amerika, Āzija, Austrālija, Jaunzēlande, Ķīna, Āfrika, Tuvie Austrumi, Lielbritānija, Šveice, Itālija, Honkonga, Indija u. c.
Citi parametri
spriegums/strāva 250 V~/ 7 A max.
USB ieeja
USB izeja
krāsa balts
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai