no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

#CONN START UNIT POW+CHAIN 100LED ICI 2,5M IP44 WW

Pasūtīšanas kods D1CW02
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D1CW02
Produkta numurs 1550010008
EAN 8592920121573

Paplašināts saturs

Standarta CONNECT pamatkomplekts

Standarta CONNECT pamatkomplektā ir viss nepieciešamais, lai jau tūlīt sāktu dekorēt savu māju, dārzu vai interjeru. Vienā iepakojumā atradīsiet trīs sistēmas darbībai nepieciešamās pamatkomponentes - jaudas avotu ar taimeri (A), pagarināšanas kabeli 5 m garumā (B) un svētku čiekurus 2,5 m garumā ar 100 LED (C).

Sāciet ar (A) avotu, pievienojiet pagarināšanas kabeli (B), Kristīgos stalaktītus (saktas) (C) un sāciet dekorēt sijas, balkonus, āra lapenes, nojumes, žogus un notekas. Pamata komplektu var pakāpeniski papildināt ar citiem sistēmas komponentiem, savstarpēji savienot un kombinēt.

Dēļ modernu un ekonomisku LED mikroshēmu izmantošanas šīs apgaismes sistēmas neizmaksās jums naudu un palīdzēs jums radīt mājīgu atmosfēru daudzos svētku gadījumos.

Katram pasākumam piemērotas krāsas

Sistēmas CONNECT SYSTEM STANDARD LED lāsteku garums ir 2,5 m. Ja meklējat krāsu, kas vislabāk saderētu ar jūsu mājas eksterjeru vai interjeru, varat izvēlēties silteni baltu vai auksti baltu krāsu. Tālāk sortimentā ir pieejami varianti ar silti baltām, vēsām baltām vai sarkanām mirgošanas spuldzēm, kā arī ar vintage krāsu.

 

viegli un ātri savienojams

Vai vēlaties palielināt iegādātās ķēdes garumu?Vai esat sācis iekārtot savu māju vai interjeru un pēc kāda laika plānojat to paplašināt vai mainīt? Ar CONNECT SYSTEM STANDARD tas ir ātri un vienkārši! Pateicoties plastmasas džemperiem, jūs varat viegli pievienot papildu ķēdes, nepārsniedzot barošanas avota maksimālo jaudu.

TIP! Tādējādi no vienas kontaktligzdas jūs varat vienlaikus barot līdz pat 80 metriem šo gaismas ķēžu.

CONNECT SYSTEM STANDARD

Savienojuma sistēma CONNECT SYSTEM STANDARD ir piemērota lietošanai iekštelpās un ārpus telpām, pateicoties tās IP44 aizsardzības pakāpei, taču tikai sezonas laikā, nevis visu gadu. Šīs pieslēguma sistēmas priekšrocība ir plašais LED gaismas elementu (C) klāsts vairākās dažādās krāsās. Lai gan vispopulārākā Ziemassvētku gaismiņa ir ķēdīte, eglītes augšdaļai varat izvēlēties stalaktītus, aizkarus, tīklus vai zvaigznes atbilstoši savām dizaina vēlmēm. No viena barošanas avota (A), kas savienots ar pagarināšanas kabeļiem, sadalītājiem (B) un LED gaismas elementiem (C), var darbināt līdz pat 800 LED lampiņām .

vienkārša uzstādīšana

Individuālos CONNECT SYSTEM STANDARD LED gaismas elementus (C) var savstarpēji savienot, kombinēt un, izmantojot pagarinātājus un sadalītājus (B), pat sazarot un dekorēt ar tiem pat attālākās vietās. Pēc pakāpeniskas CONNECT SISTĒMAS paplašināšanas ar papildu komponentiem ir iespējams panākt profesionālu un plašu apgaismojumu bez nepieciešamības pēc lieliem sākotnējiem ieguldījumiem. Tādējādi Connecting LED apgaismojums ir ideāla izvēle iespaidīgām āra dekorācijām, kur ar parasto ķēžu garumu nepietiek. Sistēmu var uzstādīt ikviens.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts lāstekas
gaismas krāsa silti balta
izmēri 2,5 × 0,9 m
funkcija degošs
forma nav norādīts
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 100
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs nav norādīts
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana maks. 12 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 30 V DC
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai