no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas TV pierīces un TV piederumi TV pierīces (DVB-T2) Digitālais virszemes uztvērējs EM190-S, HD, HEVC, H265 (DVB-T2)

Digitālais virszemes uztvērējs EM190-S, HD, HEVC, H265 (DVB-T2)

Pasūtīšanas kods J6014
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods J6014
Produkta numurs 2520236400
EAN 8592920083987

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Em190/EM190S tālvadības pults ir 4 programmējamas pogas TV vadībai: TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV. Pēc šo funkciju ieprogrammēšanas no oriģinālās televizora tālvadības pults, varat vadīt pamatfunkcijas tieši ar EM190 tālvadības pulti.

Pogu programmēšana

 1. Dzelteni nospiediet SET pogu uz 5 sekundēm, lai tālvadības pulti pārslēgtu mācīšanās režīmā (LED diode sāk spīdēt spilgtāk).
 2. Kad gaismas diode nepārtraukti spīd, novietojiet oriģinālo tālvadības pulti un EM190 tālvadības pulti 0-5 cm attālumā vienu no otras (vislabāk mainīt attālumu programmēšanas laikā. Dažiem tālvadības pultīm ir nepieciešams raidošo un uztvērējinfrasarkano staru diodi novietot gandrīz kopā bez atstarpes, dažiem tālvadības pultīm ir nepieciešams lielāks attālums).
 3. Uz EM190 nekavējoties nospiediet un atlaist vēlaties programmēt paredzēto pogu, LED sāks mirgot (tālvadības pults ir gatava saņemt kodu 15 sekundes, ja pēc šī laika koda pārraide neizdodas, atkārtojiet procedūru)
 4. Nospiediet atkārtoti dažādi ilgi nospiežot oriģinālās tālvadības pults pogu, līdz EM190 tālvadības pults LED divreiz mirgo un kļūst vienmērīgs.
 5. Nospiediet nākamo pogu, kuru vēlaties programmēt, LED atkal sāks mirgot, atkārtojiet mācīšanās procedūru.
 6. Pabeidzot mācīšanos, nospiediet pogu Set, LED izslēgsies.
 7. Pārbaudiet programmēto pogu funkcionalitāti, ja kāda no tām nav pareizi saņēmusi kodu, atkārtojiet programmēšanu.


Piezīme
Izgūtie kodi paliks atmiņā arī pēc bateriju izņemšanas.
Pogas var programmēt individuāli, ne visas pogas ir jāprogrammē vienmēr.
Pēc pogu programmēšanas, nospiežot kādu pogu, gaismas diodei jāmirgo vienāds impulss visām pogām (ļoti īss impulss). Ja pēc kādas pogas nospiešanas LED mirgo ar atšķirīgu impulsa garumu, šīs pogas programmēšana ir jāatkārto.
Dažādiem DO ir nepieciešams atšķirīgs pogu nospiešanas ilgums un arī atšķirīgs attālums starp DO programmēšanai. Dažiem tālvadības pultīm ir nepieciešams tikai īss pogas nospiedums, lai pārraide būtu veiksmīga, bet citiem ir nepieciešams atkārtots īss pogas nospiedums vai ilgs pogas nospiedums.
Ja rodas grūtības ar pogu programmēšanu, nomainiet baterijas DO pret televizoru un programmēšanas laikā mainiet attālumu starp DO.
Jauri tālvadības pultis no vecākiem LG televizoriem izmanto īpašu IR raidītāju, no kura vadības kodu nevar saņemt. Ja jums neizdodas iemācīties vadīt LG televizoru, izmēģiniet jebkuru citu LG televizora tālvadības pulti.
Visas pamatkomandas (TV Power, Vol+, Vol-, TV/AV) darbojas ar visiem LG zīmola tālvadības pultīm.
Lielāko zīmolu televizoru pultis ir savietojamas. Tas nozīmē, ka tālvadības pults pamatfunkcijas vienmēr darbojas visos viena zīmola televizoros. Ja no tālvadības pults nevarat iegūt vadības kodu, izmēģiniet pārnest kodu no citas tās pašas markas televizora pults.


EM190 klonēšana - YouTube

Šim STB var pieslēgt jebkuru HMDI kabeli.

Iekšējā IR sensora kabelis ir 1 m garš.

Tiešām, tā. Šo funkciju var ieslēgt vai izslēgt atkarībā no uztvērēja lietošanas veida. Priekšējo displeju var pilnībā izslēgt izvēlnē.

Parādītāja izslēgšana gaidīšanas režīmā
Menu - Rīki - Automātiskā izslēgšanās - Pulkstenis
Informācija par kanāla numuru uz LCD
Menu - Sistēmas iestatījumi - TV sistēma - Priekšējais panelis

Ja ir pieejama jauna EM190/EM190S uztvērēju programmatūras versija ar apzīmējumu 20200305.

Saite zde.

Návod na aktualizaci software je ke stažení zde.

Jaunumi un labojumi šajā laidienā:

 • Koriģēta avārijas attēla izšķirtspēja, ja uztvērējs ir ieslēgts bez televizora, kas pieslēgts 1080i
 • Koriģēts subtitru rādījums režīmā MUX 23
 • Koriģēts nosaukums OSD izvēlnē Paneļa iestatījumi -> priekšējais panelis
 • Koriģēts nosaukums OSD izvēlnē Automātiskā izslēgšanās/ automātiskā izslēgšanās un pulkstenis
 • Koriģēta uztvērēja uzvedība, pārslēdzoties uz Radio. Informācijas logs tiek parādīts tikai pēc kanāla pārslēgšanas uz laiku, kas iestatīts izvēlnē. Pēc tam ekrāns tiek izslēgts. Radio stacijas var pārslēgt normāli, izmantojot CH +/- pogas.
 • Ielabota uztvērēja uzvedība pēc taimera darbības beigām. Tagad pēc taimera darbības beigām uztvērējs pāriet tādā stāvoklī, kādā tas bija pirms taimera darbības sākuma. Ja uztvērējs bija ieslēgts, tas paliks ieslēgts. Ja uztvērējs bija gaidīšanas režīmā, tas pāries gaidīšanas režīmā.
.

Lai savienotu un, iespējams, izgrieztu reklāmas no ierakstītajiem kadriem, iesaku izmantot programmu Avidemux, kas ir pieejama bezmaksas lietošanai.

Programmu Avidemux var lejupielādēt šeit: http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html

Savienojiet cieto disku ar programmas ierakstiem ar datoru. EM190 uztvērējs saglabā ierakstus mapē ALIDVRS2. Katrs ieraksts tiek saglabāts atsevišķi apakšmapē ar nosaukumu, piemēram, [TS]2020-01-16.10.29.49-CT 2 HD T2-97.
Pēc Avidemux instalēšanas palaidiet programmu.
Pēc Avidemux instalēšanas palaidiet programmu.
Noklikšķiniet uz ikonas Atvērt un izvēlieties pirmo failu ar saglabāto ierakstu (vienmēr failu ar nosaukumu 000.TS). Programma automātiski ielādēs visas daļas. Ja nevēlaties tālāk rediģēt sasaistīto ierakstu, iestatiet izejas konteineru (mkv, avi, TS, PS utt.) un noklikšķiniet uz ikonas Saglabāt.
Izvēlieties vietu, un programma saglabās sasaistīto failu. Ja no ieraksta nepieciešams izgriezt sākumu, reklāmas pauzes, beigas u. c., pārejiet uz izgriešanas vietu un nospiediet marķiera ikonu A/B.
Tiks atlasīta vēlamā vieta, un, lai izgrieztu šo vietu, varat izmantot funkciju Rediģēt/Izdzēst, Izgriezt.

Saglabājiet rediģēto failu tādā pašā veidā, kā aprakstīts iepriekš.

Instrukcijas ir pievienotas. 

No televizora pierīces atšķiras tikai ar ārējo konstrukciju, t. i., dizainu. Parametri neatšķiras.

Ierīces ir identiskas, tikai J6015 ir nedaudz pārveidots ierīces korpuss, kurā ir vairāk vietas dzesēšanai. J6015 ir arī CERTIFICĒTA plāksnīte, jo tas ir paredzēts galvenokārt ārvalstu tirgum.
Jā, varat. Bet tikai vienā multipleksā. Piemērs - ja ierakstāt CT1, nevar pārslēgties uz Nova.
Mēs iesakām pārbaudīt diska formatējumu, lai pārliecinātos, ka tas ir iestatīts uz NFTS. Tas ir tāpēc, ka, ja rakstīšana tiek pārtraukta rakstīšanas laikā, disks tiek bloķēts turpmākai rakstīšanai. Lai izlabotu kļūdas, iesakām atjaunot ierīces rūpnīcas iestatījumus un pieslēgt disku datoram.
Mūsu STB neļauj darboties ar dekodera kartēm.
Iespējams, jums ir iespējota funkcija AD (audioapraksts), iesakām to atspējot iestatījumos vai atiestatot rūpnīcas noklusējuma iestatījumus.

Vispirms pārbaudiet elektroinstalāciju. Alternatīvi, iespējams, ir traucēts uztvērējs, visticamāk, tas būtu barošanas avots.

Atjauniniet paketi sadaļā "Lejupielādes centrs", kas pieejama mūsu veikalā. Meklēšanas joslā ierakstiet konkrētu ierīces modeli: 

 • Em-190S tas ir vispārējais numurs J6014
 • EM-190L jau ir pieejams ar jaunāko atjauninājumu 

Atjaunināt programmaparatūras atjauninājums ir sadaļā "programmatūra"

Jums, iespējams, ir iestatīts ziemas/vasaras laiks. Mēs iesakām iestatīt GMT- pēc reģiona vai atjaunot ierīces rūpnīcas iestatījumus.
Iespējams, jums ir iespējota LCN funkcija, tāpēc mēs iesakām to atspējot iestatījumos vai atiestatot rūpnīcas noklusējuma iestatījumus.
LNB īsais ziņojums norāda, ka ir īss barošanas avots. STB iestatījumos ir aktivizēta strāvas padeve, izmantojot STB, nevis iekļauto barošanas avotu. Lūdzu, mainiet barošanas avota opciju STB iestatījumos, un kļūda tiks novērsta.
Jums, iespējams, ir iestatīts ziemas/vasaras laiks. Mēs iesakām iestatīt GMT- pēc reģiona vai atjaunot ierīces rūpnīcas iestatījumus.
Jā. Šajā ziņā ieteicams izmantot tikai 1 barošanas avotu (antenu vai STB), Abi barošanas avoti nedarbotos pareizi - signāls būtu pārsātināts un jūs nevarētu neko noregulēt.
Mēs iesakām izmantot zaļo SUBTITLE pogu, lai izslēgtu vai atjaunotu ierīces rūpnīcas iestatījumus.
Izvēlnes bloķēšanu var atbloķēt, ievadot GALVENO PIN kodu, to var atrast rokasgrāmatā.

Lai pilnībā izmantotu USB pieslēgvietu, tai pievienotajai atmiņai jāatbalsta USB 2.0 standarts. Lai ierakstīšana un atskaņošana notiktu bez kļūdām un būtu stabila, ir nepieciešamas USB ierīces ar 9,0 MB/s vai lielāku rakstīšanas ātrumu. Lēnākos cietajos diskos un zibatmiņā var rasties ierakstīšanas problēmas, kas var izraisīt aizķeršanos vai var nedarboties vispār. Pareizi darbosies tikai diski ar vienu bāzes nodalījumu, kas izmanto NTFS vai FAT32 failu sistēmu. Ja diskā ir cita failu sistēma, pirms savienošanas ar uztvērēju formatējiet disku datorā atbilstoši ieteiktajai failu sistēmai. Arī stipri sadrumstalota vai pārblīvēta atmiņa var nedarboties pareizi vai netraucēti. Ārējiem cietajiem diskiem ir jābūt aprīkotiem ar savu barošanas avotu, uztvērējā iebūvētais USB ports nenodrošina pietiekamu spriegumu, lai darbinātu pārnēsājamo USB cieto disku. Ierakstīšanas vai atskaņošanas laikā USB ierīci nekādā gadījumā nedrīkst atvienot no uztvērēja. Atvienojot to no tīkla, kamēr darbojas uztvērējs, var tikt bojāts uztvērējs vai zibatmiņa, kā arī bojāti datu nesējā saglabātie dati.

Ano.
Nevar. Visur ir norādīts, ka barošanas avots: 100 V/240 V AC 50-60 Hz.
Tas varētu būt no kontaktligzdas izvilkts vads vai bojāts ierīces drošinātājs. Pārbaudiet strāvas vada savienojumu. Pārbaudiet drošinātāju.
Antena nav pievienota. Nepareizi iestatīta antena. atrodaties vietā, kur nav signāla pārklājuma. Pārbaudiet antenas savienojumu. Pārvietojiet antenu. Sazinieties ar vietējo profesionālu uzņēmumu.
Antenas vada pagarināšana izraisīja signāla kvalitātes kritumu zem funkcionālā līmeņa. Izmantojiet līnijas pastiprinātāju, lai segtu signāla zudumus vados. Sazinieties ar vietējo profesionālu uzņēmumu, lai veiktu precīzu antenas sistēmas projektēšanu.

Diska pareizas darbības nodrošināšanai disks, iespējams, būs jānoformātē.

Tikai diski ar vienu bāzes nodalījumu ar NTFS vai FAT32 failu sistēmu darbosies pareizi. Ja uz diska ir cita failu sistēma, pirms savienošanas ar uztvērēju formatējiet disku datorā atbilstoši ieteiktajai failu sistēmai. Arī stipri sadrumstalota vai pārpildīta atmiņa var nedarboties pareizi vai bez traucējumiem
Alternatīvi pārbaudiet, izmantojot otru ārējo atmiņas ierīci.

Svarīgākie parametri
savienotāji 1× USB 2.0, 1× HDMI 1.4, 1× miniUSB, 1× IEC, 1× SCART
formāts mpeg 2, mpeg 4, h.264, h.265, HEVC
uztveršana gan automātiska, gan manuāla
kanālu kopēšana USB
Citi parametri
iekļauta tālvadības pults
uztveršanas metode (automātiska/manuāla) jā/jā
PVR ierakstīšanas funkcija jā, izmantojot USB: līdz 1TB
apraides uztveršana (SD/HD) SD, HD
uztvērēju skaits
OSD izvēlnes valoda CZ, PL, SK, HU, EN, SI, GER, HR, RU, TU, SRB, LT, LV, SE, FI, BG, NL, FR, NO, IT, ES, PT
maksimālais vienlaicīgu ierakstu skaits 1
timeshift funkcija
teleteksts
iespēja rediģēt kanālu sarakstu
radiouztveršanas iespēja jā, izmantojot DVB-T, DVB-T2
atjaunināšana ar USB starpniecību
ekrāna malu attiecība 4:3PS/4:3LB/16:9
subtitri OSD, srt
uztvērēja frekvences diapazons 174–230 MHz, 474–860 MHz
datnes formāts USB ierīcē FAT16, FAT32, NTFS
EPG programmas ceļvedis 7 dienas
aktīvā antena 5 V/100 mA
video formāti .avi, .mpg, .dat, .vob, .div, .mov, .mkv, .mjpeg, .ts, .trp, mpeg2, mpeg4, mpeg1, h264, h265
strāvas padeve 220–240 V maiņstrāva, 50/60 Hz
video izšķirtspēja 1080p/1080i/720p/480p/576p/480i/576i
ierakstīšanas formāts bez TS, lai varētu atveidot
fotoattēlu formāti jpeg, bmp, png
audio formāti mp3, aac, m4a, mpa
spēles nav norādīts
integrēta CI saskarne
vecākvadības bloķēšana
patēriņš (ieslēgtā režīmā/gaidīšanas režīmā) 5 W/< 1 W
DVB-T/DVB-T2 uztvērējs DVB-T2
signāla ieejas līmenis #
izmēri 120 × 75 × 25 mm
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an