no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Svari Virtuves svari Digitālie virtuves svari EV014, balti

Digitālie virtuves svari EV014, balti

Pasūtīšanas kods EV014
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods EV014
Produkta numurs 2617001400
EAN 8592920006900

Paplašināts saturs

<

Digitālie virtuves svari EV014

Ar rūdīta stikla digitālajiem svariem jūs varēsiet izpildīt vissarežģītākās receptes. augsto svēršanas precizitāti līdz 1 g un vienkāršo lietošanu novērtēs gan iesācēji, gan pieredzējuši pavāri. Svaru priekšrocība ir TARE funkcija, pateicoties kurai vairs nav jāmēra katra sastāvdaļa atsevišķi. Tas ietaupa laiku un piederumus. Svaru praktiskās funkcijas papildina mūsdienīgs minimālisma stila izskats.

 src=

Elegants plāns dizains

Skaitliskos svarus tikai 15 mm augstus var noslēpt jebkurā atvilktnē. Ja cepat un gatavojat bieži, turiet to pa rokai uz virtuves letes, tā izcelsies jebkurā modernā virtuvē. Tīrais rūdītais stikls apvienojumā ar caurspīdīgu LCD displeju patiks minimālisma un pārlaicīga dizaina cienītājiem.

Augsta svēršanas precizitāte un 5 kg ietilpība

Dēļ augstās jutības svari uzrāda pārtikas produktu svaru ar precizitāti 1 g līdz maksimālajam 5 kg svaram. Pārslodzes indikators uzrauga jūsu aplēses un nekavējoties brīdina, ja pārsniedzat ierobežojumu. Jūs varat izvēlēties vienības g, oz, lb un kg, izmantojot vienības pogu. Jūs varat viegli strādāt ar čehu un svešvalodu receptēm.

Pielāgošanas funkcija (TARE)

Izgudrotā TARE funkcija ir ideāli piemērota tiem, kuri nevēlas pavadīt virtuvē ne mirkli. Dēļ pārmaisīšanas nav jāmēra katra sastāvdaļa atsevišķi vairākās bļodās. Vienkārši pievienojiet vienu sastāvdaļu citai citā vienā bļodā. Vienmēr tikai īsi nospiediet TARE, lai atiestatītu displeju. To ir tik vienkārši izmantot, ka to var izdarīt pat bērni.

Izturīga un higiēniska rūdīta stikla virsma

Rūdītā stikla sveramā virsma ir izturīga pret skrāpējumiem un nesaplaisā pat lielas slodzes apstākļos. Digitālā skala jums uzticīgi kalpos daudzus gadus. Jūs varat lieliski notīrīt stikla virsmu un svērt ēdienu tieši, neizmantojot trauku, neuztraucoties.

Efektīva barošanas sistēma ar 1 bateriju

Svaru darbināšanai ir nepieciešama tikai viena 3 V CR2032 baterija, kas ir iekļauta iepakojumā. Baterijas indikators laikus brīdinās, kad baterija ir jānomaina. Pēc importēšanas svaru var manuāli izslēgt, bet, ja aizmirsīsiet, tas izslēgsies automātiski, tādējādi taupot enerģiju un jūsu maku.
Pamatojieties uz kvalitāti -
2017. gada produkts, 2018., 2019. un 2020. gads

GADA PRODUKTA konkursā cenu salīdzināšanas sistēma Heureka izvēlas.cz ik gadu populārākie produkti. Mēs lepojamies, ka mūsu digitālie virtuves svari TY3101 četras reizes pēc kārtas - 2017., 2018., 2019. un 2020. gadā - ir atzīti par Gada produktu. Tas liecina par to, ka tas ir pieprasīts un pozitīvi novērtēts no klientu puses. Tāpēc mēs ticam, ka tas labi kalpos arī jums.

Tā ir iemantojusi Čehijas patērētāju popularitāti galvenokārt izcilas cenas un veiktspējas attiecības, eleganta izskata, vieglas lietošanas, dzesēšanas funkcijas un lielas virsmas platības dēļ. Klienti bija apmierināti arī ar iespēju izvēlēties kg/g, piekarināšanu pie sienas vai automātisko izslēgšanos.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts virtuves svari
maksimālā slodze 5 kg
TARAS funkcija
krāsa balts
Citi parametri
displejs ar apgaismojumu
svēršanas precizitāte 1 g
LCD displejs
svaru virsma rūdīta stikla
pārslodzes indikators
strāvas padeve 1 × 3 V CR2032 (iekļauts komplektācijā)
atmiņa
Bluetooth
izlādējušās baterijas indikators
BMI – tauku, ūdens un muskuļu mērījums
automātiskā izslēgšanās #
svara mērvienības g, oz, lb, kg
izmēri 15 × 152 × 219 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti

Saistītie produkti (1)

Digitālais virtuves taimers E0202
Leteicamā cena ar PVN
4,59