no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Svari Virtuves svari Digitālie virtuves svari EV023, sudraboti

Digitālie virtuves svari EV023, sudraboti

Pasūtīšanas kods EV023
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods EV023
Produkta numurs 2617002300
EAN 8592920052693

Paplašināts saturs

<

Digitālie virtuves svari EV023

Vai ir nepieciešami uzticami virtuves svari, kas spēj izturēt lielas slodzes? Ar EV023 digitālajiem virtuves svariem varat nosvērt savu burkānu vai ābolu ražu, pagatavot ievārījumu vai ķerties pie lielās cepšanas, pateicoties maksimālajai 15 kg slodzei. Izdevums ir augsta svēršanas precizitāte un TARE svēršanas funkcija. Ar pulksteņa un minūtes rādītāju nerūsējošā tērauda svari kļūs par daudzfunkcionālu palīgu jebkurā modernā virtuvē. Lietošana ir vienkārša, un ar to var rīkoties pat bērni.

Svēršanas precizitāte līdz 1 g un kravnesība līdz 15 kg

Nestandarta svara ierobežojums 15 kg ļauj svērt bez ierobežojumiem. Digitālie svari ir paredzēti visiem, kas gatavo lielākus sastāvdaļu daudzumus, ne tikai konservējot augļus vai gatavojot ievārījumu. Ja pārsniegsiet ierobežojumu, pārslodzes indikators nekavējoties jūs par to brīdinās. Augstā jutība nodrošina svēršanu ar precizitāti līdz 1 g, ko novērtēsiet, cepot saldumus un gatavojot sarežģītākas receptes. Izstādiet uz displeja mērvienību g, oz, lb vai kg.

TARE funkcija

Ja negribat tērēt daudz laika, lai gatavotu un svērtu sastāvdaļas, gatavojot vai cepot, Jums ir nepieciešama TARE funkcija. Vai nav jāsver katra sastāvdaļa atsevišķās bļodiņās, bet gan jāpievieno viena sastāvdaļa otrai vienā bļodā. Atliek tikai nospiest TARE, lai displejā tiktu atjaunota nulles vērtība, un jūs esat gatavs svērt vairāk. Tad vienkārši samaisiet. Cik vienkārši!

Apgaismots LCD displejs ar pulksteni

Svaru priekšrocība ir labi salasāms apgaismots displejs. Precīzu svaru bez grūtībām var redzēt pat vājā apgaismojumā. Strādājot virtuvē, jums noderēs laika indikators un minūšu funkcija. Svari kļūs par jūsu sabiedroto, kuru labprāt turēsiet pa rokai un redzeslokā - izvelkamās piekaramās cilpas dēļ.

<

Veiktspēja ar 2 baterijām

Svērs darbojas ar divām 1,5 V AAA baterijām, kas nav iekļautas komplektā. Svari paši uzrauga enerģijas taupīšanu, un, ja neizslēdzat tos manuāli, pēc kāda laika tie automātiski izslēdzas. Akumulatora stāvokļa indikators brīdina, kad tuvojas tā nomaiņas laiks, tāpēc svari vienmēr ir gatavi kopā ar jums sākt cepšanu vai gatavošanu.

<

Slims dizains un izturīga nerūsējošā tērauda apdare

Kubinatūras svari spēj izturēt lielas slodzes, taču ir pārsteidzoši plāni un paslēpjas jebkurā atvilktnē. Plašā nerūsējošā tērauda sveramā virsma ir skaista, vienlaikus izturīga pret skrāpējumiem un laiku. Tas kalpos jums daudzus gadus un lieliski izskatīsies uz jebkura virtuves letes. Nerūsējošā tērauda virsma nodrošina perfektu tīrību pat svēršanai bez bļodas.

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Priekšējā puse ir no nerūsējošā tērauda. Apakšējā puse ir plastmasas.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts virtuves svari
maksimālā slodze 15 kg
TARAS funkcija
krāsa sudraba
Citi parametri
displejs ar apgaismojumu
svēršanas precizitāte 1 g
LCD displejs
svaru virsma nerūsējoša tērauda
pārslodzes indikators
strāvas padeve 2 × 1,5 V AAA (nav iekļauts komplektācijā)
atmiņa
Bluetooth
izlādējušās baterijas indikators
BMI – tauku, ūdens un muskuļu mērījums
automātiskā izslēgšanās #
svara mērvienības g, kg, lb, oz
izmēri 15 × 176 × 216 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti

Saistītie produkti (1)

Digitālais virtuves taimers E0202
Leteicamā cena ar PVN
4,59