no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Svari Virtuves svari Digitālie virtuves svari EV027, sudraboti

Digitālie virtuves svari EV027, sudraboti

Pasūtīšanas kods EV027
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods EV027
Produkta numurs 2617000600
EAN 8592920103326

Paplašināts saturs

Digitālie virtuves svari EV027

Gribat pārsteigt savus tuviniekus ar dzimšanas dienas kūku? Tuvojas Ziemassvētki, un jums jāsāk gatavot saldumus? Jebkurā gadījumā jūs novērtēsiet nerūsējošā tērauda EV027 svarus, kuriem ir tīrs dizains un vienkārša darbība.

Svaru korpusā esošais caurums ļauj svarus viegli piekārt kopā ar citiem virtuves palīglīdzekļiem. Lekni nolasāms displejs un viedā TARE funkcija atvieglo svēršanu cepšanas vai gatavošanas laikā.

Vienmēr pa rokai

Svaru var ērti piekārt, pateicoties caurumam tā korpusā. Tas vienmēr ir pa rokai, kad tas nepieciešams. Uzglabājot svarus kopā ar citām smagām virtuves ierīcēm, tie var tikt pakļauti bojājumu riskam, bet piekaramie svari to pilnībā novērš.

Kvalitatīvs nerūsējošais tērauds

Nerūsējošā tērauda materiāls jau izsenis tiek izmantots gastronomijas nozarē konteineru un citu tehnoloģisko iekārtu ražošanā, galvenokārt tā izturības un ūdensizturības dēļ. Tāpēc tas tika plaši izmantots arī EV027 konstrukcijā. Svaru nerūsējošā tērauda virsma ir izturīga pret skrāpējumiem un mitrumu. Tas ļauj to pilnīgi notīrīt un svērt pārtiku tieši, nav nepieciešams izmantot bļodu.

Efektīvs barošanas avots ar 2 baterijām

 Paketā ir iekļautas divas 1,5 V AAA baterijas, kas nodrošina strāvas padevi.Lai jūs uzreiz varētu sākt gatavot savu iecienītāko ēdienu.

Bateriju indikators ļauj jums zināt, kad baterijas ir jānomaina. Vai esat importējis? Varat manuāli izslēgt svarus, bet, ja aizmirsīsiet, tie izslēgsies pilnīgi automātiski, taupot bateriju enerģiju un jūsu maku.

 

TARE funkcija

Pateicoties praktiskajai TARE funkcijai, varat svērt sastāvdaļas pa vienai. Vienkārši pievienojiet sastāvdaļas pa vienai un starp katras TARE funkcijas ievietošanu atiestatiet displeja vērtību. Tādējādi svari rādīs tikai pēdējās pievienotās sastāvdaļas svaru, trauka un iepriekš pievienoto sastāvdaļu svars netiek ieskaitīts rādītajā svarā.Jums nav atsevišķi jāsver sastāvdaļas bļodās. Saglabājat laiku un traukus.

Augsta svēršanas precizitāte un 10 kg kravnesība

Svari var apstrādāt kravas līdz 10 kg. Nepareiza novērtējuma un limita pārsniegšanas gadījumā pārslodzes indikators jūs par to brīdinās. Jūs novērtēsiet arī tā augsto svēršanas precizitāti līdz 1 g, kas noderēs ne tikai cepot cepumus un kūkas. Svēris var svērt vienībās g, oz, lb un kg. Pateicoties tam, jūs vairs nepārsteigs neviena recepte no ārzemju kulinārijas literatūras.  

 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts virtuves svari
maksimālā slodze 10 kg
TARAS funkcija
krāsa sudraba
Citi parametri
displejs ar apgaismojumu
svēršanas precizitāte 1 g
LCD displejs
svaru virsma nerūsējoša tērauda
pārslodzes indikators
strāvas padeve 2 × 1,5 V AAA (iekļauts komplektācijā)
atmiņa
Bluetooth
izlādējušās baterijas indikators
BMI – tauku, ūdens un muskuļu mērījums
automātiskā izslēgšanās #
svara mērvienības g, kg, ml, oz, lb, tl
izmēri 20 × 152 × 204 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai