no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Termostati un detektori Kontaktligzdas termostati Divi vienā spraudņa tipa termostats ar digitālā taimera funkciju

Divi vienā spraudņa tipa termostats ar digitālā taimera funkciju

Pasūtīšanas kods P5660SH
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5660SH
Produkta numurs 2106000200
EAN 8592920115541

Paplašināts saturs

<

Digitālā rozete 2 in 1

Vai meklējat daudzfunkcionālu digitālo rozeti, ko var izmantot kā praktisku termostatu ne tikai apkures sezonā vai, piemēram, kā signālu slēdzi Ziemassvētku apgaismojumam? Tad šī EMOS termostatiskā un pārslēdzamā rozete kalpos jums kā ideāls palīgs visu gadu. Jūs pārsteigs ne tikai skaidrais displejs ar lieliem cipariem, bet arī iespēja iestatīt līdz pat 24 programmām. Jums noteikti nav jāuztraucas par elektroenerģijas padeves pārtraukumiem! Šādā gadījumā jūs nezaudēsiet iestatītās programmas un varēsiet turpināt izbaudīt ideālo temperatūru mājās vai spilgtā laika jebkuru gaismas dekorāciju

 

<

 Termostats un taimeris vienā

Vai Jūs esat vienkāršu un daudzpusīgu risinājumu piekritējs mājās vai cenšaties efektīvā veidā ietaupīt naudu uz arvien pieaugošajiem enerģijas rēķiniem? Tad jūs novērtēsiet 2-in-1 funkciju - kombināciju starp slēdžamu kontaktligzdu sadzīves tehnikas laika pārslēgšanai un termiski pārslēdzamu kontaktligzdu, kas darbojas kā termostats. Pateicoties šim mainīgajam kontaktligzdas iestatījumam, jūs varat izmantot tās pakalpojumus efektīvi visa gada garumā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties regulēt telpu sildītāju, ventilatoru, baseina filtrācijas laiku vai pat Ziemassvētku eglītes apgaismojumu.

 

<

 Izteiksmīgs displejs ar apgaismojumu

Lielā termostatiskās un pārslēdzamās rozetes priekšrocība ir arī tās izteiksmīgais displejs, kuram ir izteiksmīgs apgaismojums, kas atvieglo rozetes lietošanu tumsā vai nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Lielie cipari uz displeja ļauj viegli pārbaudīt pašreizējo un iestatīto temperatūru, ko novērtēs ne tikai tie, kuru redze vairs nav perfekta. Apgaismojuma aktivizēšana ir ļoti vienkārša - vienkārši nospiediet jebkuru pogu, lai aktivizētu to uz 15 sekundēm.

 

 

<

Timera funkcija

Jūs varat izmantot taimera funkciju, lai automātiski ieslēgtu baseina filtrāciju, izgaismotu akvāriju vai iedegtu Ziemassvētku gaismiņas bez bažām.

Turklāt šajā režīmā varat izmantot līdz pat 24 programmējamiem iestatījumiem ar minimālo ieslēgšanās laiku 1 minūte, kas netiks zaudēti pat strāvas padeves pārtraukuma gadījumā. Pateicoties funkcijai BOOST (atpakaļskaitīšana), ierīci var ieslēgt arī ārpus iestatītās programmas. Kad iestatītais laika intervāls ir beidzies, kontaktligzda automātiski atgriežas pie sākotnēji iestatītās programmas.

 

 

Termostata funkcijas

Sagatavojiet vēlamo komfortu savās mājās vai birojā. Termostata funkciju var izmantot visur, lai automātiski vadītu elektriskās apkures un dzesēšanas sistēmas, piemēram, sildītājus, apkures kāpnes vai gaisa kondicionierus. Vienkārši nospiediet pogu un izvēlieties temperatūru no 5°C līdz 40°C.

Ar BOOST funkciju varat vienreiz mainīt iestatīto temperatūru telpā ārpus pašreizējās programmas. Kad iestatītais laiks būs beidzies, atvilktne automātiski atgriezīsies pie sākotnējā programmas iestatījuma.

Ja digitālo atvilktni izmantojat kā termostatu, novietojiet to vietā, kur gaiss brīvi cirkulē un kur to nesasniedz tieša saules gaisma. Šo termostatu var izmantot sildīšanas vai dzesēšanas režīmā.

 

 

 

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Citi parametri
termostata veids kontaktligzda
displejs ar apgaismojumu
kontroles režīms apsildes un dzesēšanas sistēma
termostata programmu skaits lietotāja pielāgojama temperatūra (sešas reizes dienā)
temperatūras regulēšanas veids sešas temperatūras maiņas reizes dienā
temperatūras mērījumi #
temperatūras regulēšana #
regulējamas temperatūras novirzes #
pretsasalšanas aizsardzība
ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija
pārslēgšana 230 V maiņstrāva vai brīvs spriegums
pārslēgšanas slodze #
temperatūras kalibrēšana
veids digitāls
lietošana ārā
spriegums/strāva #
maksimālā slodze 3 680 W
minimālā laika iestatīšana 1 minūte
manuālas ieslēgšanās iespēja
pārslēgšana fāzes vads
taimera programmu skaits 24
taimera pārslēgšanās reižu skaits dienā 24
vasaras/ziemas laika maiņas funkcija
atpakaļskaitīšanas funkcija
rezerves akumulators 1× 3 V CR2032 (iekļauts komplektācijā)
IP vērtējums IP30
krāsa balts
bērnu aizsardzība
izmēri 82 × 62 × 146 mm
daļa no iepakojuma nav norādīts
garantijas periods 2 gadi
energoefektivitātes klase nav norādīts
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai