no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība GoSmart piederumi EMOS GOSMART AINU PĀRSLĒGŠANA 2B IP-2002ZW ZIGBEE

EMOS GOSMART AINU PĀRSLĒGŠANA 2B IP-2002ZW ZIGBEE

Pasūtīšanas kods H5012
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H5012
Produkta numurs 3069050120
EAN 8592920121474

Paplašināts saturs

Kontrolējiet savas ērtības

Kontrolējiet ar vienu pogas spiedienu pārnēsājamo ZigBee ainas kontrolieri IP-2002ZWvairākas mājas elektriskās ierīces vai apgaismojumu vienlaicīgi. Izmantojot šo sarežģītā tipa kontrolieri, varat iestatīt katrai pogaiatšķirīgu funkciju (ainu)un pēc tam vienkārši nospiest, lai to aktivizētu. Vai šovakar gatavojaties skatīties filmu? Ar vienu pogas nospiešanu varat vienlaicīgi aizvērt žalūzijas, aptumšot istabas apgaismojumu un izslēgt darbojošos gaisa kondicionieri. 

Katra no papildu pogām atpazīst trīs pozīcijas - standarta vienreizējs nospiešana, divreizējs piesitiens vai ilgāka pogas turēšana. Tas ļauj kopumā izmantot 6 kombinācijas, lai iestatītu un ērti pārvaldītu savu mājokli.

Up līdz 6 ainām pilnīgam komfortam

automatizēt atkārtotas mājsaimniecības darbības un baudīt lielāku komfortu? Ar IP-2002ZW Scene Controller tas ir vienkārši, un jūs atradīsiet desmitiem situāciju, kurās to var veiksmīgi izmantot.

 • Iet gulēt? Nospiediet vienu pogu, lai izslēgtu visas istabas gaismas, aizvērtu žalūzijas un iestatītu termostatu uz komfortablu temperatūru mierīgam miegam.
 • Iet uz darbu? Nospiediet vienu pogu, lai izslēgtu apgaismojumu mājā, aktivizētu drošības sensorus un kameras, kas to uzrauga jūsu vietā, un aktivizētu automātisku durvju slēdzenes bloķēšanu pēc izvēlēta laika intervāla.
 • Grasāties skatīties filmu? Nospiediet vienu pogu, lai ieslēgtu dekoratīvo apgaismojumu dzīvojamā istabā, izslēgtu galveno apgaismojumu un aizvērtu žalūzijas, lai izklaide nebūtu pārtraukta. 
 • Visus iestatījumus un pārvaldību veic, izmantojot viedo EMOS GoSmart lietotni savā tālrunī, kas ir pieejama gan Android, gan iOS mobilajiem tālruņiem.

  Nodrošināta saziņa ar ZigBee protokolu

  Jūs varat savienot IP-2002ZW Scene Controller ar citām viedajām mājas ierīcēm, izmantojot ZigBee vārteju, kas savienots ar jūsu mājas WIFI tīklu. Izmantojiet EMOS GoSmart mobilo lietotni, lai iestatītu atsevišķas ainas.

  Ierīces savā starpā sazinās, izmantojot modernu ZigBee protokolu, kas ir pazīstams ar augstu drošības un stabilitātes līmeni. Tāpēc varat paļauties, ka viedierīces vienmēr darbosies nevainojami un būs pasargātas no hakeru uzbrukumiem.

  Pateicoties ZigBee protokola augstajai efektivitātei un zemajam enerģijas patēriņam, CR2430 baterija, kas darbina kontrolieri, kalpos ilgu laiku un novērsīs nepieciešamību pēc sarežģītiem pieslēgumiem elektrotīklam.

  Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

  Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām viedajām ierīcēm, kas saderīgas ar TUYA platformu. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

  Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.