no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība GoSmart piederumi EMOS GOSMART AINU PĀRSLĒGŠANA 4B IP-2004ZB ZIGBEE

EMOS GOSMART AINU PĀRSLĒGŠANA 4B IP-2004ZB ZIGBEE

Pasūtīšanas kods H5016
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H5016
Produkta numurs 3069050160
EAN 8592920121559

Paplašināts saturs

Vai ērts kontrolieris

Kontrolējiet ar vienu pogas spiedienu pārnēsājamo ZigBee ainas kontrolieri IP-2004ZBvairākas mājas elektriskās ierīces vai apgaismojumu vienlaicīgi. Izmantojot šo sarežģītā tipa kontrolieri, varat iestatīt katrai pogaiatšķirīgu funkciju (ainu)un pēc tam aktivizēt to, vienkārši nospiežot to. Vai šovakar gatavojaties skatīties filmu? Ar vienu pogas nospiešanu varat vienlaicīgi aizvērt žalūzijas, aptumšot istabas apgaismojumu un izslēgt darbojošos gaisa kondicionieri. 

Katra no papildu pogām atpazīst trīs pozīcijas - standarta viena nospiešana, dubultspiediens vai ilgāka pogas turēšana. Tādējādi jūs iegūstat kopumā12kombināciju, lai iestatītu un ērti pārvaldītu savu mājokli.

Up līdz 12 ainām maksimālam komfortam

automatizēt atkārtotas mājsaimniecības darbības, lai nodrošinātu lielāku komfortu? Ar IP-2004ZB scēnu kontrolieri tas ir vienkārši, un jūs noteikti atradīsiet desmitiem situāciju, kurās to var veiksmīgi izmantot.

  • Iet gulēt? Nospiediet vienu pogu, lai izslēgtu visas istabas gaismas, aizvērtu žalūzijas un iestatītu termostatu uz komfortablu temperatūru mierīgam miegam.
  • Iet uz darbu? Nospiediet vienu pogu, lai izslēgtu apgaismojumu mājā, aktivizētu drošības sensorus un kameras, kas to uzrauga jūsu vietā, un aktivizētu automātisku durvju slēdzenes bloķēšanu pēc izvēlēta laika intervāla.
  • Grasāties skatīties filmu? Nospiediet vienu pogu, lai ieslēgtu dekoratīvo apgaismojumu dzīvojamā istabā, izslēgtu galveno apgaismojumu un aizvērtu žalūzijas, lai izklaide nebūtu pārtraukta. 
Visus iestatījumus un pārvaldību veic, izmantojot viedo EMOS GoSmart lietotni savā tālrunī, kas ir pieejama gan Android, gan iOS mobilajiem tālruņiem.

Nodrošināta saziņa ar ZigBee protokolu

Jūs varat savienot IP-2004ZB Scene Controller ar citām viedām mājas ierīcēm, izmantojot ZigBee vārteju, kas savienots ar jūsu mājas WIFI tīklu. Izmantojiet EMOS GoSmart mobilo lietotni, lai iestatītu atsevišķas ainas.

Ierīces savā starpā sazinās, izmantojot modernu ZigBee protokolu, kas ir pazīstams ar augstu drošības un stabilitātes līmeni. Varat paļauties uz to, ka viedierīces vienmēr darbosies bez traucējumiem un būs aizsargātas pret hakeru uzbrukumiem.

Pateicoties augstajai efektivitātei un zemajam enerģijas patēriņam, ko nodrošina ierīces, kas darbojas ar ZigBee protokolu, CR2430 baterija, ar kuru darbojas kontrolieris, nodarbosies ilgu laiku un novērsīs pieslēgšanas sarežģījumus elektrotīklam.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām viedajām ierīcēm, kas saderīgas ar TUYA platformu. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.