no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

#GOSMART 120LED XMAS CLS 12M RGB

Pasūtīšanas kods D4ZR02
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D4ZR02
Produkta numurs 1550044029
EAN 8592920121726

Paplašināts saturs

Kļūsti par Ziemassvētku meistaru

Vēlaties piešķirt mājoklim jaunu atmosfēru un apvienot tradicionālo Ziemassvētku noskaņu ar mūsdienu tehnoloģijām? Ar EMOS GoSmart LED Ziemassvētku ķēdi, kas tiek vadīta no mobilās ierīces, jūs varat izrotāt ne tikai Ziemassvētku eglīti interjerā, bet arī margas, sijas, āra pergolu, krūmu vai lapeni. Tas viss, pateicoties ūdensizturībai un IP44 aizsardzībai.

GoSmart LED Ziemassvētku ķēdes ir pieejamas 8 līdz 24 m garumā un aprīkotas ar augstas kvalitātes LED lampiņām. Jūs varat izvēlēties vienu no 64 gaismas režīmiem, lai katru reizi uzburtu atbilstošu atmosfēru.

 

Bezgala krāsains Ziemassvētku noskaņojums

GoSmart LED Ziemassvētku ķēdītei ir 64 gaismas režīmi. Vai jums patīk klasisks apgaismojums siltās vai vēsās krāsās, vai arī dodat priekšroku krāsainam un mirgojošam apgaismojumam? Iestatiet unikālu un neatkārtojamu ainu tieši atbilstoši savam stilam un gaumei. Dažādie režīmi atšķiras pēc gaismas krāsas, mirgošanas veida, pakāpeniska apgaismojuma vai krāsu maiņas LED gaismekļos. Izvēlieties 8 mirgošanas funkcijas un 8 dažādas RGB krāsas.

 

Pareizs laika iestatījums

Ar ērto strong>strong>strong>strong>strong>strong>strong>strong>strong>strong>vairs nav nepieciešams manuāli ieslēgt un izslēgt ķēdi. Vienkārši iestatiet taimeri atbilstoši savām vēlmēm, un jūsu mājoklis automātiski īstajā laikā tiks ietērpts Ziemassvētku mirdzumā. Ietaupiet laiku un enerģiju, ko varat pilnībā veltīt ģimenei un Ziemassvētku priekam. 

Vai jums patīk izmantot balsu komandas, nevis pogas? Izmantojot balsu vadības funkciju, varat izmantot Amazon Alexa vai Google Assistant, lai viegli ieslēgtu, izslēgtu un mainītu apgaismojuma krāsas. Vienkārši pasakiet vārdu, un jūsu mājoklis uzreiz pārvērtīsies maģiskā Ziemassvētku vietā.

 

Jūs vienmēr savā ritmā

Vai vēlaties dejot vai organizēt diskotēku saviem mazajiem bērniem? GoSmart LED Ziemassvētku ķēdīte palīdzēs jums arī šajā ziņā. Vienkārši atskaņojiet savu iecienītāko mūzikas atskaņošanas sarakstu, mobilajā lietotnē aktivizējiet mūzikas sinhronizācijas funkciju un izbaudiet, kā gaismiņas uz ķēdes noskaņojas ar katru noti.

Jūsu Ziemassvētki šogad būs ne tikai skaisti izgaismoti, bet arī mūzikas burvīgi. Vai joprojām ilgojaties pēc "klasiskā" apgaismojuma?

 

Pareiza uzstādīšana un WiFi protokols

GoSmart LED Ziemassvētku ķēdes ir ļoti vienkārši uzstādīt. Vienkārši novietojiet tās izvēlētajā vietā, savienojiet tās ar EMOS GoSmart mobilo lietotni, kas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmām, un pievienojiet tās mājas WiFi tīklam. Pateicoties Amazon Alexa un Google Assistant saderībai, varat izmantot arī balss vadību.

 

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar viedierīcēm EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām ierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

 

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts ķēde
gaismas krāsa RGB
izmēri 12 m
funkcija #
forma nav norādīts
Citi parametri
izmantošana gan iekštelpās, gan ārpus telpām
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 120
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs nav norādīts
strāvas padeves līnijas garums 5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa melns
barošana 8,4 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 6 V līdzstrāva
savienojamība
IP vērtējums IP44
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls PVH
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
# 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
#
#
#
# #
Lejupielādējamie faili