no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

#GOSMART FLOOD SENSOR P56000S

Pasūtīšanas kods P56000S
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P56000S
Produkta numurs 2104104000
EAN 8592920122136

Paplašināts saturs

Sargājiet savu mājokli no ūdens noplūdes

Vai vēlaties pasargāt savu mājokli no negaidītas ūdens noplūdes? Ar mūsu viedo ūdens noplūdes detektoru P56000S varat novērst šādas nepatīkamas situācijas. Neskatoties uz to, kur jūs atrodaties vai ko darāt, jūs saņemsiet paziņojumu ar ziņojumu savā mobilajā ierīcē, kad būs notikusi ūdens noplūde, lai jūs varētu nekavējoties rīkoties un novērst bojājumus. Tā pašā laikā detektors sāks raidīt akustiskus un vizuālus brīdinājumus, lai informētu tuvumā esošos par problēmu.

Kas ir labākais? Detektoru darbina tikai viena baterija, tāpēc jums nav jāuztraucas par sarežģītu elektrotīkla pieslēgšanu. Kombinācijā ar elegantu dizainu un augstu uzticamību viedais ūdens noplūdes detektors ļauj aizsargāt savu māju un kaimiņu īpašumu.

 

 

 

 

Jūs neko nepalaidīsiet garām

Viena no lielākajām P56000S viedā ūdens noplūdes detektora priekšrocībām ir iespēja saņemt reāllaika ūdens noplūdes brīdinājumus tieši mobilajā ierīcē. Tas dod iespēju nekavējoties rīkoties, kas var būtiski ietekmēt bojājumu samazināšanu līdz minimumam.

Detektors ir arī aprīkots ar optiskajiem un skaņas signāliem, kas uzticami brīdina tuvumā esošos par nevēlamu ūdens noplūdi. Ar skaļo 85 dB skaņas signālu tas neizpaliks no jūsu uzmanības.

Elegants un uzticams sargs

Izgudrais ūdens noplūdes detektors P56000S ir izstrādāts, lai atbilstu ne tikai funkcionalitātes prasībām. Pateicoties tā kompaktajam izmēram un elegantajam dizainam, tas ir īpaši labi piemērots vannām, virtuvēm un tehniskajām telpām, kur tas uzticami uzrauga vannas pārplūšanu, veļasmašīnas noplūdes, trauku mazgājamās mašīnas noplūdes, plīsušus sildītājus un līdzīgas nepatīkamas situācijas. Tas kļūst par elegantu un neuzkrītošu sargsuni, kas novērš bojājumus jūsu mājoklī.

Tā kalpošanas laiks ir līdz pat 10 gadiem, tāpēc jūs varat paļauties uz tā nevainojamo funkcionalitāti ilgu laiku.

Katrai telpai

P56000S viedo ūdens noplūdes detektoru apgādā ar vienu 3 V CR2 bateriju, tāpēc to var novietot jebkurā vietā mājās neatkarīgi no tā, vai ir pieejama elektriskā kontaktligzda.

Detektors ir aprīkots ar inteliģentu sistēmu, kas brīdina, kad nepieciešams nomainīt baterijas. Jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka tas uzticami aizsargās jūsu īpašumu un ir pilnībā funkcionāls.

Aizsargā jūs dažu minūšu laikā

Vai jūs uztrauc sarežģīta uzstādīšana? Istale nevar būt vienkāršāka! Ūdens noplūdes detektors P56000S ir tikai jāizpako, jāievieto baterija, jāpievieno Zigbee vārtejam un jāapvieno ar mobilo lietotni EMOS GoSmart, kas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmām. Nekādu sarežģītu konfigurāciju vai ilgas gaidīšanas.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm.Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi, un velti sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
detektēšanas veids ūdens noplūdes detektors
iespēja pievienoties citiem detektoriem nav norādīts
moduļa diapazons nav norādīts
Citi parametri
signalizācijas skaļums > 85 dB 1 m attālumā
IP vērtējums IP65
strāvas padeve 1 × 3 V CR2 (iekļauts komplektācijā)
trauksmju atmiņa
darba temperatūra no 5 °C līdz 38 °C
darba mitrums ≤ 80% bez kondensācijas
raidīšanas frekvence Zigbee 3.0
uzstādīšanas veids brīvstāvošs
signalizācijas veids optiska un dzirdama
paredzēts veidam nav norādīts
darbmūžs 10 gadi
temperatūras signalizācija
# Android, iOS
# #
# Zigbee 3.0
#
#
#
# #
izmēri 18 × 75 × 75 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili