no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Laika stacijas un modinātāji Gaisa kvalitātes monitori GoSmart Gaisa kvalitātes monitors E30300

GoSmart Gaisa kvalitātes monitors E30300

Pasūtīšanas kods E30300
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods E30300
Produkta numurs 2627303000
EAN 8592920126318

Paplašināts saturs

Kvalitatīva un veselīga vide

Pieaugusi CO2 koncentrācija izraisa miegainību, nogurumu un koncentrēšanās spēju samazināšanos, galvassāpes un nepatīkamu izelpotā gaisa sajūtu. GoSmart gaisa kvalitātes monitors ir ideāls palīgs komfortablas un veselīgas vides nodrošināšanai neatkarīgi no tā, kur jums tas nepieciešams. Tas sniegs jums informāciju par pašreizējo oglekļa dioksīda līmeni, un, pateicoties iebūvētajam iekšējam trauksmes signālam, jūs saņemsiet laicīgus brīdinājumus par CO2 pārsniegšanu vienlaikus ar paziņojumu savā viedajā mobilajā ierīcē, pateicoties EMOS GoSmart lietotnei.

Daudz noderīgu funkciju

Gossmart gaisa kvalitātes monitoram ir daudz noderīgu funkciju. Ar skaidru LED displeju, kas ir pastāvīgi apgaismots, jūs varat iegūt informāciju par pašreizējo CO2 stāvokli, izmantojot trīs dažādus krāsu līmeņus. Displejā ir skaidri redzams arī pašreizējais laiks, temperatūra un mitrums uzraudzītajā telpā. EMOS GoSmart lietotnē pēc tam varēsiet pārskatīt uzraudzīto parametru minimālās un maksimālās vērtības. Un beigās - bonuss! Pateicoties pulksteņa displejam, to var izmantot arī kā modinātāju

.

Izmantojiet to jebkurā vietā

Tas ir lieliski piemērots vienai mājas telpai, kurā pavadāt visvairāk laika ar saviem mīļajiem. Taču tas būs noderīgs arī skolas klasē, birojā, sanāksmju telpā vai kabinetā. Pateicoties tā praktiskajam statīvam un modernajam dizainam, tas kļūs par praktisku un skaistu papildinājumu jebkurai telpai.

Automatizējiet savu mājokli

Aisa kvalitātes monitora pieslēgšana savam WI-Fi tīklam un tā savienošana ar EMOS GoSmart lietotni ir ļoti vienkārša. Aplikācija ir pieejama mobilajiem tālruņiem ar Android un iOS operētājsistēmām. Pēc tam jūs varat integrēt gaisa kvalitātes monitoru automatizācijā ar citiem EMOS GoSmart produktiem. Piemēram, pamatojoties uz izmērītajām vērtībām (CO2,  mitrums, temperatūra), varat iedarbināt citas ierīces, piemēram, ventilatoru, gaisa kondicionieri vai gaisa mitruma samazinātāju/mitrinātāju, lai nodrošinātu komfortablu un veselīgu vidi jūsu mājās.

Uzlāde

Uzlādi nodrošina komplektā iekļautais USB-C kabelis. Pateicoties uzstādītajam rezerves akumulatoram, pēc pilnīgas uzlādes jūs varēsiet līdz 4 stundām darboties gadījumā, ja pārtrūkst strāvas.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Citi parametri
pulkstenis ar Wi-Fi vadāmību
12/24 stundu laika formāts
krāsu displejs
pastāvīgs apgaismojums
iespēja iestatīt temperatūras mērvienību °C/°F
#
#
#
# #
iekštelpu temperatūra #
iekštelpu gaisa mitrums no 20% līdz 90% RH, solis: 1%
iespēja uzstādīt pie sienas
strāvas padeve 5 V/1 A USB adapteris (nav iekļauts komplektācijā)
strāvas savienotāja veids USB-C, 1 m (iekļauts)
galvenās konstrukcijas izmērs 108 × 126 × 40 mm
ekrāna izmērs 73 × 82 mm
iepakojums 1 gab. mazā kartona kastītē
garantijas periods 2 gadi
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
raidīšanas frekvence 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
#
#
citas funkcijas
# #
#
Lejupielādējamie faili