no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00

#GOSMART SMOKE ALARM TS380C-HW

Pasūtīšanas kods P56500S
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P56500S
Produkta numurs 2104103000
EAN 8592920122143

Paplašināts saturs

Drošība uz rokas

Vai vēlaties kontrolēt savu mājas drošību pat tad, kad esat prom? Izmantojot mūsu viedo dūmu detektoru, varat iegūt pārskatu par savu māju no jebkuras vietas pasaulē. Jums nav jāuztraucas par to, vai mājās viss ir kārtībā, kamēr esat prombūtnē. Šis izstrādājums ir perfekts palīgs jebkurai modernai un drošai mājai, kas nekavējoties informēs jūs par agrīnu dūmu atklāšanu, izmantojot brīdinājumus tieši uz jūsu mobilo ierīci vai planšetdatoru.

Ja detektors konstatē ugunsgrēka izcelšanos, tas var automātiski aktivizēt citas drošības funkcijas jūsu mājās. Piemēram, tas var pavilkt žalūzijas, atvērt garāžas durvis vai logus un izgaismot evakuācijas ceļu, lai jums būtu pēc iespējas vairāk laika un iespēju droši izbēgt. Un, ja dodat priekšroku manuālai darbībai, vienkārši nospiediet pogu savā tālrunī vai planšetdatorā, lai aktivizētu izvēlēto drošības ainu.

Piešķiriet mājokļa drošību mūsu viedajam dūmu detektoram ar minimālistisku dizainu un praktisku akumulatora enerģiju. Izbaudiet klusāku darbību un uzticamu mājas aizsardzību.

 

Skaļš un uzticams brīdinājums par briesmām

Mūsu viedais dūmu detektors ir aprīkots ne tikai ar optisko, bet arī skaņas signālu, lai nodrošinātu maksimālu uzmanību briesmu gadījumā. Skaļš 85 dB trauksmes signāls nekavējoties brīdinās par iespējamām briesmām. Šis skaņas signāls ir pietiekami skaļš, lai ātri brīdinātu visus mājoklī esošos cilvēkus un ļautu viņiem ātri evakuēties.

Un tā kā šī izstrādājuma ilgstošais kalpošanas laiks ir 10 gadi, varat būt droši, ka tas droši aizsargās jūs ilgu laiku bez nepieciešamības to bieži nomainīt.

Vienmēr gatavs darbam

Kā nodrošināt, lai detektors spētu reaģēt jebkuros apstākļos, sniedzot jums pilnīgu kontroli pār īpašumu? Priekšrocība ir īpaša sistēma, kas neļauj uzstādīt ierīci bez akumulatora. Tas nodrošina, ka detektors vienmēr ir gatavs sniegt jums maksimālu aizsardzību. Inteliģentā sistēma arī informēs jūs, kad ierīces darbības laiks tuvojas beigām. Izmantojot gan vizuālo, gan skaņas signālu, tā informēs jūs, ka ir pienācis laiks nomainīt ierīci, lai saglabātu tās pilnīgu funkcionalitāti un uzticamību.

Ja ražojuma darbmūžs ir līdz 10 gadiem, jums nebūs bieži jādomā par detektora nomaiņu. Jūs varat paļauties uz mūsu viedo dūmu detektoru, kas nodrošinās ilgtermiņa aizsardzību, vienlaikus ietaupot naudu un laiku.

Dizains, kas atbilst jūsu interjeram

Ar mūsu viedo dūmu detektoru jūs iegūsiet ne tikai lielisku funkcionalitāti, bet arī lielisku dizainu, kas iederēsies jebkurā interjerā. Neatkarīgi no jūsu mājas stila, minimālistiskais dizains nodrošina glītu un neuzkrītošu funkciju, kas netraucēs telpas estētikai.

Turklāt tas ir aprīkots ar ērtu akumulatora barošanas avotu,tā nozīmē, ka to varat uzstādīt praktiski jebkurā vietā neatkarīgi no pieejamās strāvas. Detektoru darbina divas AA baterijas, kuru darbības laiks ir līdz 2 gadiem. Vēl labāk, detektors pats ziņo, kad baterijas ir jānomaina, lai jums nebūtu jāuztraucas par to stāvokli.

Pareiza uzstādīšana un WiFi protokols

Pieslēgt un uzstādīt mūsu viedo dūmu detektoru nevarētu būt vieglāk.  Vienkārši savienojiet ierīci ar lietotni, un jūs varat bez raizēm turpināt uzstādīšanu. Detektors nodrošina iespēju uzstādīt pie sienas vai griestiem, sniedzot jums elastību tā izvietošanā.

Lai nodrošinātu netraucētu savienojamību, detektors izmanto savienojamību, izmantojot jūsu mājas WiFi tīklu, kas parasti ir pieejams vairumā mājokļu. Tas ļauj viegli kontrolēt un uzraudzīt detektoru, izmantojot lietotni mobilajā ierīcē, nodrošinot maksimālu ērtību un kontroli pār mājokļa drošību.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm.Pieslēdziet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un atvēliet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
detektēšanas veids dūmu detektors
iespēja pievienoties citiem detektoriem nav norādīts
moduļa diapazons nav norādīts
Citi parametri
signalizācijas skaļums > 85 dB 3 m attālumā
IP vērtējums IP20
strāvas padeve 2 × 1,5 V AA (iekļauts komplektācijā)
trauksmju atmiņa nav norādīts
darba temperatūra #
darba mitrums 0–93 %
raidīšanas frekvence 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
uzstādīšanas veids var uzstādīt uz sienas vai novietot kā savrupstāvošu
signalizācijas veids optiska un dzirdama
paredzēts veidam nav norādīts
darbmūžs 10 gadi
temperatūras signalizācija
# Wi-Fi
izmēri 38 × 120 × 120 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili