no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Pagarinātāji un strāvas kontaktligzdas Taimeri #GOSMART WIFI SOCKET IP44 WITH TIMER/WATT. SCHUKO

#GOSMART WIFI SOCKET IP44 WITH TIMER/WATT. SCHUKO

Pasūtīšanas kods P5532
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5532
Produkta numurs 1936055320
EAN 8592920122495

Paplašināts saturs

Elektropreces ar perfektu vadību

Vai vēlaties, kā padarīt savu dārzu vai terasi vēl patīkamāku un ērtāku, pavadot laiku ārā? Tāpēc jūs noteikti ieinteresēs mūsu viedā āra rozete IP-3006S, kas sniedz mājokļa un īpašuma uzraudzību no jebkuras vietas pasaulē. Vienkārši lejupielādējiet vienkāršo un intuitīvo mobilo lietotni EMOS GoSmart, un jums būs pilnīga rozetes kontrole tieši jūsu telefonā. Aizmirsāt izslēgt āra apgaismojumu? Nekādu problēmu. Ar mūsu viedo kontaktligzdu jūs to sakārtosiet vienā mirklī. Jūs varat vienkārši ieslēgt un izslēgt pieslēgtās ierīces neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Lieliska rozetes priekšrocība ir iespēja uzraudzīt kopējo pieslēgto elektrisko ierīču patēriņu.Tas var ievērojami ietaupīt jūsu elektrības izmaksas.

Automatizējiet savu mājokli

Imp-3006S Smart Socket piedāvāto funkciju daudzveidība ļauj pielāgot vadību tieši jūsu vajadzībām. Jūs varat izvēlēties starp manuālo vadību, kad jūs ieslēdzat vai izslēdzat kontaktligzdu, nospiežot pogu lietotnē EMOS GoSmart, vai automātisko vadību, kad jūs pilnībā izmantojat tās viedo funkciju priekšrocības.

Gribat plānot, kad jūsu āra apgaismojums automātiski ieslēgsies un izslēgsies, lai radītu patīkamu atmosfēru vakara tikšanās reizēm vai lai nodrošinātu dārza drošību, kad neesat mājās? Ar āra viedajām rozetēm to ir viegli izdarīt.

Perfekts komforts un drošība

Imp viedā rozete IP-3006S ir aprīkota ar ērtu taimeri, kas ļauj plānot automātisku rozetei pievienoto ierīču ieslēgšanu un izslēgšanu. Atliktās izslēgšanas funkcija ir pusautomātisks iestatījums, kas ļauj kontaktligzdai izslēgties pēc iepriekš iestatīta laika

Ja kontaktligzda ir manuāli ieslēgta, kontaktligzda var automātiski ieslēgties vai izslēgties atbilstoši saulrieta vai saullēkta stundām. Tādā veidā jūs varat viegli automatizēt, piemēram, gaisa kondicioniera palaišanu, rullo slēģu pacelšanu vai nolaišanu utt.

Un tas vēl nav viss! Atpakaļskaitīšanas funkcija nodrošina, ka rozete tiek automātiski izslēgta vai ieslēgta pēc iepriekš noteikta atpakaļskaitīšanas laika. Noderīga ir arī cirkulācijas funkcija, kas ļauj atkārtoti ieslēgt ierīci vienādos intervālos. Vai vēlaties pasargāt savu mājokli no nelūgtiem apmeklētājiem atvaļinājuma laikā? Izmantojiet izlases režīma funkciju, kas jūsu prombūtnes laikā imitē aktivitāti.

 

Elegants un vienlaikus praktisks

Iztālrunis IP-3006S viegli iederas jebkurā interjerā, pateicoties tā vienkāršajam un modernajam dizainam. Pateicoties mazajam izmēram, tā neaizņems daudz vietas un kļūs par nenovērtējamu palīgu ērtai apgaismes, apūdeņošanas, filtrēšanas un citu elektroierīču kontrolei, īpaši ārā. Viss vienkārši un ērti tieši no mobilās ierīces!

Iztālredzīgā kontaktligzda IP-3006S neaizklīdīs sliktos laikapstākļos, tā var tikt galā ar lietus un sniega lietusgāzēm, pateicoties tās ūdensizturībai ar IP44 sertifikātu. Tai ir arī skaidra statusa indikācija, kas vienmēr parāda, vai tā ir ieslēgta, izslēgta vai gatava darbam. Jums vienmēr ir redzamība un kontrole.

Izmantojums ir vienkāršs

Pietiek savienot IP-3006S Smart Socket ar EMOS GoSmart lietotni un nekavējoties sākt izmantot visas tās lieliskās funkcijas. Jūs varat izveidot savienojumu ar to, izmantojot WiFi vai Bluetooth protokolus. Pateicoties Bluetooth savienojamībai, visas tās uzlabotās funkcijas ir pieejamas arī tādā gadījumā, ja ir traucēts WiFi signāls. Jūs nekad nezaudēsiet kontroli pār savu mājokli un tā elektroierīcēm.

Uzstādītā rozete var droši apkalpot visas jūsu elektroierīces neatkarīgi no to enerģijas patēriņa, pateicoties tās maksimālajam enerģijas patēriņam līdz 3 680 W un strāvai 16 A. Dēļ visām šīm lieliskajām priekšrocībām jūs varat baudīt ērtības, enerģijas ietaupījumu un perfektu kontroli pār savu mājokli. Nepalaidiet garām iespēju izmantot mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības un iegūstiet pastāvīgu uzraudzību un komfortu ar mūsu viedajām rozetēm.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm.Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi, un velti sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts Wi-Fi taimeris/attmetrs - ārpusē
kontrole ar Android starpniecību
kontrole ar iOS starpniecību
maksimālā slodze 3 680 W
spriegums/strāva #
maks. ligzdu skaits vienā Wi-Fi tīklā 15
Wi-Fi maršrutētājs 802.11 b/g/n
programmu skaits 30
pārslēgšana nav norādīts
lietošana ārā
pārslēgšanas reižu skaits dienā 30
Citi parametri
raidīšanas frekvence 2,4 GHz
programmaparatūras atjauninājumi
minimālā laika iestatīšana 1 minūte
fotoattēla vai ikonas izvēle ierīcei
saullēkta un saulrieta pašreizējais laiks
atpakaļskaitīšanas funkcija
maksimālā laika ieslēgtā stāvoklī iestatīšana nav norādīts
manuālas ieslēgšanās iespēja
modinātāja informācija
bērnu aizsardzība
komandu kombinācijas nav norādīts
ierīces nosaukums
grupas pārvaldīšana
izmēri 58 × 91 × 58 mm
iepakojums 1 gab. kastē
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
#
#
citas funkcijas #
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai