no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Antenas un RF tehnoloģija Antenas #INDOOR/OUTDOOR ANTENNA VILLAGE DIO–V700

#INDOOR/OUTDOOR ANTENNA VILLAGE DIO–V700

Pasūtīšanas kods J0801
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods J0801
Produkta numurs 2704310000
EAN 8592920119518

Paplašināts saturs

Telpu un āra antena DIO-V750

EmOS digitālā antena pārsteidz galvenokārt ar savu daudzpusību. Tai ir pavisam 4 montāžas metodes:uz antenas stiprinājuma, balkona margām, sienas vai iekštelpu statīva. Tās ārējais zema trokšņa līmeņa pastiprinātājs, kas tiek darbināts no elektrotīkla vai tieši no uztvērēja (televizora vai televizora pierīces), nodrošina augstu pastiprinājumu. Tas spēj uztvert virszemes TV gan DVB-T, gan DVB-T2 (vienīgais apraides standarts no 2021. gada). Un, lai to lieki neapgrūtinātu nevēlama mobilā signāla uztveršana, LTE 5G filtrs kalpo kā necaurlaidīgs vairogs pret to.

 

Svarīga ir pareiza izvēle

Galva:Antenas, kas paredzētas vietām, kuras aptver augstas kvalitātes un stabils signāls. Visbiežāk tās ir istabas antenas, kas tiek piedāvātas dažādos izpildījumos.

Viļņa: Antenas vietām, kuras aptver augstas kvalitātes signāls. Tās galvenokārt ir tā sauktās universālās antenas, kas izceļas ar to, ka ir viegli uzstādāmas, jo viss uzstādīšanai nepieciešamais ir atrodams tieši iepakojumā. Antenas var uzstādīt gan iekštelpās, gan ārpus telpām.

Profils: Antenas tāldarbiem vietās ar zemu signāla stiprumu un kvalitāti. Lai šīs antenas veiksmīgi uzstādītu, ir nepieciešama pareiza maršrutēšana līdz raidītājam un vismaz pamatprasmes un tehniskās zināšanas.
  

.

Novērošana bez traucējumiem

Atvadieties no kaitinošiem mobilo sakaru operatoru traucējumiem. EMOS antena ir aprīkota ar integrētu LTE un 5G filtru, kas garantē netraucētu jūsu iecienītāko raidījumu skatīšanos. 

 

Uz jumta?

Tipiskas jumta antenas loma nesagādā viņai nekādas problēmas. Tā ir izgatavota no augstas kvalitātes ABS plastmasas, kas izturīga pret ūdeni, vēju un UV stariem. Jūs varat to piestiprināt pie masta dažu minūšu laikā, pievelkot tikai 4 skrūvju uzgriežņus. Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo TV signālu, tam ir horizontālā un vertikālā polarizācija, uztveršanas leņķis 90° un iespēja uztvert signālus no vairākiem raidītājiem vienlaikus.

 

Uz sienas vai uz balkona?

Jums par katru cenu nav jākāpj uz jumta. Tas pats plašais TV kanālu klāsts ir pieejams, ja to uzstādāt uz fasādes vai balkona margām. To var ērti savienot ar televizora pierīci vai tieši ar televizoru, izmantojot komplektā iekļauto 10 m koaksiālo kabeli, kura biezums ir tikai 3 mm. Pateicoties tam, uz balkonu nav nepieciešams caururbties caur sienu, šis plānais koaksiālais nevainojami iederēsies logā.

 

Inside?

Pēdējais vienkāršākais un elegantākais risinājums ir iekšējā antena. Tai ir ērts statīvs, kas ļauj to pārvērst par modernu papildinājumu pie jūsu dzīvojamās istabas sienas. Izmantojot piemērotu televizoru, varat baudīt mīļākos raidījumus Full HD kvalitātē.

 

Drošs savienojums

Mēs esam aprīkojuši antenas un koaksiālā kabeļa savienojumu ar izturīgu gumijas vāciņu, kas aizsargā pret ūdeni un citiem laikapstākļu apdraudējumiem. Tādējādi jūsu antena būs ideāli aizsargāta pret visām nevēlamām ietekmēm.

 

 

 

 

Uzlāde ar USB adapteri

Lielā priekšrocība ir tā, ka antenu tagad darbina USB adapteris. Universālais barošanas avots ļauj antenu izmantot tā pat vietās, kur nav 230 V elektrotīkla, t. i., autofurgonā, TIR vai atvaļinājumā uz kuģa. Tādējādi to var izmantot visur, kur ir pieejams USB adapteris. Komplektācijā ir iekļauts barošanas avots USB kabeļa un USB barošanas avota veidā. USB pieslēgvietu var izmantot tieši televizorā vai televizora pierīcē strāvas padevei.

 

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
izmantošana iekštelpās/ārpus telpām
antenas veids pasīvs ar ārējo pastiprinātāju
ieteicamais attālums no uzstādīšanas vietas līdz TV tornim #
pastiprinātājs ārējs pastiprinātājs ar zemu trokšņa līmeni (ar atsevišķu avotu)
Citi parametri
signāla uztveršana DVB-T/T2
piemērots Full HD pārraides uztveršanai
piemērots uztveršanai no vairākiem raidītājiem
uztveršanas leņķis 90°
polarizācija horizontāla vai vertikāla
piemērots uztveršanai lielā attālumā
LTE filtrs
frekvenču joslas UHF
iepakojumā iekļautā koaksiālā kabeļa garums 8,5 m
savienotāja veids F, IEC
pastiprinātājs metāla korpusā, izturīgs pret traucējumiem
strāvas padeve #
frekvences diapazons 470–698 MHz
pastiprinājuma vadība
piemērots treileriem, dzīvojamajām piekabēm
iepakojumā iekļautie savienotāji 2 gab.
STB (pierīce)
izejas RF pretestība 75 Ohm
elementu skaits nav norādīts
uzstādīšana nav norādīts
priekšpuses un aizmugures attiecība nav norādīts
izejas signāla maksimālā jauda nav norādīts
5G filtrs
izmēri 230 × 325 × 20 mm
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai