no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība IP kameras #IP BABY MONITOR GO SMART IP-500 GUARD

#IP BABY MONITOR GO SMART IP-500 GUARD

Pasūtīšanas kods H4052
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H4052
Produkta numurs 3024040520
EAN 8592920118146

Paplašināts saturs

Tavi visdārgākie ir drošībā

Vai tu vēlies būt kopā ar savu mazuli pat tad, kad nevari būt viņam blakus? Vai jums ir jābūt zinošam par to, kas notiek bērnistabā, un jābūt pārliecinātam, ka jūsu mazulim viss ir kārtībā? IP-500 GUARD viedā bērnu uzraudzības ierīce IP-500 GUARD to visu paveiks jūsu vietā, pateicoties tās uzlabotajām funkcijām un simpātiskajam dizainam, kas patiks jūsu bērniem.

Ar kvalitatīvu attēlu un skaņu, kas tiek pārraidīta uz jūsu mobilo tālruni un komplektā iekļauto LCD monitoru, jūs iegūsiet perfektu pārskatu par katru bērnistabā notiekošo šurpu.

Uzlabotās kustību noteikšanas un inteliģentās skaņas noteikšanas un raudāšanas funkcijas brīdina jūs par pastiprinātu mazuļu aktivitāti vai brīdinošiem un raudošiem mazuļiem. Situāciju var glābt un pāragri pamodinātu mazuli atgriezt miegā, pateicoties kamerai. Jūs varat ar viņu parunāties vai attālināti spēlēt kādu no saglabātajām šūpuļdziesmām vai arvien populārāko balto troksni

 

 

 

 

Jūs neko nepalaistu garām

Imp-500 GUARD viedā bērnu monitora objektīvu ar 100° redzes leņķi un objektīva rotācijas iespēju var optimāli vērst uz jūsu mazuli.

Kombinācijā ar augstas izšķirtspējas kameras attēlu 2 304 × 1 296 p, kas tiek pārraidīts uz mobilo ierīci, un piegādāto LCD monitoru, jūs varat droši sekot līdzi darbībai visā telpā.

Jūsu bērni mīļi rotaļājas kopā, un jūs vēlaties šo mirkli iemūžināt? Tas ir vienkārši! Bērnu monitora kamera var uzņemt videoierakstus, kurus tā jums saglabā mākoņkamerā vai mikro SD kartē ar ietilpību līdz 128 GB.

Nevainojama darbība arī ārpus mājas

Izcilu attēla kvalitāti visos apgaismojuma apstākļos nodrošina dinamiskā spilgtuma regulēšana un vienmērīgs infrasarkanais apgaismojums līdz 10 metriem. Apgaismojumam aizmugurē vai pilnīgai tumsai nav nekādu izredžu, un attēls vienmēr būs perfekts!

Dēļ komplektā iekļautā 5″ LCD monitora, kas tieši sazinās ar kameru, bērnu monitora darbināšanai nav nepieciešams savienojums ar mājas wifi tīklu. Tādējādi kameru ar LCD monitoru var brīvi transportēt, un bērnu monitoru var ērti lietot, pat ceļojot ārpus mājām.

Kamera ar gumijas vāciņu ar ausīm piesaistīs ikviena bērna uzmanību un vienlaikus aizsargās bērnu monitoru no bojājumiem nejaušas nokrišanas uz zemes gadījumā.

 

Uzlabotas funkcijas, lai jūsu bērni būtu drošībā

Izgudrajam bērnu monitoram IP-500 GUARD ir inteliģenta kustības, skaņas, temperatūras un mitruma noteikšana. Ja tā sensori konstatēs neparastas darbības, piemēram, raudāšanu, kustību vai temperatūras un mitruma izmaiņas, Jūs saņemsiet paziņojumu mobilajā ierīcē un komplektā iekļautajā LCD monitorā. Pateicoties divpusējai balss saziņai, jums nav skraidīt starp istabām turp un atpakaļ. Jūsu balss bērnu monitorā nomierinās jūsu mazuli tāpat, it kā jūs stāvētu viņam blakus.

Varat arī iestatīt kādu no modinātājiem, lai ar skaļu skaņas signālu brīdinātu par aktivitāti, kad LCD monitora ekrāns ir izslēgts. Ietaupiet LCD monitora enerģiju un vienlaikus uzraugiet skaņu un kustību bērna istabā.

Kustības noteikšanas zonu tad var izmantot ja kopā ar bērnu istabā ir citi cilvēki un vēlaties novērst pastāvīgu nevēlamu noteikšanas paziņojumu sūtīšanu.
 

Labs miegs

Kādiem mazuļiem, lai aizmigtu, ir nepieciešams klusums, citi dod priekšroku fona skaņai, kas var būt populārais baltais troksnis vai šūpuļdziesma. IP-500 GUARD viedā bērnu uzraudzības ierīce piedāvā abus.

Baltais troksnis ir monotona skaņa, kas sastāv no daudziem līdzīgiem toņiem, veidojot murmināšanu, kas pārklāj citus traucējošus elementus. Vai jūs labprātāk vēlētos šūpuļdziesmu? Jūs varat izvēlēties kādu no dažādām iepriekš iestatītām melodijām.

Šūpuļdziesma kalpos arī kā nakts gaisma, kurā jūs varat pats iestatīt optimālo gaismas intensitāti un krāsu. Tās sensori uzrauga arī mitrumu un temperatūru telpā. Ņias nekas netraucēs jums aizmigt!

 
.

Izstādīšana ir vienkārša

Bērnu monitoru var novietot uz galda, plaukta, kumodes utt., taču to var uzstādīt arī pie griestiem. EmOS GoSmart lietotne mobilajā tālrunī un LCD monitorā tad vienkārši mainiet attēla orientāciju. Bērnu monitora savienošana ar LCD monitoru un mobilo ierīci ir vienkārša un intuitīva.

LCD monitors ir aprīkots ar savu 3000 mAh akumulatoru, lai nodrošinātu ilgstošu darbību. Kameru darbina, izmantojot USB kabeli ar adapteri. Dēļ piegādātā kabeļa papildu garuma jums nav jāņem vērā strāvas kontaktligzdas atrašanās vieta un varat ērti novietot kameru optimālā vietā. To var arī uzlādēt no jebkuras barošanas bankas, tāpēc nekas netraucē to izmantot, kempingojot brīvā dabā!

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts IP kamera
kameras optiskais elements 1/2.8‘‘ 3 Megapixel CMOS
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
citas funkcijas #
Citi parametri
ieraksta iespēja
uzstādīšana uz sienas + uz statīva
kameras barošanas avots DC 5 V/1 A
#
nakts redzamība
# #
krāsa balts
# 150 mm
# 80 mm
augstums 80 mm
kameras skata leņķis 100°
barošanas avots iekļauts iepakojumā
IP vērtējums IP20
iepakojums 1 gab. kastē
# 2 304 × 1 296
#
#
IR CUT
#
#
#
raidīšanas frekvence #
#
# #
garantijas periods 2 gadi
#
# #
#
#
#
#
#
# #
#
#
# #
#
# 100°
# #
# 5 stundas
#
#
# #
Lejupielādējamie faili