no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība IP kameras #IP CAMERA OUTDOOR GO SMART IP-200 SNAP

#IP CAMERA OUTDOOR GO SMART IP-200 SNAP

Pasūtīšanas kods H4053
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H4053
Produkta numurs 3024040530
EAN 8592920118252

Paplašināts saturs

Universāls apsargs

Vai vēlaties lieliski apsargāt savu māju, dzīvokli vai pieskatīt blakus esošo dārzu, garāžu vai nemierīgu mājdzīvnieku? Tad jums varētu patikt viedā kamera IP-200 SNAP, kas ir aprīkota ar daudzām inteliģentām drošības funkcijām.

Dēļ vieglas uzstādīšanas, darbības bez akumulatora un universālas lietošanas telpās un ārpus tām tā kļūs par uzticamu jūsu mājas sargsuni jūsu prombūtnes laikā.

Kamerai ir plaša leņķa objektīvs, Full HD izšķirtspēja un nakts redzamība, un jūs iegūsiet perfektu un neobjektīvu pārskatu par apkārt notiekošo apkārtnē. Pēc aktivizēšanas tā ar mobilā tālruņa starpniecību brīdina jūs par fiksēto kustību objektīva redzeslaukā un ieraksta ierakstīšanu SD kartē vai mākoņdatu krātuvē. Un tas vēl nav viss!

Viss ir uzraudzībā

Imp-200 SNAP viedā kamera ir aprīkota ar inteliģentu kustības noteikšanu. Ja tās sensori konstatēs neparastu darbību, jūs saņemsiet paziņojumu uz savu mobilo ierīci. Tas dod iespēju ar kamerā iebūvēto mikrofonu un skaļruni reālajā laikā runāt reālajā laikā un nomierināt savu mājdzīvnieku vai atturēt nelūgtu apmeklētāju. Vienulaikus ar paziņojuma nosūtīšanu kamera sāk uzņemt videoierakstu, ko automātiski noglabā mākoņkamerā vai mikro SD kartē ar ietilpību līdz 128 GB.

Ja ir aktivizēta cilvēka noteikšana, tiks konstatēta tikai cilvēka kustība, bet mājdzīvnieki vai citi savvaļas dzīvnieki tiks ignorēti. Kameras redzeslaukā ir iespējams iestatīt arī īpašu kustības noteikšanas zonu un skenēt tikai izvēlētu apsargājamās teritorijas daļu.

Pateicoties WebRTC tehnoloģijas atbalstam, visas kameras funkcijas, tostarp balss un video saziņa reālā laikā, ir pieejamas arī pāri tīmekļa pārlūkprogrammai.

 

dažādas izvietošanas iespējas

Imp viedo kameru IP-200 SNAP varat novietot uz galda, plaukta vai skapja, taču ar diviem komplektā iekļautajiem stiprinājumiem izvietošanas iespējas ir gandrīz neierobežotas. Ērti piestipriniet to pie sienas, griestiem, koka stumbra, sijas, jumta utt.

    • Standarta statīva vītnes stiprinājums tiek izmantots, lai uzstādītu kameru vietās, kur to paredzēts pastāvīgi un nemainīgi izvietot.
    • MMagnētiskais stiprinājums nodrošinās nepārspējamu atdevi kameras lietošanā. Kameru turētājā var viegli pagriezt, mainīt skata leņķi vai pilnībā noņemt bez instrumentiem. Kā to izmantot? Piestipriniet magnētisko stiprinājumu pie garāžas jumta, un kamera uzraudzīs jūsu piebraucamo ceļu. Šovasar dodaties atvaļinājumā? Vienkārši noņemiet kameru no stiprinājuma, novietojiet to uz plaukta iekštelpās, un mājoklis tiks uzraudzīts pat jūsu prombūtnes laikā.

     

No laikapstākļiem nebaidās

Iztālās kameras IP-200 SNAP izturību pret jebkādiem laikapstākļiem garantē izturīgu materiālu izmantošana un ūdensizturība līdz IP65. Kameru nepārsteigs lietus, vētra vai pēkšņas sniega lietusgāzes.

Kameras gumijotā apakšdaļa novērš slīdēšanu no gludām virsmām, un jums nav jāuztraucas par nevēlamiem negadījumiem.

Pateicoties kvalitatīvas apstrādes un nevainojamas funkcionalitātes kombinācijai, viedā kamera IP-200 Snap sargās jūsu mājokli ļoti ilgi.

 

 

Perfekts attēls jebkuros apstākļos

Imp-200 SNAP viedā kamera uzņem katru apkārt notiekošā detaļu, pateicoties 130° objektīvam un augstas kvalitātes attēlam pilnā HD izšķirtspējā.

Dinamiskā nakts redzamība līdz 10 metriem un Infrasarkanais kameras apgaismojums, kas izgaismo katru detaļu pat pilnīgā tumsā un visos nelabvēlīgos apgaismojuma apstākļos, nodrošina perfektu attēla uzņemšanu objektīva priekšā visos apgaismojuma apstākļos. Jūs un jūsu mājoklis būs aizsargāti dienu un nakti.

Pareiza uzstādīšana

Bezvadu kameru darbina Li-jonu akumulators ar izcilu 9600 mAh ietilpību un vairāku mēnešu ilgu akumulatora darbības laiku. Tas novērš problēmu, kas saistītas ar strāvas kontaktligzdas atrašanu vai nepieciešamību izbūvēt jaunu elektroinstalāciju. Iesniedziet kamerai enerģiju un uzlādējiet tās baterijas ar komplektā iekļauto mikro USB kabeli.

Pēc kameras novietošanas izvēlētajā vietā vienkārši savietojiet ierīci ar mājas Wi-Fi tīklu un savienojiet to ar EMOS GoSmart mobilo lietotni, kas ir pieejama gan Android, gan IOS mobilajiem tālruņiem. Darbības laikā varat izmantot arī balss vadību, pateicoties saderībai ar Amazon Alexa un Google Assistant.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai ļaujiet savam mājoklim rūpēties pašam par sevi un velciet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Pakošana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts IP kamera
kameras optiskais elements 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
citas funkcijas
Citi parametri
ieraksta iespēja
uzstādīšana uz sienas + uz statīva
kameras barošanas avots Li-ion akumulators 9 600 mAh + DC 5 V/1 A adapteris (iekļauts komplektā)
#
nakts redzamība
# #
krāsa balts
# 58 mm
# 58 mm
augstums 94 mm
kameras skata leņķis 130°
barošanas avots iekļauts iepakojumā
IP vērtējums IP65
iepakojums 1 gab. kastē
# 1 920 × 1 080
#
#
IR CUT
#
#
#
raidīšanas frekvence #
#
# #
garantijas periods 2 gadi
#
# #
#
#
#
#
#
# #
#
#
# #
#
# 120°
# #
# #
#
#
# #
Lejupielādējamie faili