no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība IP kameras #IP CAMERA OUTDOOR GO SMART IP-300 TORCH WHITE

#IP CAMERA OUTDOOR GO SMART IP-300 TORCH WHITE

Pasūtīšanas kods H4054
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H4054
Produkta numurs 3024040540
EAN 8592920118214

Paplašināts saturs

Drošība un elegants apgaismojums vienkopus

Vai ir nepieciešams apgaismot ieeju mājā, dzīvoklī vai terasē un vienlaikus vēlaties pasargāt savu mājokli no nevēlamiem apmeklētājiem? Tad mēs piedāvājam jums elegantu risinājumu - viedo kameru IP-300 TORCH.

Dēļ eleganta apgaismojuma kombinācijas ar regulējamu gaismas intensitāti līdz 1 200 lm un integrētas kameras ar platleņķa rotējošu objektīvu, Full HD attēla izšķirtspēju un nakts redzamību jūs iegūsiet perfektu vēlamās zonas apgaismojumu un pārskatu par to, kas tur notiek.

Ataktivizēta kamera paziņo mobilajam tālrunim lai brīdinātu par tās redzeslaukā reģistrēto kustību un uzņem ierakstus SD kartē vai mākoņdatošanas krātuvē.

Uzlabotas drošības funkcijas

Imp300 TORCH viedā kamera ir aprīkota ar inteliģentu kustības noteikšanu. Ja sensori konstatēs neparastas darbības, saņemsiet paziņojumu savā mobilajā ierīcē. Tas dod iespēju reāllaikā uzzināt, vai jūsu mājokli ir apmeklējis nelūgts viesis.

Vienulaikus ar paziņojuma nosūtīšanu kamera sāk uzņemt videoierakstus, kurus tā automātiski uzglabā mākoņkrātuvē vai mikro SD kartē ar ietilpību līdz 128 GB. Ar inteliģento kustību izsekošanu vienmēr iegūsiet labāko iespējamo kadru kustīga objekta uzņemšanai.

Vai esat noraizējies par īpašuma bojājumiem, ko var nodarīt vandalis, kas pārvietojas aiz jūsu durvīm? Ar tālvadības pulti varat aktivizēt iebūvēto sirēnu ar līdz pat 120 dB, lai viņu droši atbaidītu. 

Apgaismojums jebkurai telpai

Imp viedās kameras IP-300 TORCH jaudīgais gaismas avots droši izgaismo vēlamās telpas.Apgaismojuma intensitāti var iestatīt no 200 līdz 1200 lm, izmantojot lietotni. Jūs vienmēr atradīsiet optimālo intensitāti atkarībā no apgaismojamās telpas lieluma.

Apgaismojumu kamerā varat kontrolēt, izmantojot programmu, PIR sensoru, kas nodrošina automātisku apgaismojuma ieslēgšanu/izslēgšanu, kad tiek konstatēta kustība, timēru vai paplašināt gaismas avota kontroli, izmantojot ārējo viedo slēdzi.

Imp viedās kameras IP-300 TORCH pārlaicīgais dizains padara to piemērotu uzstādīšanai gan modernos, gan tradicionālos eksterjeros vai interjeros.

Krāsaini attēli gan dienā, gan naktī

Izmātā kamera IP-300 TORCH uzņem katru apkārtnes detaļu ar Full HD izšķirtspēju. Bezkompromisa attēla kvalitāti visādos apgaismojuma apstākļos nodrošina dinamiskā spilgtuma regulēšana un vienmērīgs infrasarkanais apgaismojums līdz 10 metru attālumā. Apgaismojumam un pilnīgai tumsai nav nekādu izredžu, un attēls vienmēr būs perfekts!

Dēļ apgaismojuma kombinācijas, ko automātiski ieslēdz PIR sensors, kad tiek konstatēta kustība, ar integrēto drošības kameru, kas vienlaikus sāk ierakstīšanu, Jūs varat iegūt krāsainu attēlu pat pilnīgā tumsā!

Iztālās kameras IP-300 TORCH izturību pret jebkādiem laikapstākļiem garantē izturīgi materiāli un IP65 ūdensizturība. Kameru nepārsteigs lietus, vētra vai pēkšņas sniega lietusgāzes.

 

Jūsu privātums ir zem kontroles

IP-300 TORCH viedās kameras 130° redzes leņķa objektīvs automātiski pagriežas uz sāniem līdz 120° un optimāli tiek vērsts uz kustīgu objektu.

Iebūvētais mikrofons un skaļrunis ļauj uzsākt videozvanu ar ienākošajiem cilvēkiem, izmantojot kameru.

Tādējādi prombūtnes gadījumā varat pāradresēt zvanījušo kurjeru ar sūtījumu savam kaimiņam vai lūgt negaidītu apmeklētāju pagaidīt līdz jūsu agrākai ierašanās brīdim.

Izstādīšana ir vienkārša

Imp-300 TORCH viedā kamera ir pielāgojama montāžai pie sienas un tiek darbināta no 230 V elektrotīkla.

Ja ierīce ir uzstādīta izvēlētajā vietā, vienkārši savietojiet to savā mājas Wi-Fi tīklā un savienojiet to ar EMOS GoSmart mobilo lietotni, kas ir pieejama gan Android, gan IOS mobilajiem tālruņiem. Darbības laikā varat izmantot arī balss vadību, pateicoties saderībai ar Amazon Alexa un Google Assistant.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Pakošana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts IP kamera
kameras optiskais elements 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
citas funkcijas
Citi parametri
ieraksta iespēja
uzstādīšana uz sienas
kameras barošanas avots AC 100~240 V
#
nakts redzamība
# #
krāsa balts
# 74 mm
# 131 mm
augstums 260 mm
kameras skata leņķis 130°
barošanas avots iekļauts iepakojumā
IP vērtējums IP65
iepakojums 1 gab. kastē
# 1 920 × 1 080
#
#
IR CUT
#
#
#
raidīšanas frekvence #
#
# #
garantijas periods 2 gadi
#
# #
#
#
#
#
#
#
#
#
# #
#
# 120°
# #
#
#
#
# #
Lejupielādējamie faili