no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Mājas drošība IP kameras #IP CAMERA OUTDOOR GO SMART IP-600 EYE

#IP CAMERA OUTDOOR GO SMART IP-600 EYE

Pasūtīšanas kods H4056
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods H4056
Produkta numurs 3024040560
EAN 8592920117743

Paplašināts saturs

Drošība bez vadiem

Vai esat nolēmis nodrošināt savu māju, vasarnīcu, dārzu vai uzņēmumu? Vai nevēlaties vai pat nevarat instalēt vadus, lai pieslēgtu drošības kameru sistēmu? Tad jums varētu patikt viedā kamera IP-600 EYE.

Kameras izturīgais ūdensnecaurlaidīgais korpuss ir aprīkots ar ievērojamas ietilpības 8800 mAh baterijām, kas kopā ar integrēto 3,5 W saules paneli var nodrošināt enerģiju darbībai vairāku mēnešu garumā.Ja saules gaismas intensitāte ir pietiekama, kameras baterijas darbības laikā vispār nav jāuzlādē.

Kamera ir aprīkota ar divām jaudīgām gaismas diodēm un PIR sensoru, tāpēc to var izmantot arī kā prožektoru, piemēram, lai apgaismotu brauktuvi.

 

Uzlabotas drošības funkcijas

Imp viedā kamera IP-600 EYE ir aprīkota ar inteliģentu kustības un skaņas noteikšanu. Ja sensori konstatēs neparastas darbības, saņemsiet paziņojumu savā mobilajā ierīcē. Tas dod iespēju reāllaikā uzzināt, vai jūsu mājokli ir apmeklējis nelūgts viesis.

Vienulaikus ar paziņojuma nosūtīšanu kamera sāk uzņemt videoierakstus, kurus tā automātiski uzglabā mākoņkrātuvē vai mikro SD kartē ar ietilpību līdz 128 GB.

Fotografē tikai būtiskāko

Kameras inteliģentā funkcija var novērst viltus trauksmes signālus, ko izraisa dzīvnieku vai transportlīdzekļu kustība, lai būtu iemūžināti tikai cilvēki un viņu sejas. Tas ļauj būtiski ietaupīt enerģiju un pagarina kameras darbības laiku.

Dar viens veids, kā ietaupīt enerģiju, ir iestatīt kustības noteikšanas zonu kameras redzes laukā, ko var izdarīt lietotnē GoSmart. Tas var novērst, piemēram, gājēju pārvietošanos pa ceļu, kas atrodas blakus jūsu īpašumam.

Kvalitatīvs attēls jebkuros apstākļos

Imp-600 EYE viedā kamera uzņem katru apkārtējās vides detaļu ar Full HD izšķirtspēju un 110° redzamības leņķi. Bezkompromisa attēla kvalitāti visādos apgaismojuma apstākļos nodrošina dinamiskā spilgtuma regulēšana un vienmērīgs infrasarkanais apgaismojums līdz 9 metru attālumā. Aizmugures apgaismojumam un pilnīgai tumsai nav nekādu izredžu, un attēls vienmēr būs perfekts!

Imp-600 EYE viedās kameras noturību pret jebkādiem laikapstākļiem garantē izturīgi materiāli un IP55 ūdensnecaurlaidība. Kameru nepārsteigs lietus, vētra vai pēkšņas sniega lietusgāzes.

 

Apgaismojiet

Imp viedās kameras IP-600 EYE jaudīgais LED gaismas avots automātiski aktivizējas, kad integrētais PIR sensors konstatē kustību. Tādējādi kameru var izmantot kā prožektoru, kas droši izgaismo kustīgus objektus. 

Apgaismojumu var aktivizēt arī manuāli un tādējādi atturēt potenciālos vandāļus vai zagļus no jūsu īpašuma apmeklējuma. Nepietiek? Iaktivizējiet kameras korpusā paslēpto sirēnu ar skaļumu līdz 105 dB.

Dēļ apgaismojuma kombinācijas, ko automātiski ieslēdz PIR sensors, kad tiek konstatēta kustība, ar integrēto drošības kameru, kas vienlaikus sāk ierakstīšanu, varat redzēt krāsainus videoierakstus pat pilnīgā tumsā!

Divvirzienu saziņa

Iebūvētais mikrofons, skaļrunis un kamera ļauj viedkamerai IP-600 EYE veikt videozvanus ar ienākošajiem zvaniem tieši no jūsu mobilā tālruņa.

Ja jūs neesat klāt, varat pāradresēt pie kaimiņa zvanījušo kurjeru ar sūtījumu, lūgt negaidītu apmeklētāju pagaidīt līdz jūsu agrākai ierašanās reizei vai, iespējams, brīdināt aiz durvju durvīm kustībā esošu aizdomīgu personu.

Iestālatviegla uzstādīšana

Imp viedā kamera IP-600 EYE ir montējama pie sienas, un tai ir pievienoti visi nepieciešamie uzstādīšanas materiāli.

Iegultētais 3,5 W solārais panelis var darbināt kameras 8 800 mAh akumulatoru daudzus mēnešus. Ja saules gaismas intensitāte ir pietiekama, kameras baterijas darbības laikā nav jāuzlādē. Ja tuvumā nav pieejama standarta 220 V rozete, papildu alternatīva ir arī ierīces barošana, izmantojot mikro USB kabeli un barošanas avotu.

Pēc uzstādīšanas izvēlētajā vietā atliek tikai ieslēgt ierīci mājas Wi-Fi tīklam un savienot to ar mobilo lietotni EMOS GoSmart, kas ir pieejama mobilajiem tālruņiem ar Android un IOS. Darbības laikā varat izmantot arī balss vadību, pateicoties saderībai ar Amazon Alexa un Google Assistant.

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Pakošana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts IP kamera
kameras optiskais elements
# Android, iOS
# #
# Wi-Fi
citas funkcijas
Citi parametri
ieraksta iespēja
uzstādīšana uz sienas
kameras barošanas avots 4×18650 akumulators 2 200 mAh + saules panelis + līdzstrāvas adapteris 5 V/1 A (iekļauts komplektā)
#
nakts redzamība
# #
krāsa balts
#
#
augstums
kameras skata leņķis 110°
barošanas avots iekļauts iepakojumā
IP vērtējums IP55
iepakojums 1 gab. kastē
# 1 920 × 1 080
#
#
IR CUT
#
#
#
raidīšanas frekvence #
#
# #
garantijas periods 2 gadi
#
# #
#
#
#
#
#
# #
#
#
# #
#
# 120°
# #
# #
#
#
# #
Lejupielādējamie faili