no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Svari Virtuves svari #KITCHEN SCALE EV029 BLACK

#KITCHEN SCALE EV029 BLACK

Pasūtīšanas kods EV029
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods EV029
Produkta numurs 2617002600
EAN 8592920123232

Paplašināts saturs

Katra pupiņa ir svarīga

Elegantais EV029 ir lielisks palīgs ne tikai kafijas mīļotājiem, bet arī tiem, kam nepieciešama augsta svēršanas precizitāte līdz 0,1 g. Pateicoties tā dizainam, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, ABS plastmasas, kompaktajam izmēram un praktiskajai piekarināšanas cilpai, tas būs neaizstājams palīgs ne tikai kafejnīcā, bet arī jūsu virtuvē. Citas parocīgas funkcijas ir TARE svēršana, taimeris, zema akumulatora uzlādes līmeņa un pārslodzes signalizācija, tostarp parocīga automātiskā izslēgšanās funkcija. Uz svariem var ievietot līdz 3 kilogramiem izejvielu.

Iezīmes baristām

Viens no svarīgākajiem baristas darbarīkiem ir svari, kas ļauj uzturēt kvalitāti un precizitāti <>receptei kafijas pagatavošanai.EV029 svari ir ideāls palīgs ne tikai, lai nosvērtu pareizu kafijas devu portafiltrā, bet arī lai uzraudzītu ekstrakciju laika un apjoma ziņā. Profesionālie svari ir piemēroti ne tikai filtrētās kafijas cienītājiem, bet arī baristām vai mājas kafijas entuziastiem.

Tares funkcija (TARE)

Necenšaties tērēt laiku ēdiena gatavošanai, cepšanai un netīro trauku mazgāšanai? Tad šie svari ir radīti tieši jums. Ar TARE funkciju jūs varēsiet viegli nosvērt dažādas sastāvdaļas pa vienai un pievienot tās vienā traukā. Vienkārši atjaunojiet svaru displeju pēc katras pievienotās sastāvdaļas un pēc tam viegli pievienojiet citu sastāvdaļu atbilstoši savai receptei. Jūs varat arī izvēlēties dažādas mērvienības atbilstoši savām ērtībām (g - grami, oz - unces, lb - mārciņas)

 

 

Apgaismots LED displejs

Dēļ liela LED displeja ar aizmugurējo apgaismojumu jūs bez grūtībām redzēsiet pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Strādājot virtuvē, jūs novērtēsiet arī iebūvēto taimeri, kas ir svarīgs faktors, gatavojot kafiju. Svari ātri kļūs par palīgu, kuru labprāt turēsiet pa rokai.

Pievērsti detaļām

Kuģa svari ar maksimālo ierobežojumu 3 kg ir ideāls palīgs jūsu kulinārijas piedzīvojumiem. Pateicoties pretapslodzes novēršanas funkcijai, jums pat nav jāuztraucas par to, ka tā ietilpība tiks pārsniegta. Jūs varat droši nosvērt dažādas sastāvdaļas un komponentus, lai panākti nevainojami gatavošanas un cepšanas rezultāti.

Dēļ pretslīdošajām kājām svari neslīdēs no jebkuras virsmas. Vai esat gatavojis? Jūs varat vai nu izslēgt svarus, vai arī izmantot automātiskās izslēgšanās funkciju, kas to izdarīs jūsu vietā.Uzlādi nodrošina 3× AAA baterijas, kas ir iekļautas komplektā. vājā akumulatora signāla funkcija brīdinās jūs, kad akumulatoru būs nepieciešams nomainīt.

izvelkamā siksniņa kopā ar praktisko dizainu ļauj ērti uzglabāt un samazina svaru aizņemto vietu virtuvē.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts virtuves svari
maksimālā slodze 3 kg
TARAS funkcija
krāsa melns
Citi parametri
displejs ar apgaismojumu
svēršanas precizitāte 0,1 g
LCD displejs
svaru virsma ABS plastmasas + nerūsējoša tērauda
pārslodzes indikators
strāvas padeve 3 × 1,5 V AAA (iekļauts komplektācijā)
atmiņa
Bluetooth
izlādējušās baterijas indikators
BMI – tauku, ūdens un muskuļu mērījums
automātiskā izslēgšanās pēc 1 minūtes
svara mērvienības g, lb, oz
izmēri 154 × 28 × 190 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai