no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas LED apgaismojums LED gaismas LED lampa RIVI, 60 x 60 cm, 40 W, silti un auksti balta, aptumšojama ar tālvadības pulti

LED lampa RIVI, 60 x 60 cm, 40 W, silti un auksti balta, aptumšojama ar tālvadības pulti

Pasūtīšanas kods ZM5173
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZM5173
Produkta numurs 1544103603
EAN 8592920090480

Paplašināts saturs

EXCLUSIVE LED piekaramais LED gaismeklis

LED gaismekļu EXCLUSIVE sērija piedāvā ne tikai lielāko gaismas plūsmu un elegantu dizainu, bet arī īpaši augstu ekspluatācijas komfortu, pateicoties tālvadības pults vadības pults, kas iekļauta komplektācijā. Tas ļauj ne tikai līdzsvarotu aptumšošanu un gaismas krāsas regulēšanu, bet arī kontrolēt gaismekļu grupu, izveidot gaismas ainas u. c. EXCLUSIVE klāstā var izvēlēties no dažādiem izmēriem kvadrātveida vai taisnstūra formā. Ir modeļi ar elegantu rāmi ap izkliedētāju un bez rāmja. Par EXCLUSIVE sērijas ar alumīnija korpusu un piena difuzoru augsto kvalitāti liecina arī trīs gadu garantija.

Atmosfēra pēc individuāla pasūtījuma

LED EXCLUSIVE gaismekļi ļauj radīt neskaitāmas apgaismojuma variācijas optimālam apgaismojuma komfortam jūsu interjerā, pateicoties plānotas aptumšošanas funkcijai kombinācijā ar gaismas krāsas regulēšanu. Gaismas krāsu temperatūru var regulēt no silti baltas (2700 K), kas piemērota atpūtai, līdz neitrāli baltai krāsai lasīšanai un auksti baltai (6000 K), kas piemērota darbam. četri populārākie gaismas režīmi ir iepriekš iestatīti komplektā iekļautajā tālvadības pultī, bet citus var iestatīt pats.

Kontrolējiet gaismekļu grupu ar komforta kontrolieri

Komforta kontrolieris ļauj mainīt gaismas režīmu vai izslēgt EXCLUSIVE gaismekli pavisam vienkārši. Jums nekad nebūs jāatstāj sava iecienītākā filma, lai mainītu apgaismojumu un radītu kinoteātrim līdzīgu atmosfēru. Ar vienu pogas pieskārienu. Komplektā esošais vadītājs darbojas 2,4 GHz frekvencē, lai nodrošinātu nepārtrauktu signāla uztveršanu gaismekļa pusē. Atšķirībā no citām tehnoloģijām, lai mainītu apgaismojuma režīmu, draiveris nav jānovirza uz gaismekli.

Vai ir uzstādīti vairāki EXCLUSIVE gaismekļi? Tad ir iespējams pārvaldīt visus gaismekļus kā vienu vienību vai definēt mazākas gaismekļu grupas, katrai ar atšķirīgiem gaismas parametriem, izmantojot kontrolieri. Vai vēlaties dažus gaismekļus atstāt pilnībā izslēgtus, dažus ieslēgtus un katram no tiem piešķirt citu gaismas krāsu? Arī tas nav problēma EXCLUSIVE gaismekļiem.

Izklaidējoša uzstādīšana dažu minūšu laikā

Izklaidējošos gaismekļus EXCLUSIVE var uzstādīt uz telpas griestiem vai pie sienas. Visi nepieciešamie piederumi abiem izvietošanas variantiem vienmēr ir iekļauti komplektācijā.

Istalēšana notiek trīs vienkāršos soļos, un to var veikt arī mazāk prasmīgs lietotājs saskaņā ar komplektācijā iekļautajām instrukcijām.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Tiešām, gaismeklim ir pēdējā iestatītā režīma atmiņa, neatkarīgi no tā, vai jūs izslēdzat gaismekli ar slēdzi vai tālvadības pulti. 

Uzslēdziet gaismekli(-us) un nospiediet tālvadības pults pogu kombināciju pēc kārtas: sarkanais apaļais dimmeris, zilais dimmeris, sarkanais apaļais dimmeris. 10 sekunžu laikā jāpaspēj uzņemt šo kombināciju. Gaismeklis(-i) mirgos vienu reizi, lai pabeigtu savienošanu pāri.

Tas darbojas līdzīgi kā televizors, t. i., tālvadības pults ir jānovirza tieši uz ierīci. Ja dažādās telpās vai vienā telpā ir vairākas viena tipa gaismas ierīces, viena tālvadības pults iedarbojas uz to gaismu, uz kuru to norādāt.

.

Parasti visiem, kam ir tālvadības pults.
Parasti visiem, kam ir tālvadības pults.
LED paneļi jāuzstāda pie griestiem un sensors jānoregulē atbilstoši jutībai pret apkārtējo gaismu, jums piemērotajam pārslēgšanās laikam un sensora darbības diapazonam (detektēšanas diapazons ir noteikts 1,6-1,7 m augstiem cilvēkiem, kas pārvietojas ar ātrumu 1-1,5 m/s).

Ja, varat. Uz koka virsmas nedrīkst uzstādīt tikai tos, uz kuriem tas ir norādīts.

Tie savienojas ar:

N - zils - vidējais vads (neitrālais)...neitrālais
L - brūns - darba vads (strāvvads)...fāze

Apgaismojuma intensitātes pārslēgšanās notiek pēc tūlītēja slēdža klikšķa sekunžu kārtībā. 

Būtībā var gadīties, ka gaismeklis šādi nereaģē un maina intensitāti, noklikšķinot uz slēdža, neatkarīgi no intervāla garuma starp klikšķiem: 

Tas notiek ļoti bieži, ja elektroinstalācija nav veikta pareizi saskaņā ar standartiem. Tam var būt vairāki iemesli, bet bieži vien tas ir tāpēc, ka elektrotīklā tiek inducēts atlikušais spriegums, un dažiem no šiem gaismekļiem var rasties problēmas ar to. Risinājums bieži vien ir pievienot vienu komponentu gaismekļu priekšā: slāpējošu kondensatoru, kas palīdzētu produktam noņemt atlikušo spriegumu.

Šis ir polipropilēna kondensators: JFW-100N/310-P10

Mēs vienmēr norādām gaismas plūsmu, kas nāk no gaismekļa.

Lai saglabātu pēdējo iestatīto režīmu, gaismeklis uz brīdi jāatstāj ieslēgts, un pēc siena slēdža izslēgšanas tas atcerēsies pēdējo režīmu.

Uz koka pamatnes ir iespējama uzstādīšana

.

LED sloksnes nav iespējams nomainīt. 

Tas arī nav ieteicams, jo neprofesionāla iejaukšanās var izraisīt darbības traucējumus. 

Šīs ir divas dažādas tehnoloģijas:

Backlit tehnoloģijas (LEXXO) paneļiem ir zemākas ražošanas izmaksas (to konstrukcija ir vienkāršāka), un ir vieglāk sasniegt lielāku gaismas efektivitāti. No otras puses, tie ir augstāki (30 mm pret 10 mm) un tiem ir nedaudz mazāka gaismas izvades vienmērība.

Edgelite tehnoloģiju paneļiem (PROXO) ir augstākas ražošanas izmaksas (runa ir ne tikai par izmantotajiem materiāliem, bet arī par kopējo ražošanas procesu), un to gaismas efektivitāti nosaka materiāls, no kura tiek izgatavota gaismas virzošā plāksne, kas ir gaismekļa daļa, kura praktiski nodrošina pašu LED mikroshēmu izstarotās gaismas plūsmas sadalījumu. Pateicoties to konstrukcijai, tie var būt zemāki un ar labāku izstarotās gaismas vienmērīgumu.

Klientam svarīgs parametrs var būt gaismekļu biezums un iespēja izmantot dažāda veida paneļus, kur plānākus paneļus var iebūvēt, piemēram, ar atsperu palīdzību ģipškartona plāksnēs, ja tos paredzēts piekārt ar tērauda trošu palīdzību. Līdzīgi ir iespējams izmantot arī piestiprināmu rāmi, kas ir tikai 45 mm garš, salīdzinot ar 70 mm garu rāmi, kas nepieciešams paneļiem ar aizmugurējo apgaismojumu.

Ja runa ir par uzstādīšanu klasiskajos rastra griestos, kur biezumam nav nozīmes, mēs noteikti iesakām izmantot LEXXO paneļus tieši iepriekšminēto pozitīvo īpašību dēļ - zemāka cena, augstāka efektivitāte un līdz ar to mazāks enerģijas patēriņš.

Šādu instalēšanu es neiesaku. Mūsu sortimentā nav šo gaismu.

Šīm attiecībām ir tieša proporcionalitāte.

Piemērs: 150 W = 20 000 lūmenu

100 W = aptuveni 13 000 lūmenu

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
novietojums griestiem
gaismekļa veids klasisks gaismeklis
stiprinājuma veids piestiprināta
forma kvadrātveida
gaismas krāsa silti balta–vēsi balta
barošana 40 W
IP vērtējums IP20
tālvadības pults
kustību sensors
aptumšošanas funkcija
Citi parametri
izmēri 595 × 595 × 52 mm
korpusa krāsa balts
gaismas plūsma 380–3 800 lm
kvēlspuldzes nomaiņa nav norādīts
krāsu temperatūra 2 700–6 000 K
līnija RIVI
spriegums 220–240 V
stara leņķis 115°
stiprinājuma caurums nav norādīts
gaismas avots LED
UGR < 22
korpusa materiāls alumīnija
darbmūžs 30 000 stundu
sensora detektēšanas diapazons bez sensora
krāsu atdeves indekss (CRI) Ra > 80
difuzora materiāls plastmasas (PC)
barošanas avota izejas strāva nav norādīts
kategorija EXCLUSIVE
aizsardzība pret mirgošanu
frekvence 50/60 Hz
LGP materiāls PS
strāva 170 mA
gaismas efektivitāte un kvēlspuldzes ekvivalenta jauda 95 lm/W
difuzora veids pienaina
jaudas koeficients > 0,9
vannasistabā
virtuvē
dzīvojamā istabā, guļamistabā un bērnistabā
gaitenī un kāpnēs
darbnīcā un garāžā
dārzā un uz balkona
birojā
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai