no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku eglīšu ķēdes LED nano virtene – mirdzoši saišķi, 5,2 m, lietošanai iekštelpās, silti balta, ar taimeru

LED nano virtene – mirdzoši saišķi, 5,2 m, lietošanai iekštelpās, silti balta, ar taimeru

Pasūtīšanas kods D3AW10
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D3AW10
Produkta numurs 1550000059
EAN 8592920099704

Paplašināts saturs

<

NANO Fireworks

NANO sērijas Ziemassvētku LED ķēdes "uguņošana" ir elegants aksesuārs, kas kļūs par uzticamu palīgu ne tikai Ziemassvētku kompozīciju veidošanā. Lukturu kopa izskatās kā ziedošs pienene, un, pateicoties plānajam, īpaši plānajam vadam, tās gaismas daļas lieliski izceļas. Tādējādi koks izskatīsies neparasti un vienlaikus gaismas klasteri to lieliski izgaismos.

Šāda veida ķēdes ir paredzētas izņēmīgi lietošanai iekštelpās (IP20) un tām ir taimera funkcija, kas ir integrēta tieši barošanas blokā. Kad tas ir aktivizēts, ķēdīte iedegas uz 6 stundām, pēc tam nodziest un pēc 18 stundām atkal iedegas. Jūs varat izvēlēties dažādu krāsu strāvas vada dizainu, gaismas diodu skaitu, gaismas garumu un krāsas.

Elegantā NANO sērija

Elegantās NANO LED ķēdes no EMOS ir pieejamas vairākās formās - uguņošana, klasiskās ķēdes, klasteri un aizkari. Dēļ smalkās, ultrautainās stieples, ķēdes vieglās daļas skaisti izceļas un var tikt izmantotas dažādu interjera daļu, tostarp svētku galda, dekorēšanai. Vara vadu var izlocīt pēc savām vēlmēm, un gaismiņas var aptīt, piemēram, adventes vainagu vai jūsu mīļāko skulptūru uz plaukta. Ķēde nodrošinās arī stilīgu rotājumu un patīkamu apgaismojumu, kad ievietota burkā vai laternā.

Universālās NANO gaismas ir acīmredzama izvēle jaukas atmosfēras radīšanai dažādos svētku pasākumos.

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts #
gaismas krāsa silti balta
izmēri 5,2 m
funkcija degošs
forma nano
Citi parametri
izmantošana iekštelpās
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids #
LED skaits 300
LED sprauga nav norādīts
LED izmērs 3 mm (nano)
strāvas padeves līnijas garums 3 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa zaļa
barošana 4,5 W
strāvas padeve 230 V maiņstrāva
izejas spriegums 4,5 V līdzstrāva
savienojamība
IP vērtējums IP20
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls metāla
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai