no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas LED apgaismojums LED gaismas LED panelis MAXXO 60 x 60 cm, 36 W, silti un auksti balts, aptumšojams, UGR

LED panelis MAXXO 60 x 60 cm, 36 W, silti un auksti balts, aptumšojams, UGR

Pasūtīšanas kods ZR5410
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZR5410
Produkta numurs 1544213670
EAN 8592920097427

Paplašināts saturs

<

Iebūvējamais LED gaismeklis EXCLUSIVE

LED gaismeklis EXCLUSIVE papildus lielākajam gaismas plūsmas līmenim un elegantajam dizainam piedāvā arī augstu ekspluatācijas komforta līmeni, pateicoties tālvadības pults vadības ierīcei, ko var iegādāties kopā ar gaismu. Papildus plāšai aptumšošanai un gaismas krāsas regulēšanai tas ļauj arī kontrolēt gaismekļu grupu, veidot gaismas ainas utt. EXCLUSIVE gaismekļa ar alumīnija korpusu un piena difuzoru augsto kvalitāti apliecina arī trīs gadu garantija.

<

Kontrolēt gaismekļu grupu ar komforta kontrolieri 

Izmainīt gaismas režīmu vai pilnībā izslēgt EXCLUSIVE gaismekli ir dažu mirkļu jautājums, pateicoties komforta vadības ierīcei, ko var iegādāties kopā ar gaismekli. Jums nekad nav jāatstāj mīļākā filma, lai mainītu apgaismojumu un radītu kino atmosfēru. Ar vienu pogas pieskārienu. Atšķirībā no citām tehnoloģijām, lai mainītu apgaismojuma režīmu, tālvadības pults nav jāvērš uz gaismekli.
      
Vai jums ir uzstādīti vairāki EXCLUSIVE sērijas gaismekļi? Tad ar kontroliera palīdzību ir iespējams kontrolēt visus gaismekļus kā vienu vienību vai definēt mazākas gaismekļu grupas, katrai ar atšķirīgiem gaismas parametriem. Vai vēlaties daļu gaismekļu atstāt pilnībā izslēgtu, daļu ieslēgtu un katram piešķirt citu gaismas krāsu? Arī EXCLUSIVE sērijas gaismekļiem tas nav problēma.

<

Pielāgota atmosfēra

Ekskluzīvais LED gaismeklis ļauj izmantot plāno aptumšošanas funkciju kombinācijā ar gaismas krāsu iestatījumu opciju var izveidot daudz apgaismojuma iespēju optimālam apgaismojuma komfortam jūsu interjerā. Gaismas krāsu temperatūru var regulēt no silti baltas (2700 K), kas piemērota atpūtai, līdz neitrāli baltai, kas piemērota lasīšanai, un auksti baltai (6000 K), kas piemērota darbam.

<

Izstādīšana dažu minūšu laikā

ExCLUSIVE sērija ir paredzēta strong>stropiem, un to var uzstādīt dažādā veidā. Ar dažādu piederumu (rāmis, kabeļi u. c.) palīdzību ir iespējama gan sienas, gan piekaramā montāža.

Dzīves krāsas 

EXCLUSIVE gaismeklis ir pieejams versijā ar zema atspīduma indeksu UGR<19. Jo zemāka ir UGR vērtība, jo patīkamāka lietotājam ir izstarotā gaisma. Gaismekļu modeļi ar zemāku UGR ir acīmredzama izvēle, jo īpaši tiem, kas vēlas tos izmantot biroju, kā arī dzīvojamo telpu, bērnu istabu u.c.

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Izslēdziet gaismekli un 10 sekunžu laikā nospiediet - sarkano pogu ar komatu, zilo pogu, sarkano pogu ar komatu un zilo pogu. Gaismeklis mirgo vienu reizi, lai pabeigtu savienošanas procesu.

Piedziņas ierīce jāiegādājas atsevišķi. To var atrast ar apzīmējumu ZR9410.

Nominālā strāva ir norādīta katram LED draiverim, lielākam skaitam uz slēdža ieteicams izmantot slēdžus ar C raksturlielumu.
Nav nepieciešams vadības bloks.

Uzturēšanas koeficients parasti netiek norādīts (netiek izmantots), ņemot vērā kalpošanas ilgumu.

Parasti visiem, kam ir tālvadības pults.
Parasti visiem, kam ir tālvadības pults.
LED paneļi jāuzstāda pie griestiem un sensors jānoregulē atbilstoši jutībai pret apkārtējo gaismu, jums piemērotajam pārslēgšanās laikam un sensora darbības diapazonam (detektēšanas diapazons ir noteikts 1,6-1,7 m augstiem cilvēkiem, kas pārvietojas ar ātrumu 1-1,5 m/s).

Ja, varat. Uz koka virsmas nedrīkst uzstādīt tikai tos, uz kuriem tas ir norādīts.

Tie savienojas ar:

N - zils - vidējais vads (neitrālais)...neitrālais
L - brūns - darba vads (strāvvads)...fāze

Apgaismojuma intensitātes pārslēgšanās notiek pēc tūlītēja slēdža klikšķa sekunžu kārtībā. 

Būtībā var gadīties, ka gaismeklis šādi nereaģē un maina intensitāti, noklikšķinot uz slēdža, neatkarīgi no intervāla garuma starp klikšķiem: 

Tas notiek ļoti bieži, ja elektroinstalācija nav veikta pareizi saskaņā ar standartiem. Tam var būt vairāki iemesli, bet bieži vien tas ir tāpēc, ka elektrotīklā tiek inducēts atlikušais spriegums, un dažiem no šiem gaismekļiem var rasties problēmas ar to. Risinājums bieži vien ir pievienot vienu komponentu gaismekļu priekšā: slāpējošu kondensatoru, kas palīdzētu produktam noņemt atlikušo spriegumu.

Šis ir polipropilēna kondensators: JFW-100N/310-P10

Mēs vienmēr norādām gaismas plūsmu, kas nāk no gaismekļa.

Lai saglabātu pēdējo iestatīto režīmu, gaismeklis uz brīdi jāatstāj ieslēgts, un pēc siena slēdža izslēgšanas tas atcerēsies pēdējo režīmu.

Uz koka pamatnes ir iespējama uzstādīšana

.

LED sloksnes nav iespējams nomainīt. 

Tas arī nav ieteicams, jo neprofesionāla iejaukšanās var izraisīt darbības traucējumus. 

Šīs ir divas dažādas tehnoloģijas:

Backlit tehnoloģijas (LEXXO) paneļiem ir zemākas ražošanas izmaksas (to konstrukcija ir vienkāršāka), un ir vieglāk sasniegt lielāku gaismas efektivitāti. No otras puses, tie ir augstāki (30 mm pret 10 mm) un tiem ir nedaudz mazāka gaismas izvades vienmērība.

Edgelite tehnoloģiju paneļiem (PROXO) ir augstākas ražošanas izmaksas (runa ir ne tikai par izmantotajiem materiāliem, bet arī par kopējo ražošanas procesu), un to gaismas efektivitāti nosaka materiāls, no kura tiek izgatavota gaismas virzošā plāksne, kas ir gaismekļa daļa, kura praktiski nodrošina pašu LED mikroshēmu izstarotās gaismas plūsmas sadalījumu. Pateicoties to konstrukcijai, tie var būt zemāki un ar labāku izstarotās gaismas vienmērīgumu.

Klientam svarīgs parametrs var būt gaismekļu biezums un iespēja izmantot dažāda veida paneļus, kur plānākus paneļus var iebūvēt, piemēram, ar atsperu palīdzību ģipškartona plāksnēs, ja tos paredzēts piekārt ar tērauda trošu palīdzību. Līdzīgi ir iespējams izmantot arī piestiprināmu rāmi, kas ir tikai 45 mm garš, salīdzinot ar 70 mm garu rāmi, kas nepieciešams paneļiem ar aizmugurējo apgaismojumu.

Ja runa ir par uzstādīšanu klasiskajos rastra griestos, kur biezumam nav nozīmes, mēs noteikti iesakām izmantot LEXXO paneļus tieši iepriekšminēto pozitīvo īpašību dēļ - zemāka cena, augstāka efektivitāte un līdz ar to mazāks enerģijas patēriņš.

Šādu instalēšanu es neiesaku. Mūsu sortimentā nav šo gaismu.

Šīm attiecībām ir tieša proporcionalitāte.

Piemērs: 150 W = 20 000 lūmenu

100 W = aptuveni 13 000 lūmenu

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
novietojums griestiem
gaismekļa veids panelim
stiprinājuma veids iebūvēta
forma kvadrātveida
gaismas krāsa silti balta–vēsi balta
barošana 36 W
IP vērtējums IP20
tālvadības pults
kustību sensors
aptumšošanas funkcija
Citi parametri
izmēri 595 × 595 × 10 mm
korpusa krāsa balts
gaismas plūsma 3 600 lm
kvēlspuldzes nomaiņa 4× 18 W CFL
krāsu temperatūra 2 700–6 000 K
līnija RIVI
spriegums 220–240 V
stara leņķis 90°
stiprinājuma caurums nav norādīts
gaismas avots LED
UGR < 19
korpusa materiāls alumīnija
darbmūžs 30 000 stundu
sensora detektēšanas diapazons bez sensora
krāsu atdeves indekss (CRI) Ra > 80
difuzora materiāls plastmasas (PC)
barošanas avota izejas strāva 900 mA
kategorija EXCLUSIVE
aizsardzība pret mirgošanu
frekvence 50/60 Hz
LGP materiāls PS
strāva 155 mA
gaismas efektivitāte un kvēlspuldzes ekvivalenta jauda 100 lm/W
difuzora veids mikroprizmatisks
jaudas koeficients > 0,9
vannasistabā
virtuvē
dzīvojamā istabā, guļamistabā un bērnistabā
gaitenī un kāpnēs
darbnīcā un garāžā
dārzā un uz balkona
birojā
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti

Saistītie produkti (2)

Tālvadības pults MAXXO LED paneļiem
Leteicamā cena ar PVN
11,90