no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Atstarotāji LED prožektors AGENO, 30 W, melns, neitrāli balts

LED prožektors AGENO, 30 W, melns, neitrāli balts

Pasūtīšanas kods ZS2422
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZS2422
Produkta numurs 1531242200
EAN 8592920104538

Paplašināts saturs

PROFI PLUS prožektori

PROFI PLUS sērijas alumīnija prožektori nodrošina pastāvīgu iekštelpu un āra apgaismojumu rūpnieciskās telpās, izstāžu zālēs, sporta zālēs, noliktavās utt. Par izcilu gaismas efektivitāti rūpējas LED mikroshēmas PHILIPS LUMILEDS. Atstarotāji ir gatavi darboties arī ekstrēmos laikapstākļos. Dažādie modeļi šajā klāstā atšķiras pēc jaudas, gaismas plūsmas un diametra. Varat arī izvēlēties reflektoru ar iebūvētu elektronisko avotu bez mirgošanas vai izmantot plāno aptumšošanu, ko atbalsta visi modeļi, izņemot modeli ZS2412. Lukturu kalpošanas laiks ir lielisks 50 000 stundu, un jūs saņemat garantu piecu gadu garantiju.

 

Jūtams enerģijas ietaupījums

ProFI PLUS prožektoru klāsts nodrošina pastāvīgu apgaismojumu<>iekštelpās un ārā augstākajā līmenī. Ekspluatācijas izmaksas ir arī līdz pat 95 % zemākas salīdzinājumā ar parastajiem metālu halogenīdu un nātrija reflektoriem. Gada ietaupījums var sasniegt desmitiem vai pat simtiem tūkstošu kronu atkarībā no izmantoto reflektoru skaita. Un tas ir pats svarīgākais! PROFI PLUS atstarotāji var izturēt arktiskos apstākļus līdz pat mīnus divdesmit grādiem, pat četrdesmit grādu pēc Celsija tropu temperatūrā. Aiz šīs ārkārtīgās izturības slēpjas ārkārtīgi labi izstrādāts reflektora korpuss, kas izgatavots no strong un izturīga alumīnija.

1. Shockproofapvalks 100% alumīnijs.
2. Antikorozijas pārklājums ļoti izturīgs pārklājums.
3.Spriegumsaizsardzība ar vismaz 6 kV avotu.
4. Polikarbonāta optika 100 % izturīga pret UV stariem.
5. Ūdeni necaurlaidīga silikona blīvīte.
6. Piegādāts ar barošanas vadu 1 m garu
  Derīgs visiem sērijas modeļiem.

Izturība un izturība

ProFI PLUS sērijas atstarotājiem ir īpaši augsta IP65 aizsardzības pakāpe. Tas nozīmē, ka tie droši izturēs pat pastāvīgu lietošanu ārpus telpām. Ūdens tajos neiekļūs pat stiprā lietusgāzē.
ProFI PLUS sērijas atstarotāji ir izturējuši augstas klases testus, kas ir pierādījuši izmantoto materiālu maksimālo izturību pret mehāniskiem bojājumiem IK08.

.

Optimāli apgaismojuma apstākļi

PROFI PLUS sērijas atstarotāji izstaro neitrāli baltu gaismu, kas ir ļoti patīkama. Tā ir vistuvāk dabiskai dienas gaismai. To var atpazīt pēc hromatiskuma temperatūras 4000 K.

Saskaņā ar izmantoto LED tehnoloģiju un izkliedētāja formu prožektors ar atbilstošu intensitāti izgaismo plašu 120° × 90° leņķi. Gaismekļa staru kūlis ir spēcīgs un vienlaikus nodrošina pietiekami platu gaismas leņķi.

Visiem PROFI PLUS sērijas prožektoriem ir nepārtrauktas aptumšošanas funkcija, tāpēc varat paši izvēlēties apgaismojuma intensitāti.

Fotometriskos datus var lejupielādēt www.emos.eu/LDT

.

Regulējama jauda

Izvēlētie PROFI PLUS prožektoru modeļi ļauj četru pakāpju regulēt prožektora jaudu, izmantojot slēdža tapas. Tādējādi tiek samazināts reflektora izstarotais gaismas plūsmas apjoms. Tas ir izdevīgi situācijās, kad šobrīd nav nepieciešams izmantot visu reflektora jaudu. Tas ļauj ietaupīt ne tikai enerģiju, bet arī naudu.

1. Izvēles jauda ZS2462 (50/80/80/100/150 W) un ZS2472 (150/200/230/300 W).

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Mēri ir atrodami pievienotajā dokumentā. 

Prožektoriem nav šīs ieslēgšanas/izslēgšanas pogas.

Pro stmívání reflektorů řady Profi Plus platí následující postup:

1. Odšroubovat krytku
 

 

2. Použít odpovídající průchodku (v prvních sériích nebyla součástí balení, v současné době už by možná v balení být mohla)
3. Připojit stmívací pár vodičů:
a. Fialová +
b. Šedá –