no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Atstarotāji LED prožektors INOVO, 30 W, pelēks, neitrāli balts

LED prožektors INOVO, 30 W, pelēks, neitrāli balts

Pasūtīšanas kods ZS2632
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZS2632
Produkta numurs 1531242632
EAN 8592920105702

Paplašināts saturs

PROFI atstarotāji

Alumīnija atstarotāju sērija PROFI ar gaismas efektivitāti 110 lm/W kombinācijā ar ļoti vienkāršu pieslēgšanu ir visiem uzstādītājiem un hobiju lietotājiem vispopulārākais mūsu klāsta produkts. Atstarotājus var izmantot gan pastāvīgam iekštelpu apgaismojumam, gan arī lielu āra teritoriju apgaismošanai. Tajā pašā laikā atstarotāji ir gatavi darbam arī ekstrēmos laikapstākļos.

Dažādie modeļi no klāsta atšķiras pēc enerģijas patēriņa, gaismas plūsmas un arī diametra. Atstarotāji ir aprīkoti ar iebūvētu elektronisko barošanas avotu bez mirgošanas. Svešekļa kalpošanas laiks ir lielisks 50 000 stundu, un jūs saņemat ilgu piecu gadu garantiju.

Izteikts enerģijas ietaupījums

Profi prožektoru klāsts nodrošina pastāvīgu apgaismojumu iekšpusē un ārpus telpām augstākajā līmenī. Turklāt ekspluatācijas izmaksas ir mazākas līdz pat 95 % salīdzinājumā ar parastajiem metālu halogenīdu un nātrija tvaiku reflektoriem. Gada ietaupījums var sasniegt desmitiem vai pat simtiem tūkstošu kronu atkarībā no izmantoto atstarotāju skaita. PROFI atstarotāju darba temperatūra svārstās no mīnus divdesmit grādiem līdz tropiskajiem četrdesmit grādiem pēc Celsija. Kāpēc PROFI prožektori ir tik populāri klientu vidū? Papildus ievērojamam izmaksu ietaupījumam, izturīgajam dizainam un uzticamībai, tas galvenokārt ir vieglā un ātrā uzstādīšana, pateicoties komplektācijā iekļautajam savienojamajam strāvas kabelim.

1. Stikla difuzors 100% izturīgs pret UV stariem
2.Ūdensizturīgs silikona blīvējums
3. Piegādāts ar barošanas kabeli 0,3 m garš barošanas
    H05RN-F 3 × 1,0 mm² kabelis, kas ir savienots ar savienotāju
Atbilst visiem sērijas modeļiem.

Izturība un uzticamība

Profi atstarotājiem ir ārkārtīgi augsta IP65 aizsardzības pakāpe, tāpēc tie droši izturēs pat intensīvu lietošanu ārpus telpām. Tāpēc ūdens tajos neiekļūs pat stiprā lietusgāzē.

Profi sērijas atstarotāji ir izturējuši prasīgus testus, kas pierādīja izmantoto materiālu maksimālo izturību pret mehāniskiem bojājumiem IK07.

Optimāli apgaismojuma apstākļi

Profi sērijas atstarotāji izstaro neitrālu baltu gaismu, kas ir ļoti patīkama. Tā ir vistuvāk dabiskajai dienas gaismai. To var atpazīt pēc 4000 K hromatiskās temperatūras marķējuma.

Dēļ izmantotās LED tehnoloģijas un izkliedētāja formas prožektors izgaismo plašu 120° leņķi. Gaismekļa staru kūlis ir spēcīgs un tajā pašā laikā nodrošina pietiekami plašu gaismas leņķi.

Fotometriskos datus var lejupielādēt www.emos.eu/LDT

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Savienojums ir ieskrūvēts.

Prožektoriem nav šīs ieslēgšanas/izslēgšanas pogas.

Pro stmívání reflektorů řady Profi Plus platí následující postup:

1. Odšroubovat krytku
 

 

2. Použít odpovídající průchodku (v prvních sériích nebyla součástí balení, v současné době už by možná v balení být mohla)
3. Připojit stmívací pár vodičů:
a. Fialová +
b. Šedá –