no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Atstarotāji LED prožektors INOVO ar kustību sensoru, 10 W, pelēks, neitrāli balts

LED prožektors INOVO ar kustību sensoru, 10 W, pelēks, neitrāli balts

Pasūtīšanas kods ZS2712
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZS2712
Produkta numurs 1531242712
EAN 8592920105801

Paplašināts saturs

PROFI PIR atstarotāji

ProFI PIR sērijas alumīnija atstarotāji ar augstu gaismas efektivitāti apvienojumā ar ļoti vienkāršu pieslēgšanu ir populārs produkts mūsu sortimentā visiem montāžas tehniķiem un hobiju lietotājiem. Prožektorus var izmantot gan pastāvīgai apgaismošanai, gan telpās un ārā lielās platībās. Turklāt PIR diapazons ir aprīkots ar kustības sensoru, kas ļauj sensoram automātiski pārslēgties atbilstoši jutības, krēslas un ieslēgšanās laika iestatījumiem. Atstarotāji ir gatavi darbam arī ekstrēmos laika apstākļos.

Dažādie modeļi šajā klāstā atšķiras pēc jaudas, gaismas plūsmas un arī diametra. Atstarotāji ir aprīkoti ar iebūvētu elektronisko barošanas avotu bez mirgošanas. Svešekļa kalpošanas laiks ir lielisks 50 000 stundu, un jūs saņemat ilgu piecu gadu garantiju.

Jūtams enerģijas ietaupījums

ProFI PIR prožektoru klāsts nodrošina pastāvīguiekšējo un ārējo apgaismojumu augstā līmenī. Turklāt ekspluatācijas izmaksas ir līdz pat 95 % zemākas salīdzinājumā ar parastajiem metālu halogenīdu un nātrija prožektoriem. Gada ietaupījums var sasniegt desmitiem līdz simtiem tūkstošu kronu atkarībā no izmantoto atstarotāju skaita. PROFI PIR atstarotāju darba temperatūra svārstās no mīnus divdesmit grādiem līdz tropiskajiem četrdesmit grādiem pēc Celsija.

Papildus ievērojamam izmaksu ietaupījumam, izturīgai konstrukcijai un uzticamībai to priekšrocība ir arī vienkārša un ātra uzstādīšana, jo īpaši pateicoties komplektā esošajam ieejas kabelim, kas ir savienots ar savienotāju.

1. stikla difuzors 100% izturīgs pret UV stariem
2. ūdensizturīga silikona starplika
3. Izturīgs korpuss100% alumīnijs4. Piegādāts ar ieplūdes kabeli 0,3 m garš ieplūdes
  kabelis H05RN-F 3×1,0 mm², kas ir pabeigts ar savienotāju
5. PIR sensors
 
Varīgs visiem sērijas modeļiem.

Nodrošība un uzticamība

PROFI PIR atstarotājiem ir ārkārtīgi augsta IP65 aizsardzības pakāpe, tāpēc tie droši izturēs pat intensīvu lietošanu ārpus telpām. Tāpēc ūdens tajos neiekļūs pat stiprā lietusgāzē.

ProFI PIR sērijas atstarotāji ir izturējuši ietilpīgus testus, kas pierādīja izmantoto materiālu maksimālo izturību pret mehāniskiem bojājumiem IK06.

Optimāli apgaismojuma apstākļi

PROFI PIR sērijas atstarotāji izstaro neitrālu baltu gaismu, kas ir ļoti patīkama. Tas ir tāpēc, ka tā ir vistuvāk dabiskajai dienas gaismai. To var atpazīt pēc 4000 K hromatiskuma temperatūras marķējuma.

Pateicoties izmantotajai LED tehnoloģijai un izkliedētāja formai, prožektors izgaismo plašu 120° leņķi. Gaismekļa staru kūlis ir spēcīgs un vienlaikus nodrošina pietiekami plašu gaismas leņķi.

PIR kustības sensors ar 10 metru diapazonu rūpējas par lielisku gaismas komfortu un drošību pret zagļiem.

Fotometriskos datus var lejupielādēt www.emos.eu/LDT

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Tas noteikti nav normāli, ka gaismas diodes ir ieslēgtas, kad tās ir izslēgtas. Tomēr tas var notikt ar LED gaismām. Lielākoties tas ir elektroinstalācijas defekts, kad elektroinstalācijā tiek inducēts spriegums, un tas izraisa nelielu LED mikroshēmas spīdēšanu. Tas visbiežāk ir sastopams ar kvēlspuldzēm. Tad klienti jūt, ka kaut kas nav kārtībā, jo parastās spuldzes viņiem nedeva rezultātu. Vienkārši gaismas diodei ir nepieciešams mazāk enerģijas, lai to uzbudinātu, un tad var rasties šī problēma.

Tad kļūdu visvieglāk novērst, izmantojot slāpējošu kondensatoru (LED mirgošanas slāpētāju), ko mēs nepiedāvājam, bet to var viegli atrast gan internetā, gan tradicionālajā elektrotehnikas veikalā.

Ja kondensators nepalīdz, protams, tā var būt arī paša reflektora kļūda. Tad mēs iesakām iesniegt garantijas prasību.

Tā var būt tikai "kļūdaina" instalācija, kurā L ir savienots ar N un N ar L. Ja vadi ir L-L un N-N, tad atstarotājs gaidīšanas režīmā nedeg.

Prožektoriem nav šīs ieslēgšanas/izslēgšanas pogas.

Pro stmívání reflektorů řady Profi Plus platí následující postup:

1. Odšroubovat krytku
 

 

2. Použít odpovídající průchodku (v prvních sériích nebyla součástí balení, v současné době už by možná v balení být mohla)
3. Připojit stmívací pár vodičů:
a. Fialová +
b. Šedá –