no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Spuldzes LED spuldzes LED spuldze GoSmart A60 / E27 / 11 W (75 W) / 1 050 lm / RGB / aptumšojams / Wi-Fi

LED spuldze GoSmart A60 / E27 / 11 W (75 W) / 1 050 lm / RGB / aptumšojams / Wi-Fi

Pasūtīšanas kods ZQW515R
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZQW515R
Produkta numurs 1520503501
EAN 8592920120156

Paplašināts saturs

Pielāgojiet gaismu pēc savām vēlmēm

Vai meklējat veidu, kā labāk koncentrēties mācībām vai darbam? Vai arī vēlaties klusu pēcpusdienu vai vakaru, lai atpūstos pēc saspringtas dienas?

Iztālredzīgā spuldze ir ideāls papildinājums jebkuram mūsdienīgam mājoklim, neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama intensīva balta gaisma darbam vai piesātināta silta gaisma TV skatīšanai vakarā. EMOS GoSmart spuldzes vienmēr pielāgosies jums un mājokļa automatizācijas atslēgu. izveidojiet ar tām gaismas ainas un izmantojiet regulējamo apgaismojumu mājās, sākot ar aptumšošanu un beidzot ar dažādiem gaismas krāsu toņiem.

Izveidojiet patīkamu atmosfēru un piešķiriet savam mājoklim ne tikai kvalitatīvu, bet arī gudru apgaismojumu, kuru ērtāk kontrolēt no jebkuras vietas, izmantojot mobilo ierīci.

Izgudras spuldzes viedam mājoklim

Pielāgojiet mājas apgaismojumu savam garastāvoklim. Ar EMOS GoSmart viedajām spuldzītēm varat izmantot plašu aptumšošanas diapazonu no 10 % līdz pilnīgam spilgtumam 100 % , bet tas vēl nav viss!

Šīs spuldzes ļauj brīvi mainīt gaismas krāsu, vai tā būtu balta krāsu temperatūra (CTT) no 2700 K līdz 6500 K vai izmantot RGB krāsas. Viņš var radīt ideālu atmosfēru katram brīdim - no relaksējošas siltas gaismas, vēsiem toņiem koncentrēšanās palielināšanai līdz dzīvīgiem un jautriem gaismas efektiem. Jūsu apgaismojums kļūst par pielāgojamu mākslinieku, sniedzot bezgalīgas iespējas jūsu personīgajai radošajai izpausmei.

 

Izveidojiet savus scenārijus

Iedomājieties viedo spuldzīti, kas ļauj veidot dažādas apgaismojuma ainas atkarībā no veicamās darbības. Vēlaties lasīt? Vienkārši izvēlieties patīkamu un maigu apgaismojumu, kas garantēs jums ideālus apstākļus, lai iegrimtu grāmatu pasaulē. Strādāt? Spuldzīte radīs spilgtāku gaismu, kas palīdzēs jums saglabāt koncentrēšanos un viegli veikt uzdevumus. EMOS GoSmart spuldzes var pielāgoties jūsu vajadzībām neatkarīgi no tā, vai esat vakara grāmatu tārps, aizrautīgs darba ņēmējs vai mūzikas un izklaides cienītājs.

Jūs varat grupēt spuldzi ar citām viedajām spuldzēm un sinhronizēt apgaismojuma atmosfēru visā dzīvojamā istabā, lai radītu vēlamo efektu.

Veicat mājās deju ballīti vai ballīti ar draugiem? Spuldzīte var reaģēt arī uz mūziku un balsi un var sinhronizēt savu gaismu mūzikas ritmā , lai radītu elpu aizraujošu atmosfēru.

Funkcijas veselībai un komfortam

Vai jums ir nepieciešams noteikt laiku, kad spuldzei jābūt ieslēgtai vai izslēgtai? Vai jūs sekojat līdzi savam diennakts ciklam un veselīgam miega režīmam? Viedās spuldzes ir gatavas jums palīdzēt to izdarīt.

Noregulējiet taimeri un nosakiet, cik ilgi vēlaties, lai spuldze būtu ieslēgta. Tad, izmantojot plānošanas funkciju, tā automātiski izslēgsies vai ieslēgsies atbilstoši jūsu vēlmēm.

četri iepriekš iestatīti režīmi - 1) rīta, 2) rīta, 3) pēcpusdienas un 4) vakara, regulē spuldzes spīdēšanas intensitāti un krāsu un palīdz pielāgoties jūsu cirkādiskajam ritmam, veicinot vienmērīgu un atjaunojošu miegu.

Kad izslēgsiet gaismu, lampa atceras pēdējo izmantoto gaismas krāsu , pateicoties iebūvētajai atmiņai. Pat tad, ja pārtrūkst strāvas padeve, tā automātiski atgriežas pie rūpnīcas iestatījumiem, lai jums nebūtu jātiek galā ar atkārtotu konfigurēšanu.

Visās versijās

EmOS GoSmart spuldzes ir pieejamas dažādos izmēros un formās kā klasiskā A60 spuldze, eleganta svece vai praktiskā MR16 spuldze. Varat izvēlēties starp ligzdām E27, E14,, kas ir iecienītas, piemēram, lampām, vai GU10 punktveida apgaismojumam.

Komentēt, lai kādu versiju jūs izvēlētos, visas spuldzes ir aprīkotas ar piena difuzoru, kas nodrošina izkliedētu un patīkamu apgaismojumu jūsu mājās.

Pareiza uzstādīšana un WiFi protokols

EmOS GoSmart viedās spuldzes ir viegli uzstādīt. Izstādiet tās gaismekļos, savienojiet ar EMOS GoSmart mobilo lietotni, kas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmām, un pievienojiet tās mājas WIFI tīklam. Pateicoties Amazon Alexa un Google Assistant saderībai, varat izmantot arī balss vadību.

Programmā varat viegli vadīt spuldzes burtiski no jebkuras vietas. Izejat no mājām un aizmirstat izslēgt apgaismojumu? Nekādu problēmu! Vienkārši izslēdziet mājas apgaismojumu attālināti lietotnē. Taupiet savu maku un vidi.

 


 

Integrācija ar EMOS GoSmart un TUYA

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm.Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi, un velti sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
ligzda (spuldzes turētājs) E27
gaismas krāsa RGB
kvēlspuldzes nomaiņa 75 W
barošana 11 W
gaismas plūsma #
Citi parametri
izmēri 60 × 60 × 125 mm
līnija GoSmart
aptumšojams
forma A60
krāsu temperatūra 2 700–6 500 K
spriegums 230 V/50 Hz
stara leņķis 200°
krāsu atdeves indekss (CRI) 80
energoefektivitātes klase F (sievišķais)
darbmūžs 20 000 stundas
tehnoloģija LED
mikroshēmu skaits nav norādīts
mikroshēmu veids SMD
jaudas koeficients 0,58
ieslēgšanas ciklu skaits 15 000
gaismas efektivitāte un kvēlspuldzes ekvivalenta jauda 95 lm/W
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili