no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Spuldzes LED spuldzes LED spuldze True Light Mini Globe / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / silti balta

LED spuldze True Light Mini Globe / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / silti balta

Pasūtīšanas kods ZQ1225
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods ZQ1225
Produkta numurs 1525731221
EAN 8592920106525

Paplašināts saturs

<

 ĪSTAS LIGHT spuldzes tavam veselīgam dzīvesveidam

Vai tu cenšies pozitīvi ietekmēt savu un savu tuvinieku veselību, piekopjot veselīgu dzīvesveidu? Vai tev ir atbildīga attieksme pret savu veselību un tu atbalsti visu, kas tai nāk par labu un novērš negatīvo ietekmi? Tad mēs esam sagatavojuši unikālu LED spuldžu TRUE LIGHT klāstu. LED spuldzes TRUE LIGHT mazina izstaroto zilo gaismu, pateicoties īpašam Bridgelux Thrive mikroshēmai. Plašais pieejamo modeļu klāsts atradīs pielietojumu visās jūsu mājas vai dzīvokļa daļās. Jūs varat izvēlēties no dažādiem pieejamajiem tipiem siltā un neitrālā baltā krāsā.  

 

Modré světlo: Vai tā palīdz vai kaitē?

Zilā gaisma pati par sevi nav kaitīga. Tā ir gaismas sastāvdaļa, kas ir arī dienas gaismā. Cilvēka bioritmu regulē dienas gaisma, un tas darbojas pēc līdzsvara principa, kad organisms ir pakļauts zilajai gaismai, un nakts, kad tas nav pakļauts zilajai gaismai. Telpā nakts laikā izdalās divi svarīgi hormoni, kas ietekmē šī bioritma darbību - melatonīns un serotonīns.

Klasisko spuldžu krāsu spektrs

Klasiskās LED spuldzes ir populārs un ļoti ekonomisks apgaismojuma avots. Tu gaisma nav kaitīga cilvēka organismam. Ja vēlaties samazināt zilās gaismas ietekmi uz savu ķermeni mājās, iesakām vismaz 1,5 stundas pirms gulētiešanas pārtraukt skatīties televizoru, datora monitoru un mobilo tālruni.

<

LED TRUE LIGHT spuldžu krāsu spektrs

LED TRUE LIGHT spuldzes samazina zilās gaismas izstarošanu un veicina cilvēka bioritma stabilizēšanu. Tās veicina miega hormona melatonīna, kas palīdz organismam atjaunoties, pareizu ražošanu. TRUE LIGHT LED spuldzes uz objektiem izstaro gaismu dabiski un bez neviena krāsu izkropļojuma.

<

Spēsiet labāk ar TRUE LIGHT

TRUE LIGHT LED spuldze izstaro silti baltu gaismu (2 700K) ir ideāli piemērots vietām, kur vēlaties atpūsties, lasīt grāmatu vai atpūsties pēc smagas dienas. Tas ir īpaši piemērots guļamistabām, ziemas dārziem, ēdamistabām utt. Samazinātais zilās un zaļās sastāvdaļas starojums dabiski veicina melatonīna veidošanos, un Jūs viegli aizmigsiet un pēc tam mierīgi un nepārtraukti gulēsiet līdz rītam. Mēs iesakām to lietot deviņdesmit minūtes pirms miega. Miega kvalitāte un daudzums ietekmē mūsu veselību un dzīves ilgumu

<

 Ar TRUE LIGHT jūs paliksiet modri

LED spuldzes TRUE LIGHT in neitrāli balta (4 000 K) konstrukcija ar apspiestu zilu gaismas komponentu nodrošina mazāku acu nogurumu nekā standarta LED spuldzes. Patbalsta smadzeņu kognitīvās funkcijas, lai palīdzētu labāk koncentrēties. Lieliski piemērots bērnu istabai, birojam, virtuvei un visur, kur nepieciešama augsta darba slodze, spēja ātri reaģēt, mācīties un saprast. Zilo un zaļo komponentu samazināšana pozitīvi ietekmē Serotonīna jeb laimes hormona, kas ietekmē mūsu domāšanu, radošumu, veiktspēju un spēju koncentrēties, veidošanos. Tās trūkums izraisa tumsu, nogurumu, samazinātu aktivitāti vai pat sliktāku redzes asumu.

Atpūtas kā sapnī ar TRUE LIGHT

Visas TRUE LIGHT LED spuldzes atbilst stingriem kritērijiem, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību un komfortu jūsu acīm. Flicker-free funkcija samazina mirgošanu un garantē komfortu jūsu redzei. Viss, ko izgaismos TRUE LIGHT LED spuldzes, būs redzams reālās krāsās un bez neviena izkropļojuma, pateicoties augstajam krāsu atveidošanas indeksam CRI>94, kas piemīt šīm modernajām un veselīgajām spuldzēm.

Dēļ plašā ligzdu klāsta jūs varat izvietot gaismu gandrīz jebkurā mājoklī. Augstais 30 000 stundu kalpošanas laiks padara to par lielisku risinājumu prasīgiem lietotājiem.

Ja rūpējaties par veselīgu dzīvesveidu, TRUE LIGHT LED spuldžu klāsts ir īstais risinājums tieši jums.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
ligzda (spuldzes turētājs) E14
gaismas krāsa silti balta
kvēlspuldzes nomaiņa 40 W
barošana 4,2 W
gaismas plūsma 470 lm
Citi parametri
izmēri 78 × 45 × 45 mm
līnija TRUE LIGHT
aptumšojams
forma MINI GLOBE
krāsu temperatūra 2 700 K
spriegums 230 V/50 Hz
stara leņķis 200°
krāsu atdeves indekss (CRI) 94
energoefektivitātes klase E
darbmūžs 30 000 stundu
tehnoloģija LED
mikroshēmu skaits 18
mikroshēmu veids SMD
jaudas koeficients 0.50
ieslēgšanas ciklu skaits 25 000
gaismas efektivitāte un kvēlspuldzes ekvivalenta jauda 112 lm/W
garantijas periods 3 gadi
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai