no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Lukturīši un lukturi Uzlādējami LED rokas lukturīši LED uzlādējams plastmasas lukturītis P3213, 150 lm

LED uzlādējams plastmasas lukturītis P3213, 150 lm

Pasūtīšanas kods P3213
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P3213
Produkta numurs 1440004907
EAN 8592920125540

Paplašināts saturs

Uzticams palīgs

Jaudīgais lukturītis ar 110 lūmenu un 150 metru diapazonu nodrošina optimālu apgaismojumu jebkurā situācijā. Pateicoties četriem apgaismojuma režīmiem, jūs varat elastīgi pielāgot gaismas intensitāti atbilstoši savām vajadzībām vai apkārtējai videi. Ar diviem dažādiem gaismas avotiem varat izvēlēties starp attāluma vai tuvuma gaismu vai izmantot brīdinājuma signālu.

Lielā uzlāde

Lai ērti uzlādētu lukturīti, varat izmantot Micro USB-B kabeli, kas iekļauts komplektācijā. Jūs varat viegli uzlādēt lukturīti, pievienojot kabeli piemērotam USB barošanas avotam, piemēram, datoram, lādētājam vai barošanas bankai. USB uzlāde nodrošina ērtāku un ātrāku lukturīša uzlādi pēc vajadzības.

 

 

Izmantojums ir vienkāršs

Intuitīva gaismas vadība ir būtiska, pateicoties pogas ar sarkanā un zaļā apgaismojuma kombināciju. Šī dizaina inovācija nodrošina vieglu gaismas režīmu vadību pat dažādos apgaismojuma apstākļos. Pogas sarkanais un zaļais izgaismojums kalpo arī kā signāls vai norāde par lukturīša akumulatora uzlādes līmeni, kas piešķir papildu praktiskuma līmeni ikdienas lietošanai. Šī funkcija ļauj lietotājiem ērti un vienkārši kontrolēt lukturīša gaismas funkcijas un bez problēmām pielāgot gaismu konkrētām vajadzībām.

Spīdums

Zibspuldzē izmantota LED un COB LED (Chip-on-Board) tehnoloģiju kombinācija, kas nodrošina optimālu gaismas izvadi. LED un COB LED tehnoloģijas darbojas kopā, lai panāktu efektīvu apgaismojumu. Praksē tas nozīmē, ka LED gaisma izstaro šauru gaismas konusu, kas palīdz apgaismot ainavu lielā attālumā uz priekšu, savukārt COB LED nodrošina plašāku gaismas avotu, bet īsākā attālumā. Tāpēc varat rēķināties, ka ar šo lūmenu kombināciju vienmēr iegūsiet vēlamo gaismas režīmu.

 

Izlaidīgs korpuss

Zibspuldzes korpuss ir izstrādāts tā, lai tas būtu pret triecienizturīgs un ūdensizturīgs un atbilstu IP44. Šī specifikācija nozīmē, ka lukturītis spēj izturēt ārējās iedarbības un ir aizsargāts pret nelielu cietu daļiņu, piemēram, putekļu un netīrumu, iekļūšanu. Vienlaikus tas spēj izturēt ūdens šļakatas no jebkura virziena, kas palielina tā izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Pateicoties šādai konstrukcijai, lukturīti var droši lietot arī grūtākos apstākļos. Tādējādi izturīgais lukturīša korpuss palīdz dažādās āra aktivitātēs vai industriālā vidē, kur bieži vien tiek izvirzītas augstas prasības attiecībā uz ierīces izturību un uzticamību.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
strāvas padeve Li-Ion 18650
apgaismojuma režīmu skaits 150 lm
maksimālais stara attālums 150 m
Citi parametri
baterijas iekļautas
uzlāde
bateriju veids 1 200 mAh/3,7 V
fokuss
ūdensnecaurlaidība IP44
materiāls plastmasas
degšanas laiks 2–4,5 h
dati par darbības ilgumu LED 100% - 4 h, LED 50% - 4,5 h, COB LED 100% - 2 h
uzlādes laiks 2 h
triecienizturība
krāsa melns
gaismas plūsma #
gaismas avots LED + COB LED
stara attālums LED 100 % – 150 m, LED 50 % – 130 m, COB LED 100 % – 15 m
apgaismojuma režīmu skaits 4
strāvas savienotāja veids micro USB B
LED indikācija par akumulatora stāvokli nav norādīts
režīmi LED 100%, LED 50%, LED - mirgojošs, COB LED 100
LED indikācija par uzlādes procesu
piederumi #
īpašas funkcijas baterijas aizsardzība
funkcijas nav norādīts
svars 80 g
garantijas periods 2 gadi
izmēri 130 × 35 × 35 mm
iepakojums nav norādīts
zīmols EMOS