no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Ziemassvētku apgaismojums Ziemassvētku nano ķēdes LED Ziemassvētku nano virtene, sudr., 1,9 m, 2x AA, liet. iekšt., daudzkrās., ar taimeru

LED Ziemassvētku nano virtene, sudr., 1,9 m, 2x AA, liet. iekšt., daudzkrās., ar taimeru

Pasūtīšanas kods D3AM04
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods D3AM04
Produkta numurs 1550034003
EAN 8592920095324

Paplašināts saturs

<

Baterijas NANO ķēdīte

Baterijas NANO Ziemassvētku ķēdītes ir acīmredzama izvēle mājīgas atmosfēras radīšanai dažādos svētku gadījumos, kad nevēlaties, lai kopējo dekorācijas iespaidu traucētu elektrības vads. Pateicoties smalkai stieplei, ķēdes vieglās daļas skaisti izceļas, un tās var izmantot dažādu interjera daļu, tostarp svētku galda, rotāšanai. Īpaši plāno vadiņu var saliekt pēc savām vēlmēm, un gaismiņas var aptīt apkārt Adventes vainagam vai iecienītai statuelei uz plaukta. Ķēde nodrošinās arī stilīgu rotājumu un patīkamu apgaismojumu, kad ievietota burkā vai laternā. NANO Ziemassvētku ķēde ir aprīkota ar bateriju kārbu ar slēdzi un taimeri, kas nodrošina, ka pēc ieslēgšanas ķēde iedeg 6 stundas, tad izslēdzas un pēc 18 stundām atkal iedegas.

 

Elegantā NANO sērija

Elegantās NANO LED ķēdes no EMOS ir pieejamas vairākās formās - uguņošana, klasiskās ķēdes, klasteri un aizkari. Dēļ smalkās, ultrautainās stieples, ķēdes vieglās daļas skaisti izceļas un var tikt izmantotas dažādu interjera daļu, tostarp svētku galda, dekorēšanai. Vara vadu var izlocīt pēc savām vēlmēm, un gaismiņas var aptīt, piemēram, adventes vainagu vai jūsu mīļāko skulptūru uz plaukta. Ķēde nodrošinās arī stilīgu rotājumu un patīkamu apgaismojumu, kad ievietota burkā vai laternā.

Universālās NANO gaismas ir acīmredzama izvēle jaukas atmosfēras radīšanai dažādos svētku pasākumos.

Izveidojiet pareizo atmosfēru!

Ne tikai Ziemassvētku eglītes izgaismošanai mēs piedāvājam neskaitāmas LED ķēdes ar EMOS zīmolu, kas izceļas ar zemu enerģijas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Varat izvēlēties tikai iekštelpās (IP20), tikai ārpus telpām (IP44) vai ar akumulatoru darbināmas virtenes, kas ir ideāli piemērotas dekorēšanai vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Ir pieejamas četras LED gaismas ķēdes, kas atšķiras pēc LED izmēra un formas - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Izšķirošie kritēriji pareizās ķēdes izvēlei ir tās garums, gaismas diodu skaits un gaismas krāsa.

.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
produkts #
gaismas krāsa daudzkrāsaina
izmēri 1,9 m
funkcija degošs
forma nano
Citi parametri
izmantošana iekštelpās
taimers
tālvadības pults
strāvas padeves veids baterija 2× AA (nav iekļauts)
LED skaits 20
LED sprauga 10 cm
LED izmērs 3 mm (nano)
strāvas padeves līnijas garums 0,5 m
eglītes augstumam nav norādīts
kabeļa krāsa sudraba
barošana 1 W
strāvas padeve nav norādīts
izejas spriegums 3 V līdzstrāva
savienojamība
IP vērtējums IP20
darbmūžs 10 000 stundas
materiāls metāla
garantijas periods 2 gadi
iepakojums 1 gab. kastē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai