no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Laika stacijas un modinātāji Meteoroloģiskās stacijas Mājas bezvadu meteoroloģiskā stacija E0352

Mājas bezvadu meteoroloģiskā stacija E0352

Pasūtīšanas kods E0352
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods E0352
Produkta numurs 2606166000
EAN 8592920090039

Paplašināts saturs

Digitālā meteoroloģiskā stacija E0352

Kāda ir pašreizējā temperatūra iekšpusē vai ārpusē? Uz šiem jautājumiem var atbildēt ar šo meteoroloģisko staciju, kas ir ideāli piemērota gan iekštelpu, gan āra klimata uzraudzībai. Tā ļauj viegli uzzināt, kāda ir temperatūra vai mitrums gan ārā, gan iekšpusē. Ar divām AAA baterijām stacijai un divām AA baterijām sensoram jums ir iespēja brīvi izvietot meteoroloģisko staciju un sensorus līdz 30 metru attālumā vienu no otra. Varat pieslēgt līdz 3 bezvadu sensoriem.

Ideāls pārskats par pašreizējo temperatūru

S iekšējās un āra temperatūras tendencēm un laika prognozi varat labāk plānot savas aktivitātes brīvā dabā, lai jums netraucētu negaidīts lietus vai vētra.Stacija prognozēs laikapstākļus nākamajām 12 līdz 24 stundām diapazonā līdz 20 kilometriem. Ierīces displejā var redzēt arī pašreizējo mēness fāzi.

Multifunkcionāla lietošana

Vē laika staciju var izmantot arī kā pulksteņa pulksteņa pulti. Turklāt varat iestatīt brīdinātāju, lai no rīta pieceltos. Ja jums vienmēr gribas kādu laiku pagulēt gultā vai baidāties aizmigt, varat izmantot pastiprinātas modināšanas funkciju. Trauksmes signālu var atlikt par 5 līdz 60 minūtēm. Ļoti populāra ir arī DCF (automātiskā laika iestatīšanas) funkcija. Laiku var iestatīt 12 vai 24 stundu formātā.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Izcelsmes sensoru varat aizstāt ar E05018 sensoru, kas ir tāds pats kā iepakojumā, vai arī varat izmantot E0129 sensoru, kas ir pilnībā saderīgs ar meteoroloģisko staciju.

Diemžēl, ja stacijā nav pogas SNOOZE/LIGHT - nav iespējas iedegties tumsā.

Ierīcei nav pastāvīga fona apgaismojuma. Pēc neaktivitātes perioda displejs netiek izslēgts.

Mēģiniet nomainīt baterijas (tikai sārmainas), atiestatīt ierīci, atkārtoti savienot pāri un, iespējams, citā telpā (savienošana pāri notiek automātiski 3 minūšu laikā). Tādējādi, mūsuprāt, tika uztverts vēl viens sensors. Termometra vai sensora attālumam no traucējošiem avotiem, piemēram, datora monitora vai televizora, jābūt vismaz 2 metri. Pārbaudiet, vai termometrs vai sensors neatrodas metāla priekšmetu tuvumā.

HH ziņojums norāda uz temperatūras mērījumu ārpus maksimālā diapazona. LL vai LO ziņojums ir ārpus zemākā diapazona - tas var būt ārējā sensora bojājums. Ja pēc bateriju nomaiņas šī parādība joprojām rodas, ieteicams iesniegt sūdzību.

Diemžēl ar katru meteoroloģisko staciju/termometru vienmēr ir zināmas atšķirības temperatūras un mitruma mērījumu precizitātē. Ja vēlaties 100 % precīzu ierīci, iesaku izmantot kalibrētu termometru, kas profesionāli kalibrēts ik pēc 2 gadiem.

Ieteicam sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

.
Sensoriem parasti ir IP44 kategorija, kas ir aizsargāta pret ūdens šļakatām (lietus). Tomēr vienmēr ir labāk, ja sensors ir pārklāts ar kādu jumtiņu.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), pārbaudiet polaritāti, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet sensoru uz metāla konstrukcijām (palodzēm) / 4. Iesakām rūpīgi izlasīt instrukciju un ievērot tās.
Ja instrumentu darbina tikai ar baterijām, displejs pēc brīža būs tukšs (dati nav redzami, ir jānospiež SNOOZE/LIGHT poga) vai arī displejs būs mazāk salasāms, jo zemāks būs akumulatora sprieguma līmenis. Turklāt nav iespējams aktivizēt pastāvīgo aizmugures apgaismojuma režīmu. Ja tiek pievadīts strāvas avots, displeja aizmugurējais apgaismojums automātiski tiek iestatīts uz pastāvīgu. Atkārtoti nospiežot pogu SNOOZE/LIGHT, var iestatīt 4 fona apgaismojuma režīmus (izslēgts - maksimālais līmenis - vidējs līmenis - zems līmenis). Ievietotās baterijas kalpo tikai kā mērījumu vai iestatīto datu dublējums. Ja baterijas nav ievietotas un strāvas padeve ir atvienota, visi dati tiks zaudēti.

Taima iestatīšana, izmantojot DCF, ir aprakstīta rokasgrāmatā. Ja sākotnējā instalācijā neizdodas uztvert DCF signālu, mēģiniet mainīt DCF signālu saņemošā sensora atrašanās vietu. Tā kā DCF signāla pārraidi var ietekmēt pašreizējie laikapstākļi, iesaku iestatīt laiku manuāli, un pulkstenis tiks iestatīts uz precīzu laiku, kad tiks saņemts DCF. DCF signāls ir visspēcīgākais "raidīšanas klusuma" laikā, t. i., no plkst. 2 līdz 3 naktī. DCF raidītājs atrodas Vācijā, tāpēc varat mēģināt iestatīt virzienu uz rietumiem.
Jūs varat mēģināt novietot staciju pēc iespējas tuvāk logam.
Bet ja dzīvojat blīvi apbūvētā rajonā, kur ir traucējumi no citām elektroierīcēm, diemžēl DCF signālu var vispār neuztvert.

DCF uztveršana tiek aktivizēta automātiski. To nevar aktivizēt vai deaktivizēt manuāli.
Ziemeļu pusē, ārpus tiešiem saules stariem.
Jā, varat. Mēs iesakām filtrēt meteoroloģiskās stacijas ar parametru Pastāvīgs aizmugures apgaismojums = JĀ.

Tie ir: 

E5018

E5059

E8835

Jā, varat. Dažus izstrādājumus var piekārt, citus var uzstādīt. Mēs iesakām filtrēt tos ar parametru - sienas iekārta = JĀ.
Spiediena kritumu vai palielinājumu augstuma iestatīšanas laikā, iespējams, izraisīja stacijas algoritms un tās sākotnējā slodze. Lai veiktu visprecīzākos spiediena mērījumus, ir nepieciešams 24 stundu stabils stāvoklis.

Mums nav pieejams GSM produkts. Ja jūs varētu nodrošināt wifi savienojumu, ir iespējams izmantot izstrādājumu E5059.
Izvads nonāk mobilajā tālrunī, izmantojot lietotni. To var arī eksportēt no lietotnes uz e-pastu.

Pamatojoties uz atmosfēras spiedienu.

Tas ir atkarīgs no sensora atrašanās vietas. Ja tas ir novietots ārā, tas uztver tikai āra temperatūru. Iekštelpu temperatūru nosaka pati meteoroloģiskā stacija.

No nav redzams, jo tas rāda NOV, skat. rokasgrāmatu.

Atveidojums nozīmē, ka kontūra nav redzama meteoroloģiskajā stacijā, tāpēc mēness fāze, šķiet, ir pazudusi.


Lielākajā daļā sensoru blīve netiek izmantota, tā ir konstruēta tā, lai tā nebūtu nepieciešama. Tas tiek veidots kā rieva, kurā iestrādā pretslīdēšanas līdzekli.

Pavisam vēlams, lai sensors atrastos zem loga palodzes, zem jumtiņa, lai novērstu tiešu lietus vai sniega nokrišanu.

Ja starpība ir lielāka par 2 °C, jūs varat iesniegt pretenziju vai atgriezt to 14 dienu laikā, ja iegādājaties to veikalā.
Bet katrai meteoroloģiskajai stacijai ir precizitāte ±2 °C vai vairāk.
Ja vēlaties 100 % precīzus rādījumus, jums būtu regulāri jākalibrē katrs sensors un stacija (maksas pakalpojums). Šajā gadījumā iesakām sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

Diemžēl mūsu meteoroloģiskās stacijas nespēj ar signālu brīdināt par mitrumu.

Urīci var izmantot/izslēgt. Ja visu sensoru izvietojat ārā, tas mēra āra temperatūru un mitrumu. Ja atstājat sensoru telpā un caur logu izvadāt vadu ārā, tas mērīs ārējo temperatūru, bet iekšpusē - mitrumu.
Vads ir temperatūras zonde, un, ja to pārgriežat vai citādi bojājat, tas pārtrauks mērīt temperatūru.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
maiņstrāvas (AC) adapters
iespējams papildu sensors #
sensora diapazons až 30 m
barometrs
ekrāna izmērs 50 × 81 mm
projicēšana
Citi parametri
iespēja uzstādīt pie sienas
vada zonde sensoram
āra temperatūra #
āra gaisa mitrums #
laikapstākļu prognozēšana
pulkstenis DCF (radiovadāms pulkstenis)
min. un maks. temperatūra
pastāvīgs apgaismojums
mēness fāze
datums
spiediena tendences
versija bezvadu
stacijas jauda 2 × 1,5 V AAA (nav iekļauts komplektācijā)
kalendārs
iekštelpu temperatūra #
lietusmērs
temperatūras tendences
displejs ar LED apgaismojumu
augstuma regulēšana
displejs ar krāsu apgaismojumu (Black Mask)
12/24 stundu laika formāts
sensora jauda 2 × 1,5 V AA (nav iekļauts komplektācijā)
modinātājpulkstenis
iekštelpu gaisa mitrums #
anemometrs
temperatūras brīdinājums
produkts #
laika zonas
snaudas režīms
displejs ar elektronisku apgaismojumu
iespēja iestatīt temperatūras mērvienību °C/°F °C/°F
raidīšanas frekvence 433 MHz
sensora izmērs 21 × 38 × 100 mm
galvenās konstrukcijas izmērs 23 × 76 × 126 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai