no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Laika stacijas un modinātāji Meteoroloģiskās stacijas Mājas bezvadu meteoroloģiskā stacija E5080

Mājas bezvadu meteoroloģiskā stacija E5080

Pasūtīšanas kods E5080
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods E5080
Produkta numurs 2606169000
EAN 8592920104125

Paplašināts saturs

<

Kā saņemt laika prognozi? Stilīgi un pārskatāmi

Mazie sienas termometri, kas karājas pie loga, ir pagātne! Mūsdienu meteoroloģiskās stacijas ne tikai norāda pašreizējo temperatūru, bet arī daudz vairāk. Pateicoties E5080 Imājas bezvadu meteoroloģiskajai stacijai, jums vairs nav no rīta pirms došanās uz darbu jāpārbauda debesis un jāmēģina uzminēt, kādi laikapstākļi būs dienas laikā. Tikai viens skatiens uz displeju, un jūs to uzzināsiet! Saprotams visu pamatmainīgo lielumu mērījums (temperatūra, mitrums, spiediens). Meteoroloģiskā stacija mēra āra temperatūru no -40 °C līdz +70 °C un iekštelpu temperatūru no -10 °C līdz +50 °C ar 0,1 °C izšķirtspēju. Nāciet un uzziniet, ko vēl spēj mājas bezvadu stacija.

Ideāls pārskats par laikapstākļiem jebkurā vietā un laikā

Kur vislabāk noderēs bezvadu meteoroloģiskā stacija? Protams, vislabāk meteoroloģisko staciju novietot tur, kur tā būs labi redzama, īpaši pirms došanās prom no mājas. Tāpēc ir praktiski to piekārt pie sienas, piemēram, pie ieejas durvīm. Tāpat meteoroloģisko staciju var novietot uz galda, piemēram, blakus televizoram vai uz plaukta virtuvē. Meteoroloģisko staciju var ērti novietot arī uz naktsgaldiņa, kur var izmantot citas tās funkcijas, piemēram, modinātāja pulksteni, kalendāru u. c.

Plašs skata leņķis ar Komforta skata funkciju nodrošina pārskatu par pašreizējo temperatūru un citām noderīgām vērtībām gandrīz no jebkuras vietas.

<

Meteoroloģiskā stacija, uz kuru patīkami skatīties

Elegants dizains ar lielu, viegli nolasāmu displeju jūs pārliecinās no pirmā acu uzmetiena. Bezvadu meteoroloģiskā stacija iederas jebkurā telpā, un jums nav jāuztraucas, ka tā novērsīs jūsu uzmanību. Gluži pretēji! precīzais dizains un izgaismotais LCD displejs šo modeli paceļ jaunā līmenī un padara to ne tikai par praktisku palīgu, bet arī par interesantu aksesuāru.

Vē laika prognoze rokas stiepiena attālumā

Mūsdienu meteoroloģiskās stacijas jau regulāri piedāvā laika prognozi, un E5080 noteikti nav izņēmums. Bezvadu mājas stacija piedāvā laika prognozi dažu stundu laikā. Meteoroloģiskā stacija ietver arī temperatūras un relatīvā mitruma tendenču indikatoru.

Meteoroloģiskā stacija ietver ārpuses sensoru, ko var novietot līdz pat 50 metru attālumā. Bet tas vēl nav viss! Vajadzības gadījumā meteoroloģiskajai stacijai var pieslēgt 3 sensorus, lai jūs varētu iegūt pārskatu par temperatūru ne tikai visā īpašumā, bet arī pagrabā, garāžā utt. Neapšaubāmi noderīgs ir mitruma mērītājs, kas ar izšķirtspēju 1 % mēra āra mitrumu no 20 % līdz 95 % relatīvā mitruma, bet iekštelpu mitrumu - no 1 % līdz 99 % relatīvā mitruma. Barometrs tad piedāvā informāciju par atmosfēras spiedienu.

<

Izpētiet par citām noderīgām funkcijām

Ko vēl piedāvā bezvadu mājas meteoroloģiskā stacija E5080? Jūs atradīsiet, piemēram, brīdinātāju, kuru ir ļoti viegli ieslēgt. Ir arī laika zonas un datuma iestatīšanas iespēja.

Ir ļoti noderīga DCF funkcija (automātiskā laika iestatīšana). Pateicoties DFC signāla kontrolei, pulkstenis rāda vienmēr precīzu laiku, nav nepieciešams neko papildus regulēt, pat pārejot uz vasaras vai ziemas laiku.

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Jā, šāda uzstādīšana ir iespējama.

Stācija pīkstēs tikai tad, kad būs ievietotas baterijas.

Pārbaudiet bateriju kontaktus, lai pārliecinātos, ka visas baterijas ir stingri piestiprinātas.

Pieteicam arī pārbaudīt, vai sensors ir savienots ar pareizo kanālu (sensors Nr. 1 ar 1. kanālu)

Ieteicam atgriezt izstrādājumu.

Temperatūras sensora vads ir 1 m garš.

Ierīce mēra iekštelpu temperatūru un mitrumu (INDOOR lauks), āra temperatūru un mitrumu (OUTDOOR lauks). Var pieslēgt līdz 3 āra sensoriem.

Mēģiniet nomainīt baterijas (tikai sārmainas), atiestatīt ierīci, atkārtoti savienot pāri un, iespējams, citā telpā (savienošana pāri notiek automātiski 3 minūšu laikā). Tādējādi, mūsuprāt, tika uztverts vēl viens sensors. Termometra vai sensora attālumam no traucējošiem avotiem, piemēram, datora monitora vai televizora, jābūt vismaz 2 metri. Pārbaudiet, vai termometrs vai sensors neatrodas metāla priekšmetu tuvumā.

HH ziņojums norāda uz temperatūras mērījumu ārpus maksimālā diapazona. LL vai LO ziņojums ir ārpus zemākā diapazona - tas var būt ārējā sensora bojājums. Ja pēc bateriju nomaiņas šī parādība joprojām rodas, ieteicams iesniegt sūdzību.

Diemžēl ar katru meteoroloģisko staciju/termometru vienmēr ir zināmas atšķirības temperatūras un mitruma mērījumu precizitātē. Ja vēlaties 100 % precīzu ierīci, iesaku izmantot kalibrētu termometru, kas profesionāli kalibrēts ik pēc 2 gadiem.

Ieteicam sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

.
Sensoriem parasti ir IP44 kategorija, kas ir aizsargāta pret ūdens šļakatām (lietus). Tomēr vienmēr ir labāk, ja sensors ir pārklāts ar kādu jumtiņu.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), pārbaudiet polaritāti, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet sensoru uz metāla konstrukcijām (palodzēm) / 4. Iesakām rūpīgi izlasīt instrukciju un ievērot tās.
Ja instrumentu darbina tikai ar baterijām, displejs pēc brīža būs tukšs (dati nav redzami, ir jānospiež SNOOZE/LIGHT poga) vai arī displejs būs mazāk salasāms, jo zemāks būs akumulatora sprieguma līmenis. Turklāt nav iespējams aktivizēt pastāvīgo aizmugures apgaismojuma režīmu. Ja tiek pievadīts strāvas avots, displeja aizmugurējais apgaismojums automātiski tiek iestatīts uz pastāvīgu. Atkārtoti nospiežot pogu SNOOZE/LIGHT, var iestatīt 4 fona apgaismojuma režīmus (izslēgts - maksimālais līmenis - vidējs līmenis - zems līmenis). Ievietotās baterijas kalpo tikai kā mērījumu vai iestatīto datu dublējums. Ja baterijas nav ievietotas un strāvas padeve ir atvienota, visi dati tiks zaudēti.

Taima iestatīšana, izmantojot DCF, ir aprakstīta rokasgrāmatā. Ja sākotnējā instalācijā neizdodas uztvert DCF signālu, mēģiniet mainīt DCF signālu saņemošā sensora atrašanās vietu. Tā kā DCF signāla pārraidi var ietekmēt pašreizējie laikapstākļi, iesaku iestatīt laiku manuāli, un pulkstenis tiks iestatīts uz precīzu laiku, kad tiks saņemts DCF. DCF signāls ir visspēcīgākais "raidīšanas klusuma" laikā, t. i., no plkst. 2 līdz 3 naktī. DCF raidītājs atrodas Vācijā, tāpēc varat mēģināt iestatīt virzienu uz rietumiem.
Jūs varat mēģināt novietot staciju pēc iespējas tuvāk logam.
Bet ja dzīvojat blīvi apbūvētā rajonā, kur ir traucējumi no citām elektroierīcēm, diemžēl DCF signālu var vispār neuztvert.

DCF uztveršana tiek aktivizēta automātiski. To nevar aktivizēt vai deaktivizēt manuāli.
Ziemeļu pusē, ārpus tiešiem saules stariem.
Jā, varat. Mēs iesakām filtrēt meteoroloģiskās stacijas ar parametru Pastāvīgs aizmugures apgaismojums = JĀ.

Tie ir: 

E5018

E5059

E8835

Jā, varat. Dažus izstrādājumus var piekārt, citus var uzstādīt. Mēs iesakām filtrēt tos ar parametru - sienas iekārta = JĀ.
Spiediena kritumu vai palielinājumu augstuma iestatīšanas laikā, iespējams, izraisīja stacijas algoritms un tās sākotnējā slodze. Lai veiktu visprecīzākos spiediena mērījumus, ir nepieciešams 24 stundu stabils stāvoklis.

Mums nav pieejams GSM produkts. Ja jūs varētu nodrošināt wifi savienojumu, ir iespējams izmantot izstrādājumu E5059.
Izvads nonāk mobilajā tālrunī, izmantojot lietotni. To var arī eksportēt no lietotnes uz e-pastu.

Pamatojoties uz atmosfēras spiedienu.

Tas ir atkarīgs no sensora atrašanās vietas. Ja tas ir novietots ārā, tas uztver tikai āra temperatūru. Iekštelpu temperatūru nosaka pati meteoroloģiskā stacija.

No nav redzams, jo tas rāda NOV, skat. rokasgrāmatu.

Atveidojums nozīmē, ka kontūra nav redzama meteoroloģiskajā stacijā, tāpēc mēness fāze, šķiet, ir pazudusi.


Lielākajā daļā sensoru blīve netiek izmantota, tā ir konstruēta tā, lai tā nebūtu nepieciešama. Tas tiek veidots kā rieva, kurā iestrādā pretslīdēšanas līdzekli.

Pavisam vēlams, lai sensors atrastos zem loga palodzes, zem jumtiņa, lai novērstu tiešu lietus vai sniega nokrišanu.

Ja starpība ir lielāka par 2 °C, jūs varat iesniegt pretenziju vai atgriezt to 14 dienu laikā, ja iegādājaties to veikalā.
Bet katrai meteoroloģiskajai stacijai ir precizitāte ±2 °C vai vairāk.
Ja vēlaties 100 % precīzus rādījumus, jums būtu regulāri jākalibrē katrs sensors un stacija (maksas pakalpojums). Šajā gadījumā iesakām sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

Diemžēl mūsu meteoroloģiskās stacijas nespēj ar signālu brīdināt par mitrumu.

Urīci var izmantot/izslēgt. Ja visu sensoru izvietojat ārā, tas mēra āra temperatūru un mitrumu. Ja atstājat sensoru telpā un caur logu izvadāt vadu ārā, tas mērīs ārējo temperatūru, bet iekšpusē - mitrumu.
Vads ir temperatūras zonde, un, ja to pārgriežat vai citādi bojājat, tas pārtrauks mērīt temperatūru.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
maiņstrāvas (AC) adapters
iespējams papildu sensors #
sensora diapazons až 30 m
barometrs
ekrāna izmērs 105 × 105 mm
projicēšana
Citi parametri
iespēja uzstādīt pie sienas
vada zonde sensoram
āra temperatūra #
āra gaisa mitrums #
laikapstākļu prognozēšana
pulkstenis DCF (radiovadāms pulkstenis)
min. un maks. temperatūra
pastāvīgs apgaismojums
mēness fāze
datums
spiediena tendences
versija bezvadu
stacijas jauda 3 × 1,5 V AA (nav iekļauts komplektācijā)
kalendārs
iekštelpu temperatūra #
lietusmērs
temperatūras tendences
displejs ar LED apgaismojumu
augstuma regulēšana
displejs ar krāsu apgaismojumu (Black Mask)
12/24 stundu laika formāts
sensora jauda 2 × 1,5 V AAA (nav iekļauts komplektācijā)
modinātājpulkstenis jā, 2 ×
iekštelpu gaisa mitrums #
anemometrs
temperatūras brīdinājums
produkts #
laika zonas
snaudas režīms
displejs ar elektronisku apgaismojumu
iespēja iestatīt temperatūras mērvienību °C/°F °C/°F
raidīšanas frekvence 433 MHz
sensora izmērs 21 × 60 × 100 mm
galvenās konstrukcijas izmērs 27 × 130 × 130 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti

Saistītie produkti (1)