no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Laika stacijas un modinātāji Meteoroloģiskās stacijas Mājas bezvadu meteoroloģiskā stacija E6018

Mājas bezvadu meteoroloģiskā stacija E6018

Pasūtīšanas kods E6018
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods E6018
Produkta numurs 2606162000
EAN 8592920081211

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Atkārtoti nospiežot pogu UP, tiks parādīti maksimālās (ikona MAX) un minimālās (ikona MIN) temperatūras un mitruma rādījumi. Lai manuāli izdzēstu izmērīto vērtību atmiņu, uz ilgu laiku nospiediet pogu UP. Atmiņa tiek automātiski izdzēsta katru dienu plkst. 00:00.
Nav tiešas pogas ierīces restartēšanai. Mēs iesakām izņemt baterijas un atvienot barošanas avotu.
Jā, tas ir iespējams. 600 mA strāva neko netraucē, ierīce ņems tikai to, kas tai nepieciešams. 600 mA barošanas avotā ir maksimālā strāva, ko barošanas avots spēj nodrošināt.
Displejs pilnībā nodziest. Ja tālruni darbina ar sārmu baterijām, displeja aizmugurējais apgaismojums ir izslēgts. Nospiežot pogu SNOOZE/LIGHT, displejs iedegas uz 5 sekundēm un pēc tam izslēgsies. Ar šo barošanas avotu nav iespējams aktivizēt nepārtraukta fona apgaismojuma režīmu.

Nospiežot SET pogas zobveida ritenīti (poga 25), var iestatīt temperatūras vienību pārslēgšanu °C/°F.

Izmērs: 3,5x 1,35 mm.

Uzturības vads ir 1,5 metrus garš.

Meteoroloģisko staciju var darbināt tikai ar baterijām. Kad šī jauda tiek pievadīta, displejs tiek izslēgts, un, veicot priekšskatījumu, tas ir jāieslēdz, nospiežot pogu SNOOZE/LIGHT. Šo ierīču bateriju darbības laiks ir aptuveni 10-12 mēneši sārmainām baterijām.

Mēģiniet nomainīt baterijas (tikai sārmainas), atiestatīt ierīci, atkārtoti savienot pāri un, iespējams, citā telpā (savienošana pāri notiek automātiski 3 minūšu laikā). Tādējādi, mūsuprāt, tika uztverts vēl viens sensors. Termometra vai sensora attālumam no traucējošiem avotiem, piemēram, datora monitora vai televizora, jābūt vismaz 2 metri. Pārbaudiet, vai termometrs vai sensors neatrodas metāla priekšmetu tuvumā.

HH ziņojums norāda uz temperatūras mērījumu ārpus maksimālā diapazona. LL vai LO ziņojums ir ārpus zemākā diapazona - tas var būt ārējā sensora bojājums. Ja pēc bateriju nomaiņas šī parādība joprojām rodas, ieteicams iesniegt sūdzību.

Diemžēl ar katru meteoroloģisko staciju/termometru vienmēr ir zināmas atšķirības temperatūras un mitruma mērījumu precizitātē. Ja vēlaties 100 % precīzu ierīci, iesaku izmantot kalibrētu termometru, kas profesionāli kalibrēts ik pēc 2 gadiem.

Ieteicam sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

.
Sensoriem parasti ir IP44 kategorija, kas ir aizsargāta pret ūdens šļakatām (lietus). Tomēr vienmēr ir labāk, ja sensors ir pārklāts ar kādu jumtiņu.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), pārbaudiet polaritāti, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet sensoru uz metāla konstrukcijām (palodzēm) / 4. Iesakām rūpīgi izlasīt instrukciju un ievērot tās.
Ja instrumentu darbina tikai ar baterijām, displejs pēc brīža būs tukšs (dati nav redzami, ir jānospiež SNOOZE/LIGHT poga) vai arī displejs būs mazāk salasāms, jo zemāks būs akumulatora sprieguma līmenis. Turklāt nav iespējams aktivizēt pastāvīgo aizmugures apgaismojuma režīmu. Ja tiek pievadīts strāvas avots, displeja aizmugurējais apgaismojums automātiski tiek iestatīts uz pastāvīgu. Atkārtoti nospiežot pogu SNOOZE/LIGHT, var iestatīt 4 fona apgaismojuma režīmus (izslēgts - maksimālais līmenis - vidējs līmenis - zems līmenis). Ievietotās baterijas kalpo tikai kā mērījumu vai iestatīto datu dublējums. Ja baterijas nav ievietotas un strāvas padeve ir atvienota, visi dati tiks zaudēti.

Taima iestatīšana, izmantojot DCF, ir aprakstīta rokasgrāmatā. Ja sākotnējā instalācijā neizdodas uztvert DCF signālu, mēģiniet mainīt DCF signālu saņemošā sensora atrašanās vietu. Tā kā DCF signāla pārraidi var ietekmēt pašreizējie laikapstākļi, iesaku iestatīt laiku manuāli, un pulkstenis tiks iestatīts uz precīzu laiku, kad tiks saņemts DCF. DCF signāls ir visspēcīgākais "raidīšanas klusuma" laikā, t. i., no plkst. 2 līdz 3 naktī. DCF raidītājs atrodas Vācijā, tāpēc varat mēģināt iestatīt virzienu uz rietumiem.
Jūs varat mēģināt novietot staciju pēc iespējas tuvāk logam.
Bet ja dzīvojat blīvi apbūvētā rajonā, kur ir traucējumi no citām elektroierīcēm, diemžēl DCF signālu var vispār neuztvert.

DCF uztveršana tiek aktivizēta automātiski. To nevar aktivizēt vai deaktivizēt manuāli.
Ziemeļu pusē, ārpus tiešiem saules stariem.
Jā, varat. Mēs iesakām filtrēt meteoroloģiskās stacijas ar parametru Pastāvīgs aizmugures apgaismojums = JĀ.

Tie ir: 

E5018

E5059

E8835

Jā, varat. Dažus izstrādājumus var piekārt, citus var uzstādīt. Mēs iesakām filtrēt tos ar parametru - sienas iekārta = JĀ.
Spiediena kritumu vai palielinājumu augstuma iestatīšanas laikā, iespējams, izraisīja stacijas algoritms un tās sākotnējā slodze. Lai veiktu visprecīzākos spiediena mērījumus, ir nepieciešams 24 stundu stabils stāvoklis.

Mums nav pieejams GSM produkts. Ja jūs varētu nodrošināt wifi savienojumu, ir iespējams izmantot izstrādājumu E5059.
Izvads nonāk mobilajā tālrunī, izmantojot lietotni. To var arī eksportēt no lietotnes uz e-pastu.

Pamatojoties uz atmosfēras spiedienu.

Tas ir atkarīgs no sensora atrašanās vietas. Ja tas ir novietots ārā, tas uztver tikai āra temperatūru. Iekštelpu temperatūru nosaka pati meteoroloģiskā stacija.

No nav redzams, jo tas rāda NOV, skat. rokasgrāmatu.

Atveidojums nozīmē, ka kontūra nav redzama meteoroloģiskajā stacijā, tāpēc mēness fāze, šķiet, ir pazudusi.


Lielākajā daļā sensoru blīve netiek izmantota, tā ir konstruēta tā, lai tā nebūtu nepieciešama. Tas tiek veidots kā rieva, kurā iestrādā pretslīdēšanas līdzekli.

Pavisam vēlams, lai sensors atrastos zem loga palodzes, zem jumtiņa, lai novērstu tiešu lietus vai sniega nokrišanu.

Ja starpība ir lielāka par 2 °C, jūs varat iesniegt pretenziju vai atgriezt to 14 dienu laikā, ja iegādājaties to veikalā.
Bet katrai meteoroloģiskajai stacijai ir precizitāte ±2 °C vai vairāk.
Ja vēlaties 100 % precīzus rādījumus, jums būtu regulāri jākalibrē katrs sensors un stacija (maksas pakalpojums). Šajā gadījumā iesakām sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

Diemžēl mūsu meteoroloģiskās stacijas nespēj ar signālu brīdināt par mitrumu.

Urīci var izmantot/izslēgt. Ja visu sensoru izvietojat ārā, tas mēra āra temperatūru un mitrumu. Ja atstājat sensoru telpā un caur logu izvadāt vadu ārā, tas mērīs ārējo temperatūru, bet iekšpusē - mitrumu.
Vads ir temperatūras zonde, un, ja to pārgriežat vai citādi bojājat, tas pārtrauks mērīt temperatūru.

Svarīgākie parametri
maiņstrāvas (AC) adapters #
iespējams papildu sensors #
sensora diapazons līdz 100 m
barometrs
ekrāna izmērs 168 × 93 mm
projicēšana
Citi parametri
iespēja uzstādīt pie sienas
vada zonde sensoram
āra temperatūra #
āra gaisa mitrums #
laikapstākļu prognozēšana
pulkstenis DCF (radiovadāms pulkstenis)
min. un maks. temperatūra
pastāvīgs apgaismojums
mēness fāze
datums
spiediena tendences
versija bezvadu
stacijas jauda 3 × 1,5 V AAA (nav iekļauts komplektācijā)
kalendārs
iekštelpu temperatūra #
lietusmērs
temperatūras tendences
displejs ar LED apgaismojumu
augstuma regulēšana
displejs ar krāsu apgaismojumu (Black Mask)
12/24 stundu laika formāts
sensora jauda 2 × 1,5 V AAA (nav iekļauts komplektācijā)
modinātājpulkstenis jā, 2 ×
iekštelpu gaisa mitrums #
anemometrs
temperatūras brīdinājums
produkts #
laika zonas
snaudas režīms
displejs ar elektronisku apgaismojumu
iespēja iestatīt temperatūras mērvienību °C/°F °C/°F
raidīšanas frekvence 433 MHz
sensora izmērs 15 × 62 × 100 mm
galvenās konstrukcijas izmērs 17 × 192 × 127 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an