no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Termostati un detektori CO un dūmu detektori Oglekļa monoksīda detektors GS827

Oglekļa monoksīda detektors GS827

Pasūtīšanas kods P56402
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P56402
Produkta numurs 2101501020
EAN 8592920103364

Paplašināts saturs

<

Vai jums patīk kontrolēt situāciju un vēlaties būt pārliecināts, ka jūs un jūsu tuvinieki vienmēr esat drošībā? Iegādājieties uzticamu oglekļa monoksīda (CO) noplūdes detektoru, kas uzrauga spēcīgi indīgās, neredzamās gāzes bez smaržas klātbūtni. Ja mājokli apsildāt ar gāzes apkures katlu vai kamīnu, izmantojat karmu vai gāzes plīti, bez CO detektora var būt apdraudēta visas jūsu ģimenes dzīvība. Oglekļa monoksīds var rasties, nepilnīgi sadegot kurināmajam, un bez CO signalizācijas nevar viegli noteikt tā klātbūtni. 

10 gadu drošības jūsu ģimenei 

Uglekļa monoksīda noplūdes parasti ir grūti atklāt. Ar CO signalizatoru P56402 nākamos 10 gadus varat būt droši, ka jūsu dzīvībai nedraud saindēšanās ar oglekļa monoksīdu, ko izraisa bojāts gāzes katls, plīts vai aizsērējis skurstenis. Tiklīdz tuvojas signalizācijas darbības laika beigas, detektors pats jūs brīdinās ar skaņas un optisko signālu. 

Optiskā un akustiskā signalizācija 

CO signalizācija ir aprīkota ar trim LED indikatoriem, kas ik pēc 30 sekundēm norāda, vai ierīce ir pilnībā darbspējīga. Ja detektors ir kļūmes stāvoklī un CO līmenis telpā netiek ticami izmērīts, ik pēc 30 sekundēm LED indikatori mirgo dzeltenā krāsā un ierīce vienlaikus izdod skaņas signālu. 
 
Signalizācijas funkcionalitāti var pārbaudīt jebkurā laikā, nospiežot TEST/SILENCE pogu. Ja ierīce ir pilnībā funkcionējoša, tā 4 reizes pīkstinās un vienlaikus 4 reizes mirgos LED signāls. 

Drošības drošinātājs 

CO signalizācija ir aprīkota ar drošības drošinātāju, pateicoties kuram jūs neaizmirsīsiet ievietot baterijas detektorā. Ja ierīcē nav ievietotas abas baterijas, divas metāla cilpiņas zem bateriju nodalījuma nodrošina, ka bateriju vāciņu nevar aizvērt. 

Izstādīšana ir vienkārša 

CO signalizācija P56402 ir paredzēta uzstādīšanai pie sienas vai brīvai novietošanai jebkurā telpas vietā. Detektoram ir divi caurumi, lai to varētu piestiprināt pie sienas. Signalizatoru var viegli piestiprināt, izurbjot divus caurumus sienā, ievietojot tajā iekļautos dībeļus un skrūves un vienkārši piekarinot ierīci. 

Kur novietot detektoru

CO signalizators P56402 jāuzstāda pie sienas visās telpās, kurās ir ierīce, kas dedzina t.s. P5640> tiek uzstādīts visās telpās, kurās tiek izmantots fosilais kurināmais (malka, ogles, gāze, benzīns utt.). Bīstamo oglekļa monoksīda koncentrāciju visbiežāk izraisa šo ierīču kļūme vai nolaidīga apkope, vai nepietiekama ventilācija.
 
 
 
CO detektoru ir ieteicams izvietot arī visās telpās, kurās pavadāt daudz laika (guļamistabās, dzīvojamās istabās, bērnu istabās). 

Nodrošināts istabene, kas strādā dienu un nakti 

oglekļa monoksīds (CO) nav ne redzams, ne jūtams. Katru gadu šis klusais slepkava visā pasaulē izraisa tūkstošiem nāves gadījumu. Un tomēr ir tik vienkāršs un lēts veids, kā pasargāt sevi no saindēšanās ar oglekļa monoksīdu. 
 
Ieguldiet savās mājās oglekļa monoksīda (CO) detektoru un nodrošiniet drošu vidi savai ģimenei. Iegūstiet pārliecību, ka par jūsu veselību ir labi parūpējušies ne tikai dienā, bet arī naktī, kad visa ģimene mierīgi guļ. CO signalizācijas P56402 funkcionalitāte ir pārbaudīta Eiropas Savienības laboratorijās.

.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Ieteicam nomainīt jaunas sārma baterijas, pēc ievietošanas zaļā LED ik sekundi mirgo apmēram 60 sekundes.

Pēc tam ik pēc aptuveni 40 sekundēm zaļais gaismas diods mirgo vienu reizi.

Ja tas tā nav, bet viss pārējais darbojas, iespējams, ka zaļais LED ir bojāts -ieteiciet produktu.

Ieteicamais augstums ir aptuveni 150 cm, bet minimālais augstums ir 180 cm no jautājuma centra.
Oficiāli tas ir no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz produkta. Patiesībā tas ir no pirmās bateriju ievietošanas reizes.
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
detektēšanas veids CO detektors
iespēja pievienoties citiem detektoriem nav norādīts
moduļa diapazons nav norādīts
Citi parametri
signalizācijas skaļums > 85 dB 3 m attālumā
IP vērtējums IP30
strāvas padeve 2 × 1,5 V AA (iekļauts komplektācijā)
trauksmju atmiņa nav norādīts
darba temperatūra no -10 līdz +40°C
darba mitrums 30–95%
raidīšanas frekvence nav norādīts
uzstādīšanas veids var uzstādīt uz sienas vai novietot kā savrupstāvošu
signalizācijas veids optiska un dzirdama
paredzēts veidam nav norādīts
darbmūžs 10 gadi
temperatūras signalizācija
izmēri 38 × 120 × 80 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai