no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Laika stacijas un modinātāji Meteoroloģiskās stacijas Profi viedā bezvadu meteoroloģiskā stacija E5059

Profi viedā bezvadu meteoroloģiskā stacija E5059

Pasūtīšanas kods E5059
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods E5059
Produkta numurs 2606171000
EAN 8592920104088

Paplašināts saturs

Profi meteoroloģiskā stacija pārsniedz cerības

Ko man valkāt? Vai man būs nepieciešams lietussargs? Vai drīzāk saulesbrilles? Ja esat viens no tiem, kam patīk visu kontrolēt, tad gudrā bezvadu meteoroloģiskā stacija EMOS neapšaubāmi ir pelnījusi jūsu uzmanību. Vismodernākā meteoroloģiskā stacija īstiem pazinējiem ar lielu priekšrocību - pārvaldību, izmantojot viedo lietotni - jau no pirmā acu uzmetiena piesaistīs jūsu uzmanību ar smalko melno dizainu. Un vēl vairāk, kad redzat, ko tas spēj! Tā spēj izmērīt visus pamatrādītājus, piemēram, temperatūru, mitrumu un spiedienu. Taču šīs meteoroloģiskās stacijas pārējās funkcijas ir pelnījušas padziļinātu izpēti!

Laiks kā uz delnas

Viens skatiens, un jums būs skaidrs! Pateicoties skaidrajam LED displejam, jums nebūs ilgi jāskatās uz atsevišķiem rādījumiem. Kombinācijā ar Komforta skata funkciju, kas nodrošina plašu skata leņķi, jūs būsiet informēts ar vienu acu uzmetienu. Jums būs ļoti noderīga automātiskā laika iestatīšana, izmantojot Wi-Fi savienojumu. Pateicoties šai funkcijai, meteoroloģiskā stacija vienmēr rāda precīzu laiku bez nepieciešamības iestatīt pulksteni. Šo funkciju īpaši novērtēsiet, mainot vasaras/ziemas laiku. Laika stacija ļauj arī noteikt pareizo laika zonu, un ir vērts pieminēt arī kalendāru. Vēl viena praktiska funkcija, kas ir šai ierīcei, ir brīdinātājs.

Mobilā meteoroloģiskā stacija

Mēs ar mobilajiem tālruņiem kontrolējam visdažādākās ierīces, kāpēc gan ne meteoroloģisko staciju? T TUYA Smart lietotne tiek izmantota, lai kontrolētu meteoroloģiskās stacijas datus. Lietotnē varat viegli uzraudzīt pašreizējās temperatūras un mitruma datus vai iestatīt temperatūras brīdinājuma robežas. Tas parāda temperatūras līkni, kuru var eksportēt.

Vējš, lietus... visu kontrolē

Papildus parastajām vērtībām, piemēram, iekštelpu un āra temperatūrai, viedā pro laikapstākļu stacija parāda arī citu noderīgu informāciju, piemēram, mitrumu vai mēness fāzi. Tas ir arī aprīkots ar anemometru, kas mēra vēja ātrumu un virzienu. Tomēr ir arī lietus mērītājs un barometrs, kas rāda atmosfēras spiedienu, padarot laikapstākļu informāciju ļoti visaptverošu. Citas priekšrocības ir ar saules enerģiju darbināms āra sensors, kas mēra saules gaismas (UV starojuma) intensitāti un ilgumu.

Profesionāla laikapstākļu prognoze

Profesionālā meteoroloģiskā stacija ne tikai parāda pašreizējos laikapstākļus, bet arī piedāvā laika prognozi nākamajām stundām ar lielu precizitāti. Instruments arī reģistrē svarīgus datus, piemēram, minimālo vai maksimālo temperatūru. Ir arī temperatūras tendenču indikators un temperatūras brīdinājuma funkcija. Bezvadu meteoroloģiskajai stacijai ir āra sensors, kura darbības rādiuss ir līdz 50 metriem. Tas mēra āra temperatūru no -40 °C līdz +70 °C un iekštelpu temperatūru no -10 °C līdz +50 °C ar 0,1 °C izšķirtspēju. Tas mēra āra un iekštelpu mitrumu no 1 % līdz 99 % relatīvā mitruma ar 1 % izšķirtspēju.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Tikai savienošanas laikā, nevis pēc tam.

E5059 - 1 krāsu displejs, nokrišņu sensors un anemometrs vienā, var pieslēgt ne vairāk kā 1 sensoru, Tuya mobilās lietotnes atbalsts (android, iOS) detalizētai izmērīto vērtību reģistrēšanai un laika prognozei, datu eksportēšanas atbalsts uz Excel.

Visi sensori ir paslēpti anemometra (vēja tuneļa) iekšpusē, pašlaik mums to nav noliktavā. Nav citu rezerves sensoru, ko pieslēgt.

Pāra savienošana notiek automātiski, savienojot abas ierīces turiet kopā. Skatiet arī norādījumu sadaļu.

Pie normāliem WIFI savienojuma nosacījumiem lietotne atjaunina lietotāja datus visu laiku, izņemot RF datu atjaunināšanu ik pēc 67 s.

Viespējams, ka konteiners ir aizsērējis, iesakām to pārbaudīt - iespējams, ir aizsērējis caurums.

Viespējams, ka sensora akumulators ir izlādējies, un tādā gadījumā iesakām to uzlādēt un atdot atpakaļ. 

Vēja ātrums tiek reģistrēts grafikā, līdz klients izdzēš datus lietojumprogrammā. 

Displejā nevar iestatīt citu valodu. Citas valodas iestatīšana ir iespējama tikai TUYA lietotnē. 

Ja jums ir ieslēgts ugunsmūris, es iesaku to izslēgt tīkla savienojumiem. Jūsu mobilajam tālrunim vai planšetdatoram jābūt pieslēgtam tam pašam tīklam, kuram vēlaties pieslēgt meteoroloģisko staciju. Attiecībā uz paroli procedūra apraksta... ievadiet (atlasiet) tīkla nosaukumu un ievadiet paroli.

Tas parādīs parastos rādījumus uz LCD displeja, bet vairs nerādīs mērījumu vēsturi utt. uz mobilā tālruņa. To nebūs iespējams kontrolēt, izmantojot mobilo tālruni.

Mēģiniet nomainīt baterijas (tikai sārmainas), atiestatīt ierīci, atkārtoti savienot pāri un, iespējams, citā telpā (savienošana pāri notiek automātiski 3 minūšu laikā). Tādējādi, mūsuprāt, tika uztverts vēl viens sensors. Termometra vai sensora attālumam no traucējošiem avotiem, piemēram, datora monitora vai televizora, jābūt vismaz 2 metri. Pārbaudiet, vai termometrs vai sensors neatrodas metāla priekšmetu tuvumā.

HH ziņojums norāda uz temperatūras mērījumu ārpus maksimālā diapazona. LL vai LO ziņojums ir ārpus zemākā diapazona - tas var būt ārējā sensora bojājums. Ja pēc bateriju nomaiņas šī parādība joprojām rodas, ieteicams iesniegt sūdzību.

Diemžēl ar katru meteoroloģisko staciju/termometru vienmēr ir zināmas atšķirības temperatūras un mitruma mērījumu precizitātē. Ja vēlaties 100 % precīzu ierīci, iesaku izmantot kalibrētu termometru, kas profesionāli kalibrēts ik pēc 2 gadiem.

Ieteicam sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

.
Sensoriem parasti ir IP44 kategorija, kas ir aizsargāta pret ūdens šļakatām (lietus). Tomēr vienmēr ir labāk, ja sensors ir pārklāts ar kādu jumtiņu.
1. izmantojiet piemērotas baterijas (sārmainas), pārbaudiet polaritāti, / 2. šķēršļi starp pogu un uztvērēju ( dzelzs un betons ievērojami saīsina attālumu / 3. nenovietojiet sensoru uz metāla konstrukcijām (palodzēm) / 4. Iesakām rūpīgi izlasīt instrukciju un ievērot tās.
Ja instrumentu darbina tikai ar baterijām, displejs pēc brīža būs tukšs (dati nav redzami, ir jānospiež SNOOZE/LIGHT poga) vai arī displejs būs mazāk salasāms, jo zemāks būs akumulatora sprieguma līmenis. Turklāt nav iespējams aktivizēt pastāvīgo aizmugures apgaismojuma režīmu. Ja tiek pievadīts strāvas avots, displeja aizmugurējais apgaismojums automātiski tiek iestatīts uz pastāvīgu. Atkārtoti nospiežot pogu SNOOZE/LIGHT, var iestatīt 4 fona apgaismojuma režīmus (izslēgts - maksimālais līmenis - vidējs līmenis - zems līmenis). Ievietotās baterijas kalpo tikai kā mērījumu vai iestatīto datu dublējums. Ja baterijas nav ievietotas un strāvas padeve ir atvienota, visi dati tiks zaudēti.

Taima iestatīšana, izmantojot DCF, ir aprakstīta rokasgrāmatā. Ja sākotnējā instalācijā neizdodas uztvert DCF signālu, mēģiniet mainīt DCF signālu saņemošā sensora atrašanās vietu. Tā kā DCF signāla pārraidi var ietekmēt pašreizējie laikapstākļi, iesaku iestatīt laiku manuāli, un pulkstenis tiks iestatīts uz precīzu laiku, kad tiks saņemts DCF. DCF signāls ir visspēcīgākais "raidīšanas klusuma" laikā, t. i., no plkst. 2 līdz 3 naktī. DCF raidītājs atrodas Vācijā, tāpēc varat mēģināt iestatīt virzienu uz rietumiem.
Jūs varat mēģināt novietot staciju pēc iespējas tuvāk logam.
Bet ja dzīvojat blīvi apbūvētā rajonā, kur ir traucējumi no citām elektroierīcēm, diemžēl DCF signālu var vispār neuztvert.

DCF uztveršana tiek aktivizēta automātiski. To nevar aktivizēt vai deaktivizēt manuāli.
Ziemeļu pusē, ārpus tiešiem saules stariem.
Jā, varat. Mēs iesakām filtrēt meteoroloģiskās stacijas ar parametru Pastāvīgs aizmugures apgaismojums = JĀ.

Tie ir: 

E5018

E5059

E8835

Jā, varat. Dažus izstrādājumus var piekārt, citus var uzstādīt. Mēs iesakām filtrēt tos ar parametru - sienas iekārta = JĀ.
Spiediena kritumu vai palielinājumu augstuma iestatīšanas laikā, iespējams, izraisīja stacijas algoritms un tās sākotnējā slodze. Lai veiktu visprecīzākos spiediena mērījumus, ir nepieciešams 24 stundu stabils stāvoklis.

Mums nav pieejams GSM produkts. Ja jūs varētu nodrošināt wifi savienojumu, ir iespējams izmantot izstrādājumu E5059.
Izvads nonāk mobilajā tālrunī, izmantojot lietotni. To var arī eksportēt no lietotnes uz e-pastu.

Pamatojoties uz atmosfēras spiedienu.

Tas ir atkarīgs no sensora atrašanās vietas. Ja tas ir novietots ārā, tas uztver tikai āra temperatūru. Iekštelpu temperatūru nosaka pati meteoroloģiskā stacija.

No nav redzams, jo tas rāda NOV, skat. rokasgrāmatu.

Atveidojums nozīmē, ka kontūra nav redzama meteoroloģiskajā stacijā, tāpēc mēness fāze, šķiet, ir pazudusi.


Lielākajā daļā sensoru blīve netiek izmantota, tā ir konstruēta tā, lai tā nebūtu nepieciešama. Tas tiek veidots kā rieva, kurā iestrādā pretslīdēšanas līdzekli.

Pavisam vēlams, lai sensors atrastos zem loga palodzes, zem jumtiņa, lai novērstu tiešu lietus vai sniega nokrišanu.

Ja starpība ir lielāka par 2 °C, jūs varat iesniegt pretenziju vai atgriezt to 14 dienu laikā, ja iegādājaties to veikalā.
Bet katrai meteoroloģiskajai stacijai ir precizitāte ±2 °C vai vairāk.
Ja vēlaties 100 % precīzus rādījumus, jums būtu regulāri jākalibrē katrs sensors un stacija (maksas pakalpojums). Šajā gadījumā iesakām sazināties ar uzņēmumu KALIST, kas nodarbojas ar kalibrēšanu. 

Diemžēl mūsu meteoroloģiskās stacijas nespēj ar signālu brīdināt par mitrumu.

Urīci var izmantot/izslēgt. Ja visu sensoru izvietojat ārā, tas mēra āra temperatūru un mitrumu. Ja atstājat sensoru telpā un caur logu izvadāt vadu ārā, tas mērīs ārējo temperatūru, bet iekšpusē - mitrumu.
Vads ir temperatūras zonde, un, ja to pārgriežat vai citādi bojājat, tas pārtrauks mērīt temperatūru.

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
maiņstrāvas (AC) adapters #
iespējams papildu sensors
sensora diapazons až 50 m
barometrs
ekrāna izmērs 163 × 120 mm
projicēšana
Citi parametri
iespēja uzstādīt pie sienas
vada zonde sensoram
āra temperatūra #
āra gaisa mitrums #
laikapstākļu prognozēšana
pulkstenis ar Wi-Fi vadāmību
min. un maks. temperatūra
pastāvīgs apgaismojums
mēness fāze
datums
spiediena tendences
versija bezvadu – smart
stacijas jauda 3 × 1,5 V AAA (nav iekļauts komplektācijā)
kalendārs
iekštelpu temperatūra #
lietusmērs
temperatūras tendences
displejs ar LED apgaismojumu
augstuma regulēšana
displejs ar krāsu apgaismojumu (Black Mask)
12/24 stundu laika formāts
sensora jauda 1× 3,7 V 4 400 mAh Li-ion 21700T
modinātājpulkstenis
iekštelpu gaisa mitrums #
anemometrs
temperatūras brīdinājums
produkts #
laika zonas
snaudas režīms
displejs ar elektronisku apgaismojumu
iespēja iestatīt temperatūras mērvienību °C/°F °C/°F
raidīšanas frekvence 868 MHz
sensora izmērs 151 × 396 × 313 mm
galvenās konstrukcijas izmērs 30 × 215 × 173 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
Lejupielādējamie faili
Dokumenti un faili lejupielādēšanai
Saistītie produkti

Saistītie produkti (1)