no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Baterijas un akumulatori Svina-skābes akumulatori SLA (hermētisks svina un skābes elementu) akumulators, 12 V/1,3 Ah, Faston, 4,7 mm

SLA (hermētisks svina un skābes elementu) akumulators, 12 V/1,3 Ah, Faston, 4,7 mm

Pasūtīšanas kods B9652
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods B9652
Produkta numurs 1201000600
EAN 8595025340825

Paplašināts saturs

Atjaunošanai nepieciešamās svina-skābes baterijas

EmOS neatjaunošanai nepieciešamās svina-skābes baterijas ir paredzētas kā aizvietošanas baterijas UPS rezerves barošanas avotiem, RBC komplektiem, elektroniskajām drošības sistēmām (ESS), elektriskajām ugunsgrēka signalizācijas sistēmām (EPS), liftu rezerves sistēmām utt.

Šāda tipa akumulatori nav paredzēti enerģijas uzkrāšanai, piemēram, saules enerģijas sistēmās, un tos nevar izmantot kā startera akumulatorus automašīnām, motocikliem un elektriskajiem motorolleriem.

Drošība un jaunākās tehnoloģijas

EmOS svina-skābes akumulatorus ar vārstu vadību, kas neprasa apkopi, AGM konstrukcijā var uzstādīt jebkurā pozīcijā.

AGM akumulatoros elektrolīts ir iemērkts stikla lamināta mikrošķiedrā, kas ir daļa no atdalītājiem starp atsevišķām svina plāksnēm. Tas būtībā ir stikla vate, kurā ielejot iesūcas elektrolīts. Skābes noplūde vairs nerada risku, tāpēc akumulatoru lietošana ir ļoti droša.

Baterijas drošības vārsti novērš tās sprādzienu gāzu noplūdes gadījumā. Viss akumulatora vāciņš atbilst attiecīgajam standartam, un akumulators atbilst vispārējām produktu drošības prasībām.

Akumulatoru uzlāde un ekspluatācija

Pirmo reizi lietojot akumulatoru, tas ir jāuzlādē. Ja akumulatoru ievieto ierīcē, kas nespēj noteikt tā uzlādes stāvokli, akumulators var pilnībā izlādēties, kā rezultātā akumulators var tikt neatgriezeniski bojāts - iznīcināts.

Akumulatora uzlāde jāveic, izmantojot piemērotu barošanas avotu vai uzlādes ierīci, kas atbalsta AGM tehnoloģiju, kuras uzlādes spriegums ir 14,4 V 12 V akumulatoriem un 7,2 V 6 V akumulatoriem. Ja lādētājam vai barošanas avotam nav šo parametru, var notikt nepilnīga uzlāde, straujš enerģijas patēriņš un, galējos gadījumos, akumulatora bojāeja.

Optimālais rezerves kopiju sistēmu kalpošanas laiks ir 5 gadi.

.

Savienošana, izmantojot FASTON savienotājus

Vairums EMOS neuzturīgo svina-skābes akumulatoru ir aprīkoti ar FASTON spailēm. FASTON spailes tiek plaši izmantotas elektroniskajās un elektriskajās iekārtās un automobiļu rūpniecībā. FASTON spailes ļauj ātri savienot vadu un savienotāju ar akumulatoru.

FAQ – bieži uzdotie jautājumi

Ja, to var izmantot, ja tas tur ir sākotnēji uzstādīts, un tāpēc Jablotron ražotājs iesaka to tur izmantot.

 Mūsu tabula ir orientējoša, un lielākajā daļā Jablotron vadības paneļu tiek izmantoti 12V 7,2Ah, 12V 18Ah, 12V 2,2Ah.

 Agrāk vecajos vadības paneļos dažkārt tika izmantoti arī 12V 1,3Ah.

Akumulators jālādē ar piemērotu barošanas avotu vai lādētāju, kas atbalsta AGM tehnoloģiju un kura uzlādes spriegums ir 14,4 V 12 V akumulatoriem un 7,2 V 6 V akumulatoriem. Ja lādētājam vai barošanas avotam nav šo parametru, var notikt nepilnīga uzlāde, straujš enerģijas patēriņš un, ārkārtējos gadījumos, akumulatora bojāeja.

Parasti svina-skābes akumulatori un vilces akumulatori tiek izlādēti līdz 30 % no ietilpības. Nekad nesamaziniet, jo tas saīsina kalpošanas laiku. Jānodrošina, lai akumulators tiktu izlādēts ne vairāk kā līdz 30 %. Ja akumulators tiek izlādēts vairāk, pastāv akumulatora bojājumu risks.

Pavisam parasti visus AGM akumulatorus var noslogot līdz 3 reizēm (piemērs: akumulators ar ietilpību 15 Ah, kas ir 3*15Ah = 45 A). Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka, ja tas tiek noslogots ar šādu lielāku strāvu, tad darbības laiks, protams, ir mazāks.

Jā, ja lādētājs ir piemērots AGM akumulatoru uzlādei.
Nevar, akumulatoram vienmēr jābūt savienotam kā dublējumam, tāpēc ierīcei jābūt akumulatora stāvokļa novērtējumam. Ja tas nav iebūvēts nevienā šādā ierīcē, piemēram, UPS, EPS, tad tikai klienta ziņā ir pārliecināties, ka akumulators nav izlādējies zem 10,5 V 12V akumulatoram un zem 5,25 V 6 V akumulatoram.
Jā, visus AGM akumulatorus, ko mēs piedāvājam, var novietot uz sāniem, tikai nav ieteicams tos ilgstoši turēt otrādi.
Pirmie divi cipari = gads, nākamie divi cipari = mēnesis, pēdējie divi cipari = diena.
Nē, tie nav paredzēti saules enerģijas sistēmām.
FASTON skavas ir savienotāji, ko plaši izmanto elektroniskajās un elektriskajās iekārtās un automobiļu rūpniecībā. Tas ir ātrs vadu un savienotāja savienojums, tāpēc FAST ON.
Iepakojumā iekļautās skrūves ir papildu bonuss. Tās ir atrodamas izstrādājumos ar FASTON savienotāja tipu un jaudu virs 18 Ah.

Jums ir jānoskaidro, kādi ir jūsu oriģinālā akumulatora sprieguma un strāvas parametri. Turklāt izmēri ir piemēroti jūsu ierīcei.

Atšķirība starp želejas un AGM akumulatoru

AGM (absorbētā stikla paklāja) tehnoloģija ir tehnoloģija, kurā elektrolīts starp elektrodiem nav šķidrā veidā, bet ir iesūcināts neaustā audumā, kas izgatavots no stikla šķiedrām (tā saucamais separators, kas atdala pozitīvo un negatīvo elektrodus vienu no otra). Uz šo tehnoloģiju balstītas baterijas ir ļoti jaudīgas, ar lieliskām uzlādes īpašībām, kas nozīmē, ka tās ir daudz vieglāk un ātrāk uzlādējamas pēc izlādes, kā arī ļoti izturīgas pret ciklisko slodzi (uzlādi un izlādi).

AGM akumulatori ir absolūti neuzturīgi, izturīgi pret elektrolīta noplūdi un droši.

Akumulatori, kuru pamatā ir AGM tehnoloģija, ir piemēroti sarežģītiem pielietojumiem, moderniem automobiļiem, kuriem ir izcila elektroiekārta. Tie ir piemēroti arī transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar Start&Stop funkciju (t. i., viena brauciena laikā akumulatoram dzinējs ir jāiedarbina vairākas reizes), ieskaitot reģeneratīvo uzlādi, t. i., bremžu enerģijas atgūšanu.

GEL tehnoloģija - galvenā atšķirība no AGM tehnoloģijas ir elektrolīta formā. Gēla akumulatoru konstrukcija ir līdzīga parastajiem podiņu akumulatoriem. Tajā ir pozitīvo un negatīvo elektrodu komplekts. Tomēr elektrolīts ir saistīts silīcija dioksīda gelā (nevis separatorā kā AGM). Priekšrocības ir mazāka jutība pret augstāku darba temperatūru, lielāka ietilpība pie mazāka akumulatora svara un zema pašizlāde. Samazinās arī elektrolīta noplūde, un šiem akumulatoriem nav nepieciešama apkope.

Manuprāt, želejas akumulatoru varētu aizstāt ar AGM akumulatoru. Jautājums ir, ar ko uzlādēt.

Šo akumulatoru uzlāde jāveic, izmantojot piemērotu barošanas avotu vai lādētāju, kas atbalsta AGM tehnoloģiju un kura uzlādes spriegums ir 14,4 V 12 V akumulatoriem un 7,2 V 6 V akumulatoriem. Ja lādētājam vai barošanas avotam nav šo parametru, var notikt nepilnīga uzlāde, straujš enerģijas patēriņš un, galējos gadījumos, akumulatora bojāeja.

GEL akumulatorus var uzlādēt tikai ar lādētājiem, kuriem ir AGM/GEL akumulatoru uzlādes režīms.

Pieprasiet pārbaudīt arī sava lādētāja parametrus. 

pēc 6 mēnešiem: vairāk nekā 70 % jaudas

pēc 12 mēnešiem: vairāk nekā 50 % no jaudas

pēc 18 mēnešiem: vairāk nekā 40 % no jaudas

pēc 24 mēnešiem: vairāk nekā 30 % no jaudas

Jā, pirms pirmās lietošanas reizes akumulators ir jāuzlādē. Ja svina-skābes akumulatoru ievieto ierīcē, kas nespēj noteikt akumulatora stāvokli, akumulators var tikt pilnībā izlādēts un tādējādi neatgriezeniski iznīcināts.

Paplašināti optimālā darba temperatūra ir no +15°C līdz +25°C.
Katrs temperatūras paaugstinājums virs šīs robežas (t. i., virs +25°C) vai pazeminājums (zem 15°C) nozīmē akumulatora darbības ilguma samazināšanos.
Lai saglabātu pēc iespējas ilgāku akumulatora darbības laiku, ieteicamais darba temperatūras diapazons ir no +15°C līdz +25°C.

Nē, mūsu piedāvātie akumulatori ir VRLA- AGM - rezerves tipa. Mēs nepiedāvājam startera akumulatorus.
Šajā gadījumā ir vairāki mainīgie lielumi - temperatūra, kādā akumulators ir darbināts, lādētāja veids, nolietojums un citi faktori.
Nē, noplūdes risks nepastāv, jo skābe iesūcas stikla flīzē.
Drošības elementi ir drošības vārsti, kas novērš sprādzienu, kad akumulators ir gāzēts. Visa ierīces iekšējā sistēma atbilst attiecīgajam akumulatora standartam, un viss akumulators atbilst vispārējās produktu drošības prasībām. Un šie fakti ražotājam vai importētājam nav jāpierāda pirms produkta laišanas tirgū.
Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
spriegums 12 V
jauda 1.3 Ah
nav nepieciešama apkope
Citi parametri
automobiļi bērniem, piemēram, Peg-Pérego
uzlādējams kabatas lukturītis
zvejnieki – eholots, hidrolokators, motorlaivas barošana
traktora pļaujmašīna
optimālais darbmūžs 5 gadi
svars 0,5 kg
tehnoloģija AGM
elektroniskās drošības sistēmas
PBX JABLOTRON JA100K
elektroniskās ugunsdzēsības sistēmas
terminālis faston 4,7 mm
UPS (nepārtrauktās barošanas avots)
PBX JABLOTRON JA82K
ķīmiskais sastāvs Pb
avārijas apgaismojums
PARADOX
PBX JABLOTRON JA106K
PBX JABLOTRON JA106K(R)
PBX JABLOTRON JA83
rezerves akumulators liftiem – apgaismojums, zvans
izmēri 97 × 45 × 53 mm
iepakojums 1 gab.
Lejupielādējamie faili
Saistītie produkti

Saistītie produkti (1)