no pirmdienas līdz piektdienai 8.00–15.00
Mājas Termostati un detektori Termostatiskās galvas #SMART THERMOSTATIC RAD.VALVE P5630S

#SMART THERMOSTATIC RAD.VALVE P5630S

Pasūtīšanas kods P5630S
Ražotāja tiešsaistes katalogs. Šobrīd produkti nav pieejami pasūtīšanai.
Pamatdati
Zīmols EMOS
Pasūtīšanas kods P5630S
Produkta numurs 2101900003
EAN 8592920117613

Paplašināts saturs

Izgudrs mājsaimniecības loceklis

Ar viedo termostatisko galviņu P5630S no EMOS GoSmart klāsta jums nav jāuztraucas par pieaugošajām enerģijas cenām. Tajā pašā laikā jūs vienmēr atgriezīsieties mājās ar tieši tādu temperatūru, kādu vēlaties. GPS balstīta apkures kontrole, temperatūras iestatīšana konkrētam laikam un dienai, vienlaikus viegla uzstādīšana un moderns dizains. 

Šo plaši saderīgo termostatu varat ērti kontrolēt no sava tālruņa, izmantojot EMOS GoSmart lietotni vai ar balsi, izmantojot Google Assistant un Amazon Alexa.

Saņemiet maksimālu komfortu

Saimniekojiet siltumu ekonomiski! Sasniegt maksimālu enerģijas izmaksu ietaupījumu, vienlaikus neierobežojot siltuma komfortu? Gudrās termostatiskās galviņas var jums palīdzēt to panākt!

Vai jums patīk silta vannas istaba no rīta un auksta guļamistaba pirms gulētiešanas? Ar gudro taimeri varat iestatīt temperatūru konkrētam laikam, dienai un telpai un vienmēr justies maksimāli ērti.

Termostata izmērītās temperatūras kalibrēšana ļauj saskaņot termostata displejā uzrādīto temperatūru ar temperatūru, kas tiek rādīta citā Jums ierastajā ierīcē (piemēram, termometrā vai meteoroloģiskajā stacijā).

Automātiska temperatūras regulēšana pat attālināti

Iztālināta termostatiskā galviņa P5630S izseko jūsu mobilās ierīces atrašanās vietu un balstoties uz GPS, var regulēt temperatūru, kad esat tuvu mājām. Kad jūs aizbrauksiet, tā samazinās temperatūru, lai jums būtu minimālas rūpes. Pieliksiet punktu dārgai un nepatīkamai pārkaršanai!

Tīša darbība un paplašināti temperatūras iestatījumi

Vēlaties aizmigt silti un netraucēti? Bezvadu galva ar gudri izstrādātu motoru ir ideāli piemērota vietām, kur nepieciešams klusums.

Tā ir tik gudra, ka tai ir atvērtā loga noteikšanas funkcija, ar kuru varat automātiski izslēgt apkuri telpā, kad tas tiek atvērts. Viedās termostatiskās galviņas sensori noteiks strauju temperatūras kritumu brīdī, kad logs tiks atvērts, un savukārt, tiklīdz logs atkal tiks aizvērts, atgriezīsies pie sākotnējās laika programmas.

Vai jūs uztrauc, ka visus šos viedos iestatījumus var pārspēt jūsu mazie bērni? Nekādu problēmu! bērnu bloķēšanas funkcija novērš kontroli tieši uz galvas, tāpēc jums būs minimāla rosība. 

Transparentais aizmugurgaismotais displejs

Kāda būtu moderna māja bez viedo mājas piederumu? P5630S termostatiskā galviņa P5630S ar savu laika dizainu iederas jebkurā interjerā. Turklāt tai ir ļoti vienkārša un intuitīva lietošana.

Cita šī modeļa priekšrocība ir viegli nolasāms displejs ar lieliem LED cipariem, kas neļauj nepamanīt pašreizējo un iestatīto temperatūru. Ar apgaismotu displeju to var kontrolēt arī naktī, neieslēdzot istabas apgaismojumu.

ātra uzstādīšana dažu minūšu laikā

Vai jūs uztrauc sarežģīta uzstādīšana un nezināt, kā pieslēgt termostatisko galviņu? Neesiet izmisumā! Izstādīšana nevar būt vieglāka!

Galviņa ir paredzēta visu veidu plaši pieejamiem radiatoru vārstiem uzstādīšanai uz vārstiem ar vītni M30 × 1,5 mm. Vienkārši ievietojiet galviņā divas 1,5 V AA baterijas, atlauziet uzgriezni un noņemiet veco termostatisko galviņu. Lai pabeigtu uzstādīšanu, vienkārši ievietojiet to uz galvas priekšējās daļas un pievelciet. Iepakojuma iekšpusē atradīsiet visbiežāk izmantotos adapterus.

Tad vienkārši pievienojiet ierīci Zigbee Gateway un savienojiet to ar mobilo lietotni EMOS GoSmart, kas ir pieejama gan Android, gan iOS. Pateicoties saderībai ar Amazon Alexa un Google Assistant, varat izmantot arī balss vadības iespējas.

MEMOS GoSmart integrācija

Izveidojiet savu viedo māju ar EMOS GoSmart un citām TUYA saderīgām viedierīcēm. Savienojiet atsevišķas ierīces, iestatiet to darbību automatizāciju un pārvaldiet tās attālināti, izmantojot pilnībā lokalizētu un intuitīvu mobilo lietotni.

Lai jūsu māja parūpēsies pati par sevi un piešķiriet sev vairāk laika saviem mīļajiem un interesēm.

Paketēšana un savienošana ar EMOS GoSmart

Būšu priecīgs jums palīdzēt
Produktfragen senden Sie an
Svarīgākie parametri
termiskais slēgvārsts SMART, programmējams
programmu skaits #
temperatūras regulēšanas veids sešas temperatūras maiņas reizes dienā
temperatūras mērījumi #
temperatūras regulēšana #
regulējamas temperatūras novirzes #
pretsasalšanas aizsardzība
ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija
brīvdienu režīms
atvērta loga funkcija
bērnu drošības slēdzene
Citi parametri
krāsa balts
matrica M30 × 1,5 mm
noslēgti adapteri Danfoss RA, RAV, RAVL
strāvas padeve 2 × 1,5 V AA (iekļauts komplektācijā)
izmēri 55 × 94 × 55 mm
iepakojums 1 gab. mazā kastītē
garantijas periods 2 gadi
# Android, iOS
# #
# ZigBee
# 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
# jā (Amazon Alexa, Google Assistant)
#
# #
Lejupielādējamie faili
Saistītie produkti

Saistītie produkti (1)

#ZIGBEE GATEWAY GO SMART IP-1000Z
Leteicamā cena ar PVN
31,90